Burhan Akbudak: “Bu takımın bir parçası olduğum ve hedeflerime ulaştığım için çok mutluyum”

Sırbistan’ın Belgrad şehrinde düzenlenen Dünya Büyükler Güreş Şampiyonası’nda şampiyonluk elde eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü (İBBSK) Erkek Takımı, İBBSK Başkanı Fatih Keleş ile bir araya geldi. Başkan Keleş, şampiyonada altın madalya kazanan Burhan Akbudak, bronz madalya elde eden Yunus Emre Başar ve İBBSK Güreş Takımı Antrenörü Cenk İldem ile birlikte İBB Cebeci Spor Kompleksi’nde basın toplantısı düzenledi.

Şampiyon olan sporcuları tebrik eden Başkan Fatih Keleş, “Geçtiğimiz günlerde Sırbistan’da, Dünya Güreş Şampiyonası grekoromen stil müsabakaları sona erdi. Serbest stil devam ediyor şu anda. Bu grekoromende de yine sporcularımız var. Milli takımda bizi temsil eden 8 sporcumuz var. 1’i serbest stil olmak üzere 2 kadın ve 5‘i de grekoromen stilde bizleri orada temsil eden arkadaşlarımız vardı. Çok mutluyuz çünkü grekoromende dünya şampiyonu olduk. Bugün bu şampiyonluğa aldıkları madalya ve başarılarla destek olan iki arkadaşımız bizlerle. Aramızda olmayan ama bu başarıda puanları ile destek olan arkadaşlarımıza da çok teşekkür ediyoruz. Sağ olsun Cenk hocamız ve Efrail hocamız da bizi sporcularımız ile birlikte orada temsil ettiler. Sırbistan’daki şampiyonada 8 sporcumuz ve 2 hocamız ile birlikte milli takıma katkı sunmaya çalıştık. Burhan bir önceki şampiyonada ikinci olmuştu ama bu sefer kemeri bize getirdi. Yaşı genç bir sporcumuz. Paris Olimpiyatları’nda kendisinden yine madalyalar bekliyoruz. Yunus Emre de yine çok başarılı bir sporcumuz. Kendisi elinde bir sakatlığı olmasına rağmen tüm imkanlarını kullanarak, tüm özverisiyle dünya üçüncüsü oldu ve bronz madalya getirdi ülkemize. Hocalarımızın da katkısıyla takım olarak dünya şampiyonu olduk. Ayrıca kendi kulübümün sporcularının yanı sıra diğer kulüplerin sporcularını da tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Yunus Emre Başar: “Hedefim de Paris Olimpiyatları’nda altın madalya kazanmak”

Grekoromen stil 77 kiloda dünya üçüncülüğü kazanan Yunus Emre Başar, “Öncelikle hocalarımıza ve başkanımıza teşekkür ediyorum. Milli takıma gidebilmek için öncelikle kulüp mücadelesi veriyoruz. Burada iyi bir ortamımız var ve şampiyonalara iyi hazırlanabiliyoruz. Zaten benim kendi kulüp hocam aynı zamanda da milli takımda teknik direktörüm. Bireysel antrenmanlarımız aynı şekilde devam ettiği için başarıların önünü açıyor. Yarı final müsabakasında bir talihsizlik yaşadım. 7-7 devam eden maçımı bir hata yüzünden kaybettim ama bronz madalya aldığım için tabi ki de çok mutluyum. Önümüzde yakın bir süreçte Olimpiyatlar var. Benim hedefim de Paris Olimpiyatları’nda altın madalya kazanmak olacak. Bizi destekleyen ve dua eden herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Burhan Akbudak: “Bu takımın bir parçası olduğum ve hedeflerime ulaştığım için çok mutluyum”

Grekoromen stil 82 kiloda dünya şampiyonu olan milli güreşçi Burhan Akbudak da, “Takım halinde dünya şampiyonu olduk. Ben de bu takımın bir parçası olduğum ve hedeflerime ulaştığım için çok mutluyum. Bizi takip eden insanlara bu anları yaşattığım için gururluyum. Hepsinden önemlisi birlik beraberlik içinde hep beraber başarıya ulaşmamız oldu. Bize bu birlik beraberliği sağlayan başkanımız ve antrenörlerimize çok teşekkür ediyorum. Şampiyonada başarılı olduktan sonra sıcağı sıcağına bizi tebrik ederek yanımızda olan devlet büyüklerimize çok teşekkür ediyorum. Yaşımız genç, önümüz açık. 2024 Paris Olimpiyatları’nda da bu mutluluğu ülkemin insanlarına tekrardan yaşatmak istiyorum diye konuştu.

Cenk İldem: “Yaşamadığım tüm sevinçleri antrenör olarak yaşamak istiyorum”

Grekoromen Güreş Milli Takımı Antrenörü Cenk İldem ise şu cümlelere yer verdi:

“Ben 2020 Tokyo Olimpiyatları’ndan sonra profesyonel güreş hayatımı noktaladım. A Milli Takım antrenörü olarak göreve başladım. Uluslararası başarılarda önemli olan ekip olabilmek ve biz bunu başarmış bir ekiptik. Aynı zamanda İstanbul Büyükşehir Belediye Kulübü’nde de bunu başarmıştık. Takıma göreve ilk geldiğimizde de güzel bir uyum sağladık. Dünya Şampiyonası’na hazırlanmak için 9 ay gibi bir süremiz vardı. Çalışmalarımızda her gün üzerine bir şeyler koyarak olumlu yönde sağlam adımlar attık ve netice olarak Sırbistan’da takım olarak dünya şampiyonu olduk. Daha öncesinde de Avrupa şampiyonasında 17 tane madalya aldık. Orada da bir tarih yazdık. Tabii ki bu başarılar verilen desteklerle oluyor. İstanbul Büyükşehir Belediye Kulübü’nde ve milli takımda çok şükür bu desteğe sahibiz. Bize inandılar, biz de onların başını eğmedik. Benim antrenör olduktan sonra tek bir hayalim vardı. Benim öncesinde birçok madalyam var fakat yaşamadığım tüm sevinçleri antrenör olarak sporcularımla birlikte yaşamak istiyordum. Ona da adım adım ilerliyoruz. Ben tüm sporcu kardeşlerime teşekkür ediyorum. Kulübümüze ve güreş takımımıza teşekkür ediyorum. Biz güzel bir takımız ve daha yapacak işlerimiz var.”

İSTANBUL (İHA)

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Müthiş koleksiyoncu: Rıza Kayaalp!

Kaderin garip bir cilvesi olsa gerek, Belgrad'da 5. kez Dünya Şampiyonu olarak bir rekora imza atan Rıza Kayaalp'le röportaj için buluşmamız Türk ...

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]