Tolgay Arslan’dan Türkiye kariyeriyle ilgili açıklama

Süper Lig’de Beşiktaş ve Fenerbahçe formaları giyidkten sonra İtalya’nın yolunu tutan Tolgay Arslan, Sport 1’e özel açıklamalarda bulundu. Deneyimli oyuncu Türkiye’de çok güzel zamanlar geçirdiğini ancak son dönemlerde mutlu olmadığını ifade ederken, en büyük hatasını da açıkladı.

“Taraftarlara gerektiği gibi veda etmedim”

Beşiktaş’tan Ocak 2019’da siyah – beyazlıların ezeli rakiplerinden Fenerbahçe’ye transfer olan Tolgay, o dönem için en büyük hatasını anlattı. Başarılı orta saha oyuncusu; “Beşiktaş’tan Fenerbahçe’ye giderken taraftarlara iyi davranmadım. Beşiktaş taraftarlarına ve kulübe gerektiği gibi veda etmedim.

Bir anda sözleşmem askıya alındı. Öfke ve hayal kırıklığı içerisindeydim. Ayrılmak istedim. Bugün olsa her şeyi farklı yapardım.” ifadelerini kullandı.

“Udinese bana ikinci bir fırsat verdi”

32 yaşındaki orta saha oyuncusu, Udinese’nin kendi için özel bir yeri olduğunu vurguladı. Tolgay sözlerine; “Buraya geldiğime pişman değilim. Türkiye’de de güzel zamanlar geçirdim, ancak sonraları pek mutlu değildim. Sözleşmemi iptal ettim. Ardından Udinese bana kapılarını açtı.

Udinese bana ikinci bir fırsat verdi. Kendimi gerçekten çok iyi hissediyorum. Udinese’nin kalbimde özel bir yeri var.” şeklinde devam etti.

Tolgay, Udinese’nin stadında attığı ilk golü anlattı

18 Eylül’de Udinese Dacia Arena’da Inter’i konuk etti. Ev sahibi ekibin son dakikalara 2-1 önde girdiği mücadelede Tolgay Arslan attığı golle takımının 3-1 öne geçirerek maçın da skorunu belirlemişti.

Tolgay bu golle ilgili olarak ise, “Stadımızdaki ilk golümdü ve harika bir duyguydu. Kendi taraftarınızın önünde gol atmak her zaman için özeldir. İnanılmaz bir atmosfer vardı. Sonunda takımı zafere taşıyabildim. Inter’e karşı gerçekten çok özel bir andı.” dedi.

“Beşiktaş’ta deneyim kazandım”

Türkiye’deki günlerine de değinen Tolgay şöyle konuştu; “Beşiktaş ile iki kez Türkiye şampiyonluğu yaşadım. Ardından Şampiyonlar Ligi’nde deneyim kazandım ve gelişim gösterdim.

Türkiye A Milli Takımı’nda neden oynamadı?

Almanya’da doğup büyüyen ve futbola başlayan Tolgay Arslan, Almanya U-21’de forma giymişti. Almanya’da A Milli Takım’a çağrılmayan tecrübeli oyuncu Türkiye A Milli Takımı’nda neden oynamadığını da anlattı.

Tolgay; “Türkiye’de oynarken Türk Milli Takımı’nda oynamayı umuyordum ama maalesef olmadı. Bunun için çok uğraşmadım. Almanya’da büyüdüm, ancak Almanya’nın çok üst düzey oyuncuları vardı.” dedi.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Fenerbahçe tur şansını İstanbul’a bıraktı

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Konferans Ligi çeyrek final ilk maçında Yunanistan'ın Olympiakos takımına deplasmanda 3-2 mağlup oldu.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]