VakıfBank yeni sezonda tüm kupalara göz koydu

VakıfBank Kadın Voleybol Takımı, yeni sezon öncesi kazanılabilecek tüm kupalara göz koydu.

AA muhabirine açıklamada bulunan VakıfBank Spor Kulübü Başkanı Abdi Serdar Üstünsalih, “Geride kalan sezon için beş kupa hedefimiz vardı. Şükürler olsun beş kupa hedefini arkadaşlarımız başarıyla tamamladı. Bu sezon için de kendilerinden söz aldım. İnşallah yeni sezonda da bütün kupaların en büyük favorisiyiz. Yeni sezonda bütün voleybol camiasına başarılar diliyorum. En büyük başarıyı da kendi takımıma diliyorum.” dedi.

Yeni bir takım kurduklarını söyleyen Üstünsalih, “Takımda ufak da olsa değişiklikler yaptık. Aramıza yeni oyuncular katıldı. Ayrılan oyuncularımız oldu. Ayrılan oyuncularımızla gayet duygusal bir şekilde ve güzel bir iletişimle vedalaştık. Katılan arkadaşlarımız da dünya yıldızları. Onlarla birlikte yeni şampiyonluklar elde etmeyi bekliyorum. Bundan hiç şüphem yok.” ifadelerini kullandı.

Aktif voleybol kariyerini noktalayan takımın eski kaptanı Melis Gürkaynak ile ilgili konuşan Üstünsalih, “Kaptanımız Melis bu sezon aramızda yok ama bu süre içinde elde ettiği tecrübeleri takımımıza aktaracak. Yine bizimle birlikte devam edecek. Onun da 8 numaralı formasını salonumuza astık. Bu geleneği devam ettireceğiz.” değerlendirmesinde bulundu. 

– Özbay: “Yeni sezonda bizi çok güzel şeyler bekliyor” 

Bu sezon yeni bir yarışa başlayacaklarını dile getiren VakıfBank’ın tecrübeli isimlerinden Cansu Özbay, uyum süreci yaşayabileceklerini aktardı.

“Yeni sezonda bizi çok güzel şeyler bekliyor.” diyen Özbay, sözlerini şöyle sürdürdü:

Yeni bir takımız. Aramıza yeni arkadaşlarımız katıldı. Önce bir uyum süreci yaşanacağının tabii ki farkındayız. Günden güne daha iyi olacağımıza inanıyorum. İlk maçımız Fenerbahçe’yle. O maç bizim için çok önemli. Böyle maçlar bizi daha çok motive ediyor ama yeni bir takımız. İlk antrenmanımızı yeni yaptık. İlk hedefimiz bu maçı kazanabilmek. Daha sonrasında önümüzdeki maçlarda elimizden gelenin en iyisini yapıp, en iyi performansımızı ortaya koyacağız. Bizim için yepyeni bir yarış olacak.

Yeni transferlerle ilgili konuşan Cansu, “Hepsi dünyanın en iyi oyuncularından. Onlarla oynamak çok keyifli olacak.” şeklinde konuştu.

Yeni transferlerden Nijerya asıllı İtalyan oyuncu Paola Egonu ise “Burada olduğum için gerçekten mutluyum. Çok iyi karşılandım. Yeni bir maceraya başlayacağım için çok mutluyum. Kulübün tüm hedeflerini gerçekleştirmek için elimizden geleni yapacağız. VakıfBank’a karşı oynamak çok keyifliydi. Şimdi VakıfBank’ta oynuyor olmak da benim için çok keyifli olacak.” diye konuştu.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

VakıfBank deplasmanda set vermedi

Voleybolda Vodafone Sultanlar Ligi karşılaşmasında VakıfBank, konuk olduğu PTT'yi 3-0 mağlup etti.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]