Shane Larkin ne zaman dönecek? Anadolu Efes’ten açıklama

Anadolu Efes Genel Menajeri Alper Yılmaz, Fanatik Gazetesi’nin ev sahipliği yaptığı Fanatik Sports …Business Summit 2022’de Demirören Haber Ajansı’na özel açıklamalarda bulundu. Milli takım maçlarından dolayı iyi bir hazırlık dönemi geçiremediklerini ancak bunun bütün takımlar için geçerli olduğunu dile getiren Alper Yılmaz, “İki tane şampiyonluktan sonra takımın ana çekirdeğini korumak istiyorduk ancak bazı değişiklikler yapmamız gerektiğini düşünüyorduk. Ergin hocanın raporu doğrultusunda onlara yöneldik ve istediği oyuncuları almaya çalıştık. Clyburn, Zizic gibi önemli oyuncuları kadromuza dahil ettik. 4 numara pozisyonumuzu değiştirdik. Türk oyunculardan biraz katkı almaya çalıştık. Altyapıdan iki tane oyuncumuzu A takıma çıkardık. Dolayısıyla asıl oyuncularımızı tutarak, doğru oyuncuları seçtiğimizi düşünüyorum. Ancak bunu sezonun ilerleyen dönemlerinde göreceğiz. Milli takımlardan dolayı çok iyi bir hazırlık dönemi geçiremedik. Bütün takımlar aynı durumda. Hiçbir takım hazır değil. O yüzden adaptasyon sürecini daha da kısaltabilirsek iyi oynayıp, sezonu güzel tamamlamak istiyoruz” diye konuştu.

“PLAY-OFFLAR, SONRASINDA FİNAL-FOUR SONRASINDA ŞAMPİYONLUK HEDEFİYLE İLERLİYORUZ”

Euroleague’de şansız maçlar kaybettiklerini dile getiren Yılmaz, “Süremiz yok aslında. Dün de daha iyi oynamalıydık. Geçen hafta şansız kaybettiğimiz bir maç oldu. Son saniyelerde biten maçlar oldu. 3’te 3 de yapabilirdik ama 3 maçta 1 galibiyetle ilerliyoruz. Her maça aynı önemi vermek zorundayız. Alba Berlin de ciddi bir takım. Zaten Avrupa’nın en iyi 18 takımının yer aldığı bir ligde bütün takımlar kuvvetli. O yüzden bir an önce alışıp, iyi oynayıp kazanmaya başlıyor olmamız lazım. Her maçı kazanmak önemli. Kazanarak bu yolda alışıp; play-offlar, sonrasında final-four sonrasında şampiyonluk hedefiyle ilerliyoruz” şeklinde konuştu.

“BİZ HATA YAPINCA CEZASINI ÇEKİYORUZ AMA HAKEMLER HATA YAPARSA YİNE CEZASINI BİZ ÇEKİYORUZ “

Euroleague’in Monaco maçının ardından hakem hatasını kabul edip, bunu açıkladığını söyleyen Yılmaz, “Euroleague son 4 senedir hakem hatalarını kabul edip, maçlardan sonra açıklama yapıyor. Bu daha önce diğer takımlara da olmuştu. Maalesef basketbolda böyle şeyler var. Biz daha dikkatli bir yönetim için onlarla işbirliği içinde çalışıyoruz. İyi oynayanın sahada belli olduğu ve kazandığı bir mücadele istiyoruz. Biz hata yapınca cezasını çekiyoruz ama hakemler hata yaparsa yine cezasını biz çekiyoruz gibi bir durum var. Onlar da insan hata yapacaklardır ama inşallah bundan sonra maçın sonucunu etkileyecek hatalar olmaz” diye konuştu.

İŞTE LARKIN’İN DÖNÜŞ TARİHİ

Takımın yıldız ismi Shane Larkin’in sağlık durumu hakkında da bilgiler veren Alper Yılmaz, “Larkin şu anda Amerika’da. Ancak önümüzdeki hafta bizimle olacak. Sonrasında da elinin durumuna göre toplu antrenmanlara başlayacak. Gün gün takip etmemiz gereken bir durum. 15, 20 Kasım gibi takımla beraber olabilir. Şu an için yeni bir oyuncu arayışımız yok. Larkin’in tedavi sürecini hızlandırmaya çalışıyoruz” dedi.

“9 MAÇTIR KAPALI GİŞE GİDİYORUZ”

9 maçtır kapalı gişe oynadıklarını hatırlatan Alper Yılmaz, sözlerini şöyle noktaladı:

“Sağ olsun taraftarımız bizi hiç yalnız bırakmıyor. 9 maçtır kapalı gişe gidiyoruz. Cuma günü önemli bir maçımız var. Aynı zamanda sosyal sorumluluk projemiz pembe topun da yer alacağı bir maç. Bütün iç saha maçlarında taraftarımızın desteğini hissetmek bizim için çok önemli. Sinan Erdem’i rakipler için zorlu bir arenaya dönüştürüyorlar. Onların desteğiyle biz daha başarılı oluyoruz. Hepsine teşekkür ediyorum ve bu desteklerini sürdürmelerini istiyorum”

SEZER AFŞAR – ALİ DANAŞ / İSTANBUL,(DHA)

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

CANLI | Fenerbahçe – Beşiktaş

ING Türkiye Kupası yarı final karşılaşmasında Fenerbahçe Beko ile Beşiktaş Emlakjet karşılaşıyor.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]