Türk Telekom, Avrupa ve ligde durdurulamıyor

Türk Telekom Spor Kulübü Başkanı Yusuf Kıraç, tempolu ve yenilgiyi kabul etmeyen bir takım kurduklarını belirterek göze hoş gelen basketbol oynadıklarını söyledi.

Türk Telekom, ULEB Avrupa Kupası’nda 5 maçta elde ettiği 4 galibiyetle B Grubu’nda üçüncü sırada yer alıyor. Ligde de 8 maçta 7 galibiyeti bulunan Türk Telekom, maç fazlasıyla liderlik koltuğunda oturuyor.

Başkent temsilcisi, ligde 6, ULEB Avrupa Kupası’nda da 4 maçtır yenilmiyor. Başkent temsilcisi, son olarak ULEB Avrupa Kupası’nda İtalya temsilcisi Dolomiti Energia Trento’yu 81-66, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin 8. haftasında deplasmanda Beşiktaş Emlakjet’i 91-75 yendi.

Türk Telekom tüm kupalara talip

Türk Telekom Spor Kulübü Başkanı Yusuf Kıraç, AA muhabirine takımlarının son dönemde aldığı başarılı sonuçları değerlendirdi.

Türk Telekom’un tüm kupalara talip olduğunu belirten Kıraç, 10 maçtır yenilmediklerini ifade etti.

Gelecek haftalarda ligde TOFAŞ ve Fenerbahçe Beko, ULEB Avrupa Kupası’nda da Yunan temsilcisi Promitheas Patras ve İspanyol takımı Gran Canaria ile karşılaşacaklarını anımsatan Kıraç, “Bu zorlu maçlardan galibiyetler çıkararak Türk Telekom’un gücünü göstermek istiyoruz.” ifadesini kullandı.

Kıraç, yönetimin ve antrenör ekibinin birlikte çalışmasının, bir bütün olmasının başarıyı da beraberinde getirdiğini vurgulayarak, şöyle devam etti:

“Tempolu, yenilgiyi kabul etmeyen bir takım kurduk. Erdem Can tutkulu bir başantrenör ve basketbolla yaşıyor. Takıma dokunuşlarından, oyuncuların performanslarını yükseltmesinden çok memnunuz. Teknik, taktik bilgisi çok üst seviyede. Genç, dinamik tutkulu bir ekibimiz var. Bu kadar basketbolla yaşayan insanların bir arada olmasını önemsiyoruz. Takımımız geri düşse de mücadele ediyoruz. Gerek yerli oyuncularımız gerekse yabancı oyuncularımız takım olmanın gerekliliğini yerine getiriyorlar. Takım oyununu ve mücadele gücünü üst düzeyde tutuyoruz. Oyuncularımız göze hoş gelen bir basketbol sergiliyor. Bu da yönetim olarak bizim arzu ettiğimiz, ısrarla vurguladığımız bir anlayışın ürünü.”

“Şu anki mücadeleden çok memnunum”

Uzun bir maratona girdiklerine dikkati çeken Kıraç, “Biz her maça galibiyet parolasıyla çıkıyoruz. Ancak gerçekleri de göz önünde bulundurmamız gerekiyor. Mağlup olduğumuz maçlar da olacak. Şu anki mücadeleden çok memnunum, mağlup olduğumuz zaman dahi terinin son damlasına kadar mücadele eden bir oyuncu grubuyla çalışmak çok kıymetli.” ifadelerini kullandı.

Yusuf Kıraç, Türk Telekom markasının sporu her zaman desteklediği belirterek, şunları kaydetti:

“Türk Telekom markası basketbolla özdeşleştiği için burada kuracağımız sistemle basketbol sporunun gelecek nesillere yayılmasına da katkı sağlamak da istiyoruz. Türk Telekom’un basketbola verdiği destekle Basketbol Süper Ligi’nde ve Avrupa’da başarılı olmak istiyoruz. Bu sezon ULEB Avrupa Kupası’nı kazanıp önümüzdeki sezon Avrupa Ligi’nde yer alma potansiyelimiz var. Yönetim olarak hedefimiz elbette ki en tepesi. Ankaralı basketbol severlere bu başarıyı yaşatabiliriz. Türk Telekom ailesinin kurumsal kültürünün desteğini arkamızda hissetmek çok kıymetli.”

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

CANLI | Fenerbahçe – Beşiktaş

ING Türkiye Kupası yarı final karşılaşmasında Fenerbahçe Beko ile Beşiktaş Emlakjet karşılaşıyor.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]