U11 Can Bartu Turnuvası’na destek; Arda Turan…

Fenerbahçe, dünya devlerinin genç yıldız adaylarını İstanbul’a getiriyor. Sarı lacivertlilerin ev sahipliğinde yarın gerçekleşecek Uluslararası U11 Can Bartu Turnuvası’na 5 ülkeden 16 takımın katılacak. Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’ndeki organizasyona Fenerbahçe ile birlikte ezeli rakipleri Galatasaray ile Beşiktaş da katılacak. Turnuvaya Fenerbahçe’nin talebi üzerine Arda Turan, Hakan Çalhanoğlu, Nihat Kahveci, Merih Demiral gibi Türk futbolunun yıldızları da destek verdi.

FENERBAHÇE’NİN ATTIĞI ADIMI YILDIZLAR GERİ ÇEVİRMEDİ

Fenerbahçe Yönetim Kurulu, dostane ve güzel bir adım atarak Atletico Madrid, Villarreal, Inter ve Juventus kulüplerinin alt yapı takımlarının katılımı için yıldız isimlerin de desteğini aldı ve Türk futbolunun efsane isimleri de geçmişte ve halen forma giydikleri dev kulüplerin alt yapı takımlarının turnuvaya katılmasına katkı sağladı. Bu sezon futbolu bırakan Arda Turan, Atletico Madrid U-11 takımını, Nihat Kahveci; Villarreal, Merih Demiral; Juventus, Hakan Çalhanoğlu ise Inter ile temasa geçerek takımının İstanbul’daki turnuvaya katılmasında pay sahibi oldu.

4 sezon Atletico Madrid’de forma giyen Arda Turan, 3 yıl Villarreal’da görev yapan Nihat Kahveci, 2 yıl Juventus’ta oynadıktan sonra kariyerine Atalanta’da devam eden Merih Demiral ve başarılı performansını Inter’de de devam ettiren Hakan Çalhanoğlu, F.Bahçe’nin talebi sonrası U11 Can Bartu Turnuvası’na katkı sağladı.

DEVLERLE İLİŞKİLERİ GELİŞTİRME FIRSATI

Fenerbahçe Futbol Akademi’nin bu sezon başlattığı ‘Her ay 1 turnuva’ projesinin 3. ayağı olan Uluslararası U11 Can Bartu Turnuvası’nda İtalya ve İspanya’nın köklü kulüplerinin yanı sıra Bulgaristan’dan CSKA Sofya ve Azerbaycan’dan Neftçi Bakü de sahne alacak. 3 Büyük Kulüp Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş dışında Başakşehir, Manisa, Altay, Adana Demirspor, Altınordu, Göztepe, Gölcük Karadeniz Spor Kulübü de Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’nde mücadele edecek. Turnuvada takımlar birbirleriyle mücadelenin yanı sıra alt yapı konusunda gelenek sahibi olan ve hem kendi liglerine hem de dünya futboluna oyuncu yetiştiren Inter, Juventus, Atletico Madrid ve Villarreal ile ilişkilerin geliştirme fırsatı bulabilecekler.

U11 Can Bartu Turnuvası’na katılacak takımlar;

İnter İtalya
Juventus İtalya
Atletico Madrid İspanya
Villarreal İspanya
CSKA Sofya Bulgaristan
Neftçi Bakü Azerbaycan
Fenerbahçe Türkiye
Beşiktaş Türkiye
Galatasaray Türkiye
Altınordu Türkiye
Göztepe Türkiye
Altay Türkiye
Manisa Türkiye
Adana Demir Türkiye
Başakşehir Türkiye
Gölcük Karadeniz Türkiye

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Türkiye, badmintonda tek sporcu ile olimpiyatta yer alacak

2024 Paris Olimpiyat Oyunları'nda badminton branşında Türkiye'yi bir sporcu temsil edecek.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]