Olcay Saral: “G.Saray bizim için fırsat”

Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu kura çekimi TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu’nda yapıldı. Galatasaray, Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Ofspor ile eşleşti. Ofspor Kulübü Başkanı Olcay Saral, Galatasaray eşleşmesiyle ilgili olarak Sporx’e çok özel açıklamalar yaptı. Emrah Karalinç’in sorularını yanıtlayan Saral dikkati çeken ifadeler kullandı. İşte Saral’ın açıklamaları…

“DEĞİŞİMİN SANCILARINI ÇEKİYORUZ”

Öncelikle ligdeki durumları hakkında bilgi veren Saral, “Ligde zaten bu yıl yeni bir yapılanma yaşadık. Bu değişimin sancılarını çekiyoruz. Ligde istediğimiz sonuçları şu an için alamadık. Ama toparlayacağız. Bunun için de mücadele veriyoruz” dedi.

“GALATASARAY MAÇI BİR FIRSAT”

Ziraat Türkiye Kupası’nda Galatasaray ile eşleşmelerinin kendileri adına bir fırsat olduğunu anlatan Saral, “Kupada amacımız bir Süper Lig takımı ile eşleşmekti. Ofspor’u hatırlatmak istiyorduk. Allah gönlümüze göre verdi diyebiliriz. Galatasaray ile eşleştik. Adımızı şimdilik duyurduk. Varlığımızı hissettirdik. Galatasaray maçı bizim için bir fırsat. Süper Lig’in en büyük kulüplerinden biriyle karşılaşacağız. Hayalci olmamak lazım ama Kasım ayında turu geçebilmek için elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz” diye konuştu.

“GALATASARAY OF’A GELSE DAHA İYİ OLMAZ MIYDI?”

Futbolun Anadolu’da yayılması adına seribaşı olmayan takımların sahalarında maçların oynanmasının daha iyi olabileceğini ifade eden Ofspor Başkanı, “Elbette böyle maçlar bizim gibi kulüplere bir fırsat tanıyor. Futbolun Anadolu’da yayılması için seribaşı olmayan takımların evinde oynanması daha güzel olur. Daha denk bir mücadele olur. Galatasaray, Of’a gelseydi daha güzel olmaz mıydı? Bu uygulamayı eleştirebiliriz. Büyük kulüpler sanırım, ‘Bizi çok fazla dolaştırmayın’ diye bastırıyor. Güzel bir eşleşme oldu. Hayırlısı olsun diyelim” ifadesini kullandı.

“KENDİMİZİ ÇEVİRECEK DURUMDAYIZ AMA…”

27 yıldır profesyonel liglerde mücadele ettiklerini dile getiren Saral, “Bazı sıkıntılarımız var. 27 yıldır profesyonel liglerde mücadele ediyoruz. Halen bir antrenman sahamızın olmaması iyi şeyler yapmamıza mani oluyor. Bu konuda devletimizden gereken desteği bekliyoruz. Trabzon ve Of’a yakışır şekilde yaraşacak bir ekonomiye sahip olmak istiyoruz. Kulüp şu anda kendini çeviriyor. Daha ciddi destek kulübün geleceği açısından çok daha iyi olacak” dedi.

“ANTRENMAN SAHASI İÇİN UĞRAŞIYORUZ”

Kulübün üst liglerde yer alabilmesinin verilecek destek ile kolaylaşacağını belirten Saral, “Sahilde Spor Bakanlığı’na ait 30 dönümlük bir arazi var. Antrenman sahalarının yapılması için uğraşıyoruz. 7 yıldır maalesef bunu başaramadık. Bu konuda gereken destek bizim için hayati derecede önemli” diyerek sözlerini tamamladı.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Galatasaray-Trencin karşılaşması D-Smart ve D-Smart GO’da canlı yayınlanacak

- Galatasaray, 18 Temmuz 20.30'da Slovakya takımlarından Trencin ile karşılaşacak

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]