Voleybolda Zonguldak’ın hedefi 1. Lig

Geçen yıl kurulan ve mücadele ettiği ilk sezonunda 1. Lig hedefini play-off’ta kaçıran MFA Zonguldak Spor Kulübü, yeni sezonda bu hedefini gerçekleştirmek istiyor.

Voleybol Kadınlar 2. Ligi ekiplerinden MFA Zonguldak Spor Kulübü, ilk kez geçen sezon yer aldığı ligde play-off’larda mücadele etme hakkı kazandı. Üst lig hayalini “kıl payı” kaçıran takım, yeni sezon hazırlıklarına yaklaşık 3 ay önce başladı.

Sıkı kamp döneminin ardından sezonun ilk karşılaşmasında sahaya madenci bareti ile “Yüreğimiz Bartın’da yandı” yazısıyla çıkan “filenin elmasları”, Düzce Voleybol’a set vermeden maçtan 3-0 galip ayrıldı.

Sezona iyi başlangıç yapan takımın hedefi ligi zirvede tamamlayıp Voleybol Kadınlar 1. Ligi’ne yükselmek.

Başantrenör Yavuzarslan: “İyi bir noktaya geldik”

Kulübün başantrenörü Yusuf Yavuzarslan, AA muhabirine, kulüp olarak geçen sezon ilk defa ligde yer aldıklarını, hedeflerinin büyük kısmını gerçekleştirdiklerini söyledi.

Geçen sezon play-off, istedikleri gibi sonuçlanmasa da ilk sene için önemli başarı elde ettiklerini anlatan Yavuzarslan, “Bu sezon için 1 Ağustos’ta çalışmalara başladık, transfer sürecini erken tamamladık. Yaklaşık 2,5 aydır oyuncu kadromuzla yeni sezona hazırlandık. İyi bir noktaya geldik diye düşünüyorum. Bu sezonki ilk hedefimiz play-off grubunda yer almak ama nihai hedefimiz tabii ki bu sezon kesinlikle 1. Lig’e çıkmak. O amaçla transferleri yaptık ve sezonu en erken açan takımlardan biri olduk. Hedefimiz, kesinlikle bu sezon birinci lige çıkabilmek.” diye konuştu.

Genel Menajer Yazıcı: “Bu sene 1. Lig’i mutlaka yakalamak istiyoruz”

Kulübün genel menajeri Orhan Yazıcı da geçen sezonun üzerine koyarak kendilerine verilen destekler doğrultusunda çok kaliteli, iyi takım oluşturduklarını belirterek, “Bu sene olmazsa olmazlarımızdan 1. Lig’i yakalamak. Eğer 1. Lig’i yakalarsak geçen sene kentte yarattığımız bu heyecanı emin olun Sultanlar Ligi’ne kadar taşıyacağız.” dedi.

Yazıcı, daha önce 1. Lig seviyesini yakalamış sporcularının olduğunu aktararak, “Takımlarını 1. Lig’e çıkarmış sporcularımız var. Hocamız da 1. Lig tecrübesi olan biri. Geçen yıl yakaladığımız çıtayı bir tık daha üstüne taşıyıp bu sene 1. Lig’i mutlaka yakalamak istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Takım kaptanı Büşra Sarısoy ise takım olarak hedef doğrultusunda çalışmaları sürdürdüklerini dile getirerek, “Lige hazırlanma sürecimiz uzun ve yorucu olsa da bunun için özverili şekilde çalışmalara devam ettik. Hedefimize ulaşıp kupayı şehrimize getirmeyi çok istiyoruz. Başarıya aç takımız, bunun karşılığını vermek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

VakıfBank deplasmanda set vermedi

Voleybolda Vodafone Sultanlar Ligi karşılaşmasında VakıfBank, konuk olduğu PTT'yi 3-0 mağlup etti.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]