Milli boksör Busenaz Sürmeneli: “Bu ülke çok daha fazla olimpiyat şampiyonunu hak ediyor”

Milli boksör Busenaz Sürmeneli, Karadağ Budva’da 11 Ekim-23 Ekim 2022 tarihleri arasında yapılacak EUBC Bayanlar Boks Şampiyonası’na hazırlıklarına Ordu’da başladı. 1 Ekim 2022 tarihine kadar hazırlıklarını yapacak olan milli sporcu Sürmeneli, kentin kendisine uğurlu geldiğini belirterek, hedefinin bu şampiyona da altın madalya olduğunu, bu nedenle yoğun şekilde çalışma gerçekleştireceklerini söyledi.

“Her şampiyonada çalışmalara sıfırdan başlıyoruz”

Yeni Ordu Stadyumu’ndaki spor salonunda çalışmalarına başlayan ve basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Sürmeneli, “Son kamplarımız Ordu’da gerçekleştiriyoruz, burada kendi evimizde gibi hissediyoruz. Şuan her şey güzel gidiyor, inşallah sonunu da güzel bitirip ülkemize döneceğiz. Dünya, Olimpiyat ve Avrupa Şampiyonluğu elde ettik ancak her boksör yenilebilir ve her şampiyon kaybedebilir. O yüzden biz aynı ciddiyetle çalışmalarımıza devam ediyoruz, çalışmalarımıza sıfırdan başlıyoruz. Şampiyon gibi değil, sanki hiç şampiyon olmayan birisi gibi çalışıyoruz. Tabi çalışmalarımızın altında tecrübe ve özgüven yatıyor ama her şampiyona bizim için ciddi bir turnuvadır. Kaybetmek istemiyoruz ve ona göre çalışıyoruz, inşallah altın madalya ile süsleyip ülkemizi en iyi şekilde temsil edip, ülkemize dönmek istiyoruz” dedi.

“3’üncü büyük organizasyon sporcular için zor olsa da ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz”

“Kilomuz düştükçe daha iyi olacak. Tabi güzel hazırlanıp gerçek Buse’yi seyrettirmek istiyoruz” diyen Sürmeneli, “Yıl boyunda dünya şampiyonası geçirdik, Akdeniz Oyunları geçirdik ama biz sporcu için 3’ncü büyük organizasyon, konsantrasyon biraz zor oluyor ancak bunu en iyi şekilde kapatmak lazım. O yüzden güzel motive olup en iyi şekilde ülkemizi temsil etmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

“Beni örnek alıp spora başlayan çocuklar beni duygulandırıyor, bu ülke daha fazla Olimpiyat Şampiyonu hak ediyor”

Sürmeneli, kendisini örnek alıp boks sporuna başlayan küçük yaştaki çocukları gördükçe gurur duyduğunu ifade ederek, “Onlara bir şeyler aşılayıp, spora bir adım atmalarını sağladıysam ne mutlu bana. Daha çok gencimizin spor yapması lazım. Spor yaptıkça insanlar kendilerini buluyor, ebeveynlerin de çocuklarımıza destek çıkması lazım. 80 milyon insanın içerisinden neden 2 tane Olimpiyat şampiyonu çıkıyor? Bence daha fazla çıkması gerekiyor, bu ülke bunu hak ediyor” ifadelerine yer verdi.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, olimpiyat tarihine kendi adını ve Türkiye’nin adını yazdıran Milli Sporcu Busenaz Sürmeneli’nin, kampı Ordu’da yapmanın kendilerini mutlu ettiğini ifade ederek, sporcuya ve takıma başarılar diledi.

Bu sene oldukça yoğun bir dönem geçirdiklerini söyleyen Teknik Direktör Cahit Süme, “Dünya Şampiyonası, Akdeniz Oyunları ve ardından Avrupa Şampiyonası. Ordu’da geçirmiş olduğumuz hazırlık kampları son derece iyi geçiyor, bizim için moral ve motivasyon açısından da oldukça önemli. Avrupa Şampiyonası’nda da son hazırlıklarımızı en iyi şekilde burada tamamlayıp, ardından Karadağ’da son kampımıza girip Avrupa Şampiyonası’nda inşallah iştirak edeceğiz” diye konuştu.

ORDU (İHA)

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Müthiş koleksiyoncu: Rıza Kayaalp!

Kaderin garip bir cilvesi olsa gerek, Belgrad'da 5. kez Dünya Şampiyonu olarak bir rekora imza atan Rıza Kayaalp'le röportaj için buluşmamız Türk ...

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]