Pınar Karşıyakalı basketbolcu Errick McCollum’dan İzmir’e basketbol övgüsü

İZMIR (AA) – Sürekli öğrenen, büyüyen ve gelişen yetenekli bir ekip olduklarını aktaran McCollum, “Türkiye Ligi’nde ya da Şampiyonlar Ligi’nde oynamamış bu kadar çok yeni oyuncu olduğunda bir adaptasyon dönemi oluyor.” dedi.

“Bence çalışmaya, antrenman yapmaya ve birbirimizi anlamaya, çalışmaya devam edersek insanlar bizim geliştiğimizi görecek.” diye konuşan ABD’li oyuncu, “Henüz o noktaya gelmedik ve hala potansiyelimizin altındayız. Bu şeyler zaman alır ve sabırlı olmalıyız. Doğru zamanda zirveye ulaşana kadar yeterince maç kazanmak için uğraşmalıyız.” ifadelerini kullandı.

McCollum, İzmir’in basketbol şehri olduğunu belirterek, “İzmir’i seviyorum, havası güzel, sahil kenarında ve insanları çok cana yakın. Taraftarın kulübe desteği çok büyük. İlk defa bir basketbol şehrinde bulunuyorum. Bazen Avrupa’da olduğunuzda genellikle bir futbol şehrinde olursunuz ama burada basketbol sevgisini hissediyorsunuz.” şeklinde konuştu.

“Karşıyaka’nın taraftarları harika”

Basketbol Süper Ligi’nde Anadolu Efes’e konuk olduktan sonra Şampiyonlar Ligi’nde Telekom Baskets Bonn’la karşılaşacaklarını hatırlatan tecrübeli basketbolcu, şöyle konuştu:

“Şimdiye kadar Şampiyonlar Ligi’nde evimizde oynadığımız iki maçı taraftarsız oynadığımız için bir deplasman maçı gibi hissettik. Taraftarlarımızın Telekom Baskets Bonn’a karşı oynadığımız maçta yanımızda olması bize evimize döndüğümüzü hissettirecek ve bizim için bir itici güç olacak. Ayrıca bu maç Şampiyonlar Ligi’nde kalmak için kazanmamız gereken çok önemli bir maç. Taraftarlarımızın bizi var güçleriyle destekleyeceklerini biliyoruz. Taraftarlarımıza bizimle birlikte olmaya devam etmelerini söylemek istiyorum, sezonda inişler ve çıkışlar olacak ama arzumuzu, mücadelemizi ve getirdiğimiz enerjiyi takdir edeceklerini düşünüyorum. Karşıyaka harika bir yer, Karşıyaka’nın taraftarları harika ve tutkulu ve bence takımımız da bunu simgeliyor.”

Şampiyonlar Ligi

McCollum, bu sezon ilk defa forma giydiği Şampiyonlar Ligi’nde birçok yetenek, iyi takım ve deneyimli oyuncu gördüğünü belirterek, sözlerini şöyle tamamladı:

“Ligde isim yapmaya başlayan birçok genç yetenek var. Şahsen benim için, uluslararası müsabakalar söz konusu olduğunda deneyimlediğim ve gördüğüm kadarıyla, Basketbol Şampiyonlar Ligi yetenek, takım seviyesi, başarı gibi açılardan EuroCup’ı geride bıraktı. Avrupa Ligi üst seviye evet ama Basketbol Şampiyonlar Ligi de Avrupa’da kesinlikle iki numaralı basketbol turnuvası. Basketbol Şampiyonlar Ligi’nin modelinin iyi olduğunu düşünüyorum ama takımların ilk etapta daha fazla maç oynayabilmesini isterdim. Bazen diğerlerinin ilerleyebileceği kadar iyi olmayan daha zayıf gruplar ve takımlar olabilir. Belki maçlar iki grupta oynanabilir.”

Muhabir: Ali Korkmaz

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Fenerbahçe’de Mourinho göreve başladı

Fenerbahçe'de teknik direktörlüğe getirilen Jose Mourinho, görevine başladı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]