Vakıfbank’ta duygusal veda; Melis Gürkaynak!

VakıfBank Kadın Voleybol Takımı düzenlenen törenle yeni sezon açılışını gerçekleştirdi. VakıfBank Spor Sarayı’nda gerçekleştirilen yeni sezon açılış törenine kulüp başkanı Abdi Serdar Üstünsalih, sporcular ve teknik kadro katıldı.

“ZİRVEYE TAŞIMAK İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ”

Açılış konuşmasını yapan başkan Üstünsalih, sezonu yeni zaferlerle dolduracakları bir sayfa olarak açtıklarını belirterek, “Bu salonda en son bir araya geldiğimizde Türkiye ve Avrupa şampiyonu olarak karşınızdaydık. Yeni bir yolculuğun ilk adımlarını atıyoruz. Yaz dönemine kadar VakıfBank’ı zirveye taşımak için mücadele edeceğiz. Sporda dün yoktur. Bunu en iyi bilen biziz. Geçen sezonki başarılar altın harflerle tarihimize yazıldı. Başarıya nasıl ulaşacağımızı çok iyi biliyoruz. Her zamankinden daha heyecanlı ve daha istekliyiz.” dedi.

“EN İYİSİNİ YAPACAĞIZ”

Yeni başarılar için mücadele edeceklerini vurgulayan Üstünsalih, “Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağımız bu özel senede Türkiye Cumhuriyeti’nin başarılı, güçlü ve örnek kadınlarının dünya sahnesinde kazanacağı zaferleri görmek en büyük isteğimiz. Bayrağımızı dünyanın zirvesine taşımak en büyük motivasyon kaynağımız. VakıfBank olarak Türk kadınını ve Türkiye Cumhuriyeti’ni en iyi şekilde temsil etmek ve genç kızların gururu olmak için en iyisini yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.” ifadelerini kullandı.

“SÖZÜMÜZÜ TUTTUK, 5’TE 5 YAPTIK”

Kulüp menajeri Neslihan Demir ise yeni başarılar için heyecanlı olduklarını belirterek, “Geçen sene sözümüzü tuttuk ve 5’te 5 yaptık. Altyapılarda da 5 kupayı aldık. Bizim için gurur verici bir seneydi. Bu sene de aynı şekilde devam etmek istiyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

“ZAMANA İHTİYAÇ OLACAK”

Antrenör Giovanni Guidetti ise yeni bir takım kurulduğunu aktararak, “Ekibimizle tanıştık. Çok heyecanlıyız. Yeni yüzler görüyoruz. Enerji ve atmosfer mükemmeldi. Her yeni ekipte olduğu gibi birbirimizi öğrenmemiz için zamana ihtiyaç olacak ama bu ekip bütün potansiyele sahip ve hedeflere ulaşmamıza katkı sağlayacak bir ekip.” şeklinde konuştu.

MELİS GÜRKAYNAK’A VEDA

Törende, aktif voleybol kariyerini sonlandıran takımın eski kaptanı Melis Gürkaynak’a veda edildi.

Sezon açılışında yer alan Melis Gürkaynak, yaptığı duygusal konuşmada, “Geçen sezon sonu burada çok ağlamıştım. Kendime bir daha ağlamayacağım diye söz vermiştim. Duygulanmamak elde değil. Vakıfbank’ta ilk başladığım günden itibaren bu yolculuk benim için çok güzel geçti. Çok büyük bir ailem oldu. Çok iyi insanlarla karşılaştım. Şimdi de hissettiklerimi nasıl anlatırım bilmiyorum. Hissettiklerim cümlelerle anlatılabilecek bir şey değil. Hayallerimin hepsini gerçekleştirdiğim bir yolculuktu. Bana verdiğiniz değer için çok teşekkür ederim. Hem beni hem ailemi gururlandırdınız.” ifadelerini kullandı.

8 NUMARALI FORMA SALONA ASILDI

Başkan Üstünsalih, Melis Gürkaynak’a çiçek ve çeşitli hediyeler verirken, Melis’in 8 numaralı forması salona asıldı.

VakıfBank’ın yeni kaptanı Gabi ise yaptığı konuşmada, eski kaptan Melis’e teşekkür ederek, “Kariyerimde gördüğüm en iyi örneksin. Melis’ten öğrendiğim her şeyle yeni kaptan olacağım. Ben de elimden gelenin en iyisini yapacağım. İyi bir sezon olmasını temenni ediyorum. Hedeflerimiz aynı. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Zor bir sezon olacak. Yeni bir takımımız var ama kulüp kültürü aynı. Yönetimin desteği sonsuz. Her zaman olduğu gibi çılgınlar gibi mücadele edeceğiz. Her bir dakika bu enerjiyi paylaşacağız.” şeklinde konuştu.

Antrenör Guidetti de Melis’le ilgili olarak, “Melis çok iyi bir kaptandı. Her zaman ekibi kendi önünüze koymanız lazım. Kendisi bunu her zaman yaptı. Mükemmel bir örnek olmanız lazım. VakıfBank’a katılan herkes Melis’in her gün nasıl çalıştığını ve kulübe ne kadar bağlı olduğunu gördü. Yaptıkları için çok teşekkür ederim.” değerlendirmesinde bulundu.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

VakıfBank deplasmanda set vermedi

Voleybolda Vodafone Sultanlar Ligi karşılaşmasında VakıfBank, konuk olduğu PTT'yi 3-0 mağlup etti.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]