Okan Buruk’un bitirim ikilisi!

Beşiktaş derbisinde Galatasaray ‘ın referansı Corendon Alanya maçı olacak. Nef Stadı’nda iki hafta önce oynanan ve 2-2 biten karşılaşmanın başlangıcı, sarı-kırmızıların hareket noktası olacak.

EMRE TAŞDEMİR 11’DE

Teknik Direktör Okan Buruk, Abdülkerim’in cezasının bir maça inmesiyle beraber Alanya maçındaki kadroyla başlama kararı aldı. Buradaki tek değişiklik sol bekte yaşanacak. Sakatlıktan kurtulan ancak takımla tam çalışamayan Kazımcan’ın yerine, geçen haftanın başarılı ismi Emre Taşdemir ilk 11’e alınacak. Okan Buruk yine o maçta olduğu gibi pres ve yüksek tempoyla kilidi hemen açmaya çalışacak ve skor avantajını arayacak. Sarı-kırmızılı ekipte cezaları sona eren Abdülkerim ve Boey takımdaki yerlerini alacak. Başarılı teknik adam, yine Kerem, Barış ve Yunus arasında tercihini Kerem’den yana kullanacak.

MERTENS&ICARDI

Galatasaray’da derbi maçta özellikle Mertens ve Icardi’ye güvenildiği belirtildi. İki yıldız ismin de Beşiktaş maçına çok motive olduğu öğrenildi. Yüksek konsantrasyon ve moralin herkesi umutlandırdığı bildirildi. Okan Buruk’un Kerem’le de özel bir toplantı yaparak kendisine güvendiğini söylediği vurgulandı. Cim-Bom’un patronunun bu maçtaki en büyük kozlarından biri de son haftaların formda ismi Rashica olacak.

CİM-BOM ÜSTÜNLÜĞÜ

Galatasaray ile Beşiktaş arasında yaşanan ezeli rekabette, Cim-Bom’un 124’e 113 üstünlüğü bulunuyor. Bugüne kadar 351 müsabakada karşı karşıya gelen iki ekip arasındaki mücadelede 114 kez eşitlik bozulmadı.

İki takım arasındaki lig karşılaşmalarında da sarı-kırmızılıların üstünlüğü bulunuyor. Galatasaray 47 maçtan üstün ayrılırken, Beşiktaş ise 38 müsabakada başarılı oldu. 43 maç ise beraberlikle sonuçlandı.

İLKLERİN MAÇI!

Teknik direktörlük kariyerinde Beşiktaş ile birçok kez karşılaşan Galatasaray’ın teknik patronu Okan Buruk, bugün ilk derbi sınavını verecek. Buruk dışında, bu sezon takıma katılan Dubois, Torreira, Midtsjö, Seferovic, Oliveira, Mertens, Mata, Mauro Icardi, Rashica, Yusuf, Yunus, Ross, Abdülkerim, Kazımcan ile alt yapıdan çıkan ve geçen sezon Boluspor’da kiralık oynayan Emin Bayram, forma giymeleri durumunda ilk derbilerine çıkacak.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Paris 2024 Olimpiyat Oyunları’na 100 gün kaldı

Fransa'nın başkenti Paris'te yapılacak 2024 Olimpiyat Oyunları'nın başlamasına 100 gün kaldı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]