Serik’ten Beşiktaş açıklaması: “Onlardan korkmuyoruz”

Ziraat Türkiye Kupası’nda Beşiktaş, Spor Toto 2. Lig ekiplerinden Serik Belediyespor ile eşleşti. İki takım arasındaki 4. Tur maçı 9 Kasım Çarşamba 21.00’de oynanacak. Serik Belediyespor Başkanı İbrahim Şahin, Beşiktaş eşleşmesi hakkında Sporx’e özel değerlendirmelerde bulundu. Emrah Karalinç’in sorularını yanıtlayan Şahin, Beşiktaş’ı elemek istediklerinin altını çizdi.

“KULÜBÜMÜZ KENDİNİ ÇEVİREBİLECEK DÜZEYDE”

Şehir olarak sürdürülebilir bir başarı hedeflediklerini ifade eden Şahin, “Bu başarıyı futbol, voleybol, bisiklet ve güreş branşlarında gösterdiğimizi düşünüyoruz. Her zaman yukarıya oynayan bir takımız. İnsanlarla omuz omuzayız. Birlikteliğe çok önem veriyoruz. Bize verilen emaneti sporcu kardeşlerimizle üst noktaya çıkarmayı hedefliyoruz. Şehrimiz bize sonuna kadar destek oldu ve olmaya da devam ediyor. Mali açıdan kulübümüz kendini çevirebilecek düzeyde. Bu açıdan da teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.

“KUPADA GÜCÜMÜZÜ GÖSTERECEĞİZ”

Şahin, “Futbolda yerli ve milli üretimin gücünü dünyaya göstermek zorundayız. Futbolcularımız Ziraat Türkiye Kupası’nda azim ve hırsla mücadele edecek. Sahada bunu gösterecektir. Biz futbolumuzun da millileşmesini istiyoruz. Altyapıdan çıkardığımız çocuklarımız var. İçeride oynayan çocuklarımız başarılı olmak istiyor. Avrupa’da oynamış oyuncular da bulunuyor. Kupada gücümüzü sahada göstereceğiz” dedi.

“KENDİMİZİ KÜÇÜMSEMİYORUZ”

Beşiktaş eşleşmesinin önemine dikkati çeken Şahin, “Beşiktaş’ın büyük bir takım olduğunu biliyoruz. Ama kendimizi de küçümsemiyoruz. Neler neler yaptık? Daha fazlasını da yapacağımıza eminiz. Sahada izlenebilir, güzel bir maç olmasını diliyoruz” diye konuştu.

“BÜYÜK TAKIMLAR ANADOLU’DA OYNAMALI”

Kupada seribaşı olmayan takımların sahasında maçların oynanmasının daha anlamlı olacağını ifade eden Şahin, “Büyük takımların Anadolu’daki şehirlere gelmesi gerek. Çünkü farklı bir hava oluşur. Böyle bir sistem oluşturulduğu zaman da bakanlarımızın, yetkililerin de yoğun ilgi göstereceğine eminiz. TFF yetkilileri bize yardımcı olmaya devam ediyor. Başkan ve yöneticiler her konuda yardım ediyor. İletişimimiz de gayet iyi” dedi.

“ERDOĞAN’IN GELECEĞİNİ AVRUPA’DA GÖRÜYORUM”

“Futbol bizim dünyaya bakış açımız. Başarı elde edeceğimize eminim” diyen Şahin, Beşiktaş’tan kiraladıkları Erdoğan Kaya için ise “Erdoğan Kaya’nın Beşiktaş’a karşı oynaması konusunda özel bir madde söz konusu değil. Savaşçı bir oyuncu. Sonuna kadar da mücadele edecek. Beşiktaş maçında hocamız şans verirse elinden gelen mücadeleyi yapar. Erdoğan’ın geleceğini Avrupa’da görüyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Mete Gazoz, Paris Olimpiyat Oyunları’nda izlenecek ilk 100 sporcu arasında

Olimpiyat, dünya ve Avrupa şampiyonu milli okçu Mete Gazoz, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları'nda takip edilecek ilk 100 sporcu arasında gösterildi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]