Nesibe Aydın Kadın Basketbol Takımı’nda hedef, Avrupa’da yarı final

Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin tek okul takımı olan Nesibe Aydın GSK Basketbol Takımı, Nesibe Aydın Okulları Gölbaşı Yerleşkesi’nde öğrencilerle ve basın mensuplarıyla bir araya geldi. Toplantıya kulüp başkanı Mirkan Aydın, yönetim kurulu onursal başkanı Nesibe Aydın, takım başantrenörü Erman Okerman, sporcular, teknik heyet ve öğrenciler katıldı. Toplantıda kulübün yeni transferleri ve takım kadrosunu tanıtıldı.

“ÇOCUKLARIMIZI EN İYİ ŞEKİLDE YETİŞTİRMEK İSTİYORUZ”

Burada konuşan Nesibe Aydın, kuruluş amaçlarının sadece akademik başarı olmadığını belirterek, “Biz sadece akademik başarı için değil, sanatta, sporda, bilimde çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek istiyoruz. Kadınlarımızın her alanda güçlü olarak; sanatta, sporda, bilimde ve politikada önde olmalarını arzu ediyoruz. Kadın istihdamına çok önem veriyoruz. Bu da bizim her anlamda başarılı olmamızı sağlıyor. İnşallah bundan sonra kadın basketbolda da kurulduğumuz 6 yıldan beri gösterdiğimiz başarıların artarak devam etmesini istiyoruz. Buna da çok emek veriyoruz. Gerçekten güçlü bir kadromuz var” dedi.

“HEDEFİMİZ AVRUPA KUPASINDA YARI FİNAL”

Yeni sezonda genç bir kadroyla mücadele edeceklerini dile getiren Kulüp Başkanı Mirkan Aydın ise, “Takımımızı epeyce gençleştirdik. Bunun temel sebebi şu; biz bir okul takımıyız. Bundan sonraki geleceğimizde de kolej takımı hüvviyeti taşımak istiyoruz. Gençlere daha fazla fırsat verip bu anlamda yıldız sporcularımızın kadromuzdan çıkmasını istiyoruz. Herbiri genç ama çok yüksek idealleri olan, çok yüksek sportif hırsları olan sporcularla mücadele edeceğiz. Biz de hedef büyüttük. Bu gençleşme operasyonu içerisinde ilk iki sezonda üçüncülük ve dördüncülük derecelerini elde etmiştik. Bu sene onların da üzerinde bir hedefimiz var. İnşallah final oynamayı hedefliyoruz. Avrupa kupasında geçen sene ilk tecrübemizi elde etmiştik. Son 16’da şanssız bir şekilde elendik. Bu sene çeyrek ve yarı final hedefimiz var. Sporcularımıza güveniyoruz” diye konuştu.

“BİZ DE HEDEFLER HİÇBİR ZAMAN BİTMEZ”

Başantrenör Erman Okerman ise, iki sezondur Süper Lig ‘de iyi bir iş çıkardıklarını vurgulayarak, “İki sezonda da play-off yarı final oynadık. Avrupa kupasında ilk 16’ya kalmak bizim için güzel bir tecrübeydi, bir ilkti. Bu sezon bir takım kural değişiklikleri var. Yabancı sayısında ve içeriğinde bir değişiklik oldu. Aslında bu ligi tamamıyla sarsacak, değiştirecek bir kural değişimi. Bunu iyi kullanan kulüpler bence daha yukarıya gidecek, bundan fazla yararlanamayan kulüpler daha aşağıda kalacaktır diye düşünüyorum. Biz buna uygun kurgu, transfer politikası izledik. İnşallah olumlu yansımalarını göreceğiz. Hedefimiz tabi ki her zaman Türkiye liginde yapabiliyorsak final oynamak. En kötü yine dördüncülük, yarı final oynamak. Avrupa kupasında ise geçen sene yaptığımız ilk 16’dan daha yukarıya gidebilirsek çok mutlu oluruz. Bizde hedefler hiçbir zaman bitmez. Her zaman daha yukarıyı düşünen bir oluşumuz. Adım adım gurur verici bu tabloyu yukarıya götürmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

DHA

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

CANLI | Fenerbahçe – Beşiktaş

ING Türkiye Kupası yarı final karşılaşmasında Fenerbahçe Beko ile Beşiktaş Emlakjet karşılaşıyor.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]