Fatih Keleş: Dünya şampiyonu olduğumuz için gururluyuz

Sırbistan’ın Belgrad şehrinde düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası’nda 2 sporcusu madalya kazanan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nün Başkanı Fatih Keleş, İhlas Haber Ajansı’na (İHA) açıklamalarda bulundu.

Sporcularının başarısı ile gurur duyduğunu belirten Keleş, “Bizim için çok güzel bir duygu. Bunu sizlerle paylaşmak da bir o kadar güzel. Grekoromen güreşte takım halinde dünya şampiyonu olduk. Organizasyonda 5 sporcu arkadaşımız kulübümüzü temsil etti. Sporcularımız 1 altın, 1 bronz madalya elde etme başarısı gösterdi. Bizim için çok güzel bir hafta ve çok verimli bir turnuvaydı. Kolay değil, buna uzun süredir hazırlanıyorduk. Belki arkadaşlarımız henüz gençler ama güreş için en az 10 yılını vermiş sporcularımız. Bu şampiyonaya hazırlanmak için 9 aylık yoğun bir kamp programı içerisindeydiler. Çalışmalarının neticesini hem kulübümüzü hem de milli takımı en iyi şekilde temsil ederek olumlu bir şekilde aldılar. Bu bizim için mutluluk verici bir durumdu. Sırbistan Dünya Şampiyonası’nda sadece grekoromen stilde değil, 2 kadın güreşçimiz ve 1 serbest stil de güreşçimiz bizi temsil etti. Sonuç olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü olarak 8 sporcumuz ile Sırbistan’da Güreş Milli Takımızı temsil ettik” dedi.

“Sporcularımızın her alanda yanında oluyoruz”

Sporcuların tek düşüncelerinin elde edecekleri başarı olması gerektiğini dile getiren Başkan Keleş, “Biz arkadaşlarımıza kendimizi hissettiriyoruz. Kulübe olan aidiyetlerinin olması gerektiğini onlara anlatıyoruz. Kulübe olan bağlarını güçlendirmeye çalışıyoruz. Sporcularımıza her alanda, tüm imkanlarımız ile destek oluyoruz. Mental olarak da yanlarında olmaya çalışıyoruz. Kendileri ile olan bağımız sadece yöneticilik bağı içerisinde değil, arkadaş dostluk kurmaya çalışıyoruz. Sporcularımızın dertlerini sıkıntılarını gidermeye çalışıyoruz. Bunları yaparken amacımız sporcularımızın zihinlerinin rahat olmasını sağlamak ve dikkatlerini sadece işlerine vermelerini sağlamak. İsteğimiz, çıktıkları müsabakalarda sadece başarıyı, madalyayı hedeflemeleri yönünde. Onlar yeter ki bayrağımızı gönderde dalgalandırsınlar, İstiklal Marşı’mızı dinletsinler tüm dünyaya diye sporcularımızın antrenman sahası dışında da yanlarında olmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

“Eminim ki Paris’te de güzel işler başaracağız”

Başarılı bir turnuvayı geride bıraktıklarını ve olimpiyatlara hazırlanmaya başladıklarını söyleyen Fatih Keleş, “Sırbistan’daki turnuvada madalya alan arkadaşlarımız da dahil olmak üzere kulübümüzün bünyesindeki sporcularımız genç yaşa sahipler. 2024 Paris Olimpiyatları’na hazırlanıyoruz. Bugün bizim için Dünya Şampiyonası artık bitmiştir. Önümüzde Olimpiyat var ve bizim hedefimiz artık Paris’te yapılacak olimpiyatlardır. Kulübümüz bünyesindeki sporcularımız eminim ki çok iyi hazırlanacaklar ve kulübümüz adına Paris’te güzel işlere imza atacaklar” şeklinde konuştu.

İHA

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Müthiş koleksiyoncu: Rıza Kayaalp!

Kaderin garip bir cilvesi olsa gerek, Belgrad'da 5. kez Dünya Şampiyonu olarak bir rekora imza atan Rıza Kayaalp'le röportaj için buluşmamız Türk ...

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]