Türk Telekom’da hedef büyük: Euroleague

Türk Telekom Basketbol Takımı Genel Menajeri Önder Külçebaş, yaptıkları kadro yapılanmasının meyvelerini sezon başı olmasına rağmen toplamaya başladıklarını ve hedeflerinin bu takımı THY Avrupa Ligi seviyesine taşımak olduğunu söyledi.

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ve ULEB Avrupa Kupası’nda sezona iyi bir başlangıç yapan Türk Telekom’da genel menajer Külçebaş, AA muhabirine açıklamalarda bulundu.

Ligde 4 maçta 3 galibiyet aldıklarının, THY Avrupa Ligi’nde sonra Avrupa basketbolunun en önemli organizasyonu ULEB Avrupa Kupası’nda da üst üste 2 galibiyet elde ettiklerini hatırlatarak, “Takımın kimyası ve arkadaşlığı için ekibimiz çok uğraştı. Yönetim ve oyuncularla uyumumuzun meyvelerini sahada sezon başı itibarıyla almaya başladık. Türk Telekom’da yeni bir yapılanmaya gittik. Sakatlıklar takıma dönmeye başladıkça takımın kimyası oturmaya başladı.” dedi.

Önder Külçebaş, başanterör Erdem Can’ın liderliğinde, ULEB Avrupa Kupası için iyi bir kadro kurduklarını da belirtti.

Organizasyona Fransa ekibi Paris Basketbol’a yenilerek başlayan ancak sakat oyuncuların takıma katılmasıyla önce Almanya deplasmanında Veolia Towers Hamburg’u yendiklerini sonra da lider olarak Ankara’ya gelen İsrail ekibi Hapoel Tel Aviv’i farklı geçtiklerini vurgulayan Külçebaş, şunları kaydetti:

“Avrupa Kupası zorlu bir organizasyon ve Avrupa’nın iki numaralı basketbol sahnesi. Avrupa kupası için de doğru bir organizasyon ve kadro yapısı kurduğumuza inanıyoruz. Bunun da başarıyı getireceğini düşünüyoruz. Taraftarımız kaybetmeyi kabul etmeyen bir Türk Telekom izlemeye devam edecek. Kuvvetli bir ekip olan Hapoel Tel Aviv’e karşı verilen reaksiyon da bunun en büyük göstergesi. Ankara bir basketbol şehri, bu şehre hak ettiği kupaları kazandırmak istiyoruz. Hedefimiz Avrupa Kupası’nı kazanarak, Ankara’da Avrupa Ligi maçlarının oynanmasını sağlamak. Ankara seyircisi takımımıza verdiği destekle bunu fazlasıyla hak ediyor.”

“Görünmeyen kahraman Semih Erden”

Lacivert-beyazlıların genel menajeri, Geçen sezon zor bir sakatlık dönemi geçirmesine rağmen transfer ettikleri tecrübeli milli oyuncusu Semih Erden’in Türk Telekom için çok önemli bir figür olacağını dile getirdi.

Hapoel Tel Aviv maçıyla sahalara dönen 36 yaşındaki tecrübeli ismin önemine dikkati çeken Külçebaş, “Hapoel karşısında takımın ritim bulmasını sağlayan, sahaya karakter koyan bir Semih Erden faktörü vardı. Semih gerek tecrübesiyle gerek kariyeriyle gerekse potansiyeliyle genç oyunculara yol gösteriyor. Semih Erden sadece kaptan olarak değil görünmeyen kahraman olarak da arka planda takımın başarısı için ciddi bir emek sarf ediyor. Sakatlığı atlatıp aramıza döndüğü için çok mutluyuz.” değerlendirmesinde bulundu.

 

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

CANLI | Fenerbahçe – Beşiktaş

ING Türkiye Kupası yarı final karşılaşmasında Fenerbahçe Beko ile Beşiktaş Emlakjet karşılaşıyor.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]