Skibbe: “Galatasaray derbiyi kazananınca mutlu oldum”

Bir dönem Galatasaray’da teknik direktörlük yapan Michael Skibbe’nin Japonya’da hocalık yaptığı Sanfrecce Hiroshima takımı, sezon öncesi kamp çalışmalarını Antalya Belek’te sürdürüyor.

Serik ilçesi Belek turizm merkezinde bulunan bir otelde 14 günlük kampa giren Sanfrecce Hiroshima, Bulgar CSKA Sofya ile hazırlık maçı yaptı. Sanfrecce Hiroshima, karşılaşmayı 1-0 kazandı. Bir dönem Galatasaray’ı da çalıştıran Sanfrecce Hiroshima’nın hocası Michael Skibbe, takımına ilişkin Demirören Haber Ajansı’na (DHA) açıklamada bulundu.

Skibbe, “Japonya ve takımım hakkında pozitif konuşabilirim. Lig gayet iyi seviyede. Geçen sezon 2 kupada final oynadık. Birini kazandık, birini penaltılarda elendik. Ligi üçüncü sırada gayet iyi bir yerde tamamladık. Japonya’da lig bitti yeni sezon hazırlıkları için 14 gün burada kamp yapacağız. Bu sürede 4 hazırlık maçı yapacağız. 3 gün de İstanbul’da kalacağız. Orada da 1 hazırlık maçı yapmayı planlıyoruz. Sonra Tokyo’ya geri döneceğiz. Transferimizi tamamladık. Takımda 4 yabancı futbolcumuz var. Bunun biri Kıbrıs milli takımında oynayan forvet oyuncu. Takımın ağırlığı Japon” diye konuştu.

“TÜRK LİGİ İYİ VE DENGELİ SEVİYEDE”

Türk futbolunu ve Galatasaray’ı yakından takip etmeye devam ettiğini aktaran Skibbe, “Bu sezon kadrosu çok iyi. Ligin üst taraflarındalar. Diğer takımları da göz ardı etmemek lazım. Sadece Beşiktaş ve Fenerbahçe değil, geçen senenin şampiyonu Trabzonspor ve Başakşehir unutulmamalı. İyi seviyede ve dengeli bir lig olduğunu düşünüyorum” dedi.

“İSTANBUL DERBİLERİ HER ZAMAN GÜZEL, GALATASARAY SON DERBİYİ KAZANDIĞI İÇİN MUTLUYUM”

İstanbul’daki derbilerin her zaman güzel geçtiğini belirten Michael Skibbe, “Çünkü büyük takımların statlarındaki atmosfer, taraftarın verdiği sıcak ilgi maça başka bir güzellik katıyor. Benim zamanımda derbide Fenerbahçe’ye yıkılmıştık. Galatasaray son Fenerbahçe derbisinde kazandığı için çok mutlu oldum. Onlar kazanınca ben de mutlu oluyorum” diye konuştu.

“TÜRK MİLLİ TAKIMI İYİ İŞLERE İMZA ATMAYA BAŞLADI”

Türk milli takımının iyi işlere imza atmaya başladığını sözlerine ekleyen Skibbe, şöyle devam etti: “Dünya Kupası maçlarına katılamadı ama yine de iyi bir gelişim gösteriyor. Hamit Altıntop ve Kuntz hem Avrupa, hem de Almanya futbolunu iyi tanıyan 2 kişi. Türk futbolunu da iyi tanıyan bir futbolcu Hamit, bence iyi bir tercih yaptılar. İyi işlere imza atacaklarına eminim.”

SERKAN ÇERİ: JAPON TAKIMINA İSTANBUL’DA DA MİNİ KAMP YAPTIRIP İSTANBUL’UN TARİHİ VE KÜLTÜREL YERLERİNİ GÖSTERECEĞİZ

Futbol turizmi ile uğraşan işletmeci Serkan Çeri ise “Kamplara Aralık’ta başladık. Şubat ve Mart aylarında da ülkemize takım getirmeye, kamplarımıza devam edeceğiz. Antalya turizmine katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Bu sene Antalya’da tsstour olarak toplam 65 futbol takımını ağırlamış olacağız. Bu Japonya takımı ile 5 yıl önce tanışıklığımız oldu. Daha önce 3 kez gelmişti. Burada önemli olan kulüple ilişkilerimiz. Daha önceki kamplarda bizden memnun kalmalarını, Türkiye’yi tercih etmelerini sağlıyoruz. Kamp turizmine destek olmaya çalışıyoruz. Takım İstanbul’da da 3 gün kamp yapacak. Hem İstanbul’un kültürel yerlerini göstereceğiz hem de İstanbul’da mini bir kamp yapacak. Hazırlık maçı için Galatasaray ve diğer takımlarla görüşüyoruz. Bugün yarın belli olur. Skibbe daha önce Galatasaray’da görev yaptı. Galatasaray ile maç yapmak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz” diye konuştu.

Sanfrecce Hiroshima takımı 14 günlük kamp süresince hazırlık maçları yapacak. Takım, kampın ardından İstanbul’a geçecek. Takımı izlemek için Japonya’da 12 basın mensubu da kampta bulunuyor

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Milli güreşçi Rıza Kayaalp’ten “vicdanım rahat” açıklaması

Milli güreşçi Rıza Kayaalp, rahatsızlığı nedeniyle kullandığı ilacın "güç" katkısının bulunmadığını ve kendisinin vicdanen rahat olduğunu belirtti.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]