Veli Deveciler: Amacımız uzun yıllar Süper Lig’de mücadele etmek

Ligdeki ilk maçında cumartesi günü Aliağa Petkimspor’u konuk edecek Denizli temsilcisi kadrosunu Altan Erol dışında tamamen yenilerken; başkan Deveciler, “Ligi sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu yıl kadroyu tamamen değiştirdik. Yeni bir kadro kurduk ancak oyuncularımız şehre ve bize çok kısa sürede alıştılar. Uzun süredir birlikte mücadele eden takım havasındayız. Zafer Aktaş ve ekibine de güveniyoruz. Aynı sistem ve oyun anlayışıyla yeni sezonda da lige renk katmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

“ÇOK GÜÇLÜ TAKIMLARLA MÜCADELE EDİYORUZ”

“Geçtiğimiz yıl Basketbol Süper Ligi’nde ortaya koyduğumuz bir düşünce vardı” diyerek sözlerine devam eden Deveciler, “Misyonumuz anlatmak istedik. Çok güçlü bir ligde, çok güçlü takımlarla mücadele ediyoruz. Açıkçası çok kolay bir iş değil. Bizim bu yıl ortaya bir proje koymamız gerekiyordu. Bu sene de buna niyetlendik ve genç, kariyer planlaması yapan, hedefi büyük oyuncularla anlaşma sağladık. Elimizdeki oyuncu grubunun ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlerde olacağını düşünüyoruz. Böyle de yapmak zorundayız. Fenerbahçe , Efes, Galatasaray , Tofaş ve diğer ekipler hepsi de çok güçlü ve zor bir arenadayız. Gelen eleştirileri görüyoruz. Onların da haklılık payı var, hep kazanmak istiyorlar. Fakat böyle bir şey mümkün değil. Bizim hedefimiz Süper Lig ’de uzun yıllar mücadele etmek. Burada 5-6 yıl sonra mutlaka başarıyı hedefleyen ve büyük işler yapan bir takım olacak. Takıma olan bakış açısı değişecek. Bunu yaparken de ekonomik anlamda da sağlam temeller atmak zorundayız” şeklinde konuştu.

ANTRENÖR AKTAŞ: “BU YIL YENİ BİR MİSYONLA YOLA ÇIKIYORUZ”

Merkezefendi Basket’te antrenör Zafer Aktaş yeni sezon öncesi, “Genel olarak hazırlık periyodunda daha ileriye gittik. Mümkün olan her türlü çabayı gösterdiler. Normal sezonda başlıyor, tüm Denizli halkını maça davet ediyorum. Bizimle beraber olsunlar. Kulüp olarak bu yıl yeni bir misyonla yola çıkıyoruz. İyi yerlere gelecek oyuncularla savaşan, taraftarın beğeneceği bir takım yapmaya çalıştık. Tecrübe eksikliği var ama onu da enerji ile kapatmaya çalışacağız. Yabancı oyuncularımızda oldukça genç. Avrupa arenasında kendilerini göstermek için burayı fırsat görüyorlar. Karşılıklı bir fırsat olduğunu söyleyebilirim. Sakatlıksız ve kazasız bir hazırlık dönemi geçirdik. İyi bir ekibe karşı hafta sonu mücadele edeceğiz. Aliağa Petkim’de bu yıl iyi bir kadro kurdu. Ancak burada coşkulu bir taraftarla lige kazanarak başlamak istiyoruz” dedi.

ALTAN: “GENÇ VE POTANSİYELLİ BİR KADROMUZ VAR”

Takım kaptanı Altan Erol ise, “Geçen seneden bir tek ben kaldım. Çok mutlu ve keyifliyim. Genç ve potansiyelli bir kadromuz var. Enerjik bir takımız, bunu da sahaya yansıtacağız. Saha dışında tecrübe eksikliğini kapatmaya çalışıyoruz. Saha içinde elimizden geleni yapacağız. Ağustos’tan bu yana çalışıyoruz. Zamana ihtiyacımız var. Bize güvensinler, genç arkadaşlar daha fazla sahada kalarak bunu aşacaklar. Güzel bir sezon geçireceğiz. Geçen seneye nazaran daha iyi bir takım olacağımıza inanıyorum. Bizim için Aliağa maçı çok önemli. Galibiyetle başlarsak çok iyi olacak. Potansiyelli bir ekibiz. İnşallah bu yıl elimizden geleni yapacağız. PAÜ Spor Kompleksi’nde de dolu tribünler önünde oynayacağımızdan hiç şüphem yok” diye konuştu.

DHA

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

CANLI | Fenerbahçe – Beşiktaş

ING Türkiye Kupası yarı final karşılaşmasında Fenerbahçe Beko ile Beşiktaş Emlakjet karşılaşıyor.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]