Samsunspor’da hedef Pendikspor karşısında 3 puan

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Yılport Samsunspor’un teknik direktörü Hüseyin Eroğlu, hedeflerinin her maçı kazanmak olduğunu, Pendikspor karşılaşmasına da galibiyet için gideceklerini söyledi.

Eroğlu, Nuri Asan Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısında, Dyorex Boluspor maçında son dakikada yedikleri golle puan kaybı yaşadıklarını hatırlattı.

Boluspor karşısında alınan 2-2’lik beraberliğin kendilerini üzdüğünü belirten Eroğlu, “Yeni bir haftaya girdik ve rakibimiz Pendikspor. Samsunspor’un hedefi her maçı kazanmaktır. İstanbul’a da galibiyet için gideceğiz. Hazırlıklarımız da güzel şekilde devam ediyor. Sadece bizim için sıkıntılı gözüken, sakat oyuncuların fazla olması.” diye konuştu.

Moryke Fofana, Yusuf Abdioğlu ve Mucahit Albayrak’ın sakatlılarının devam ettiğini anlatan Eroğlu, “Cihan Karaman, Ahmet Sağat, Harris ve Ali Kaan Güneren sakatlıktan yeni çıktı. Tanque ise kart cezalısı. Bunlar bizim için çok önemli oyuncular. Çünkü maçlara 11 kişi başlıyorsun, sonradan ilave ettiğin oyuncularla maçın seyrini değiştirebiliyorsun. Bu oyuncularımızın sakatlıkları geçtiği zaman çok daha güçlü bir takım olacağız. Kadro anlamında da çok yeterliyiz. Biraz sakatlıklardan dolayı etkileniyoruz.” ifadelerini kullandı.

2 oyuncunun kadro dışı bırakılması kararı

Eroğlu, Boldrin ve Novikovas’ın kadro dışı bırakılmasını da değerlendirerek, şunları kaydetti:

“Boldrin ile ilgili bu süreç, sahada yardımcı antrenörümüz yanına gittiğinde başının ağrıdığını, oyuna giremeyeceğini söyledi. Biz de değişiklik yapmadık ama bu süreç, bizim verdiğimiz rapor, her iki oyuncunun da hem performans hem de enerji anlamında daha iyi olmaları için hep beklentimiz vardı. Burada asıl olan Samsunspor ve armadır. Hiçbir isim armadan büyük değildir. Biz de Samsunspor için yönetim kurulumuz ile böyle bir karar aldık. Bir takımsak, herkes görevini yapmalıdır. Genel anlamda baktığımızda bütün oyuncularla çalışıyorum ve onlarla da toplantı yapıyorum. Hep söylüyorum, eğer hedefimiz Süper Lig ise çok daha fazla çalışmamız gerekiyor. Tabii skora yansıyan bir süreç yaşamıyoruz ama başarı, bu çizgiler içerisindeki mücadele ile olacak. Oyuncularımdan memnunum. Sistemsel bir geçişe döndük. Biraz daha çabuk oynamaya çalışıyoruz. Ön alan baskısı yapmaya, tempolu oynamaya çalışıyoruz. Çünkü Samsunspor hedefe gidiyorsa böyle oynamak zorunda. Yapamayan, sistem dışında kalan oyuncularımız zaten bizimle birlikte olmayacak.”

Öte yandan kırmızı-beyazlı ekip, 29 Ekim Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Pendikspor maçının hazırlıklarına devam etti. Teknik direktör Eroğlu yönetiminde çalışan futbolcular, ısınma koşusu ve kültür fizik hareketleri yaptı. Yaklaşık 1,5 saat süren antrenman, çift kale maçla sona erdi.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi’nde son 16 turu için sahaya çıkıyor

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi play-off turu rövanş maçında yarın deplasmanda Çekya'nın Sparta Prag ekibiyle karşı karşıya gelecek.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]