Napoli taraftarlarından Eljif Elmas’a büyük tepki

Diego Armando Maradona ile ismi özdeşleşen İtalya’nın Napoli takımı, tarihinin en iyi sezon başlangıçlarından birisini içerisinde bulunduğumuz 2022-23’te gerçekleştirdi. Serie A’da namağlup lider durumda bulunan mavi-beyazlılar, Avrupa kupalarında da fırtına gibi esiyor.

Şampiyonlar Ligi A Grubu’nda Liverpool ve Rangers galibiyetlerinin ardından, iki maç üst üste karşı karşıya geldikleri Ajax’a da bu maçlarda toplamda 10 gol attılar. Dörtte dört yaparak Devler Ligi’ne de damga vuran Güney İtalya ekibi sadece kendi ülkesinde değil; kıta çapında büyük bir başarıya imzasını attı.

Teknik direktör Luciano Spalletti yönetimindeki ekibin bu başarısında, sezon başında Fenerbahçe ‘den gelen Kim Min Jae’nin de önemli bir katkısı oldu. 25 yaşındaki Güney Koreli savunma oyuncusu ligde 9, Avrupa’da 4 maça çıktı, 2 de gole imza attı.

Min Jae’nin başarısı da takımıyla sınırlı kalmadı, Serie A’da ayın oyuncusu seçilmesiyle ülke sathına yayıldı.

ÖNE ÇIKAMADI

Napoli’ye Fenerbahçe’den giden bir diğer isimse Kim Min Jae gibi ön plana çıkamadı. Sarı-lacivertliler ile yolu üç yıl önce ayrılan ve geçtiğimiz yıllarda İtalyan ekibinde başarıyla top koşturan Eljif Elmas, bu sezona ise öncekiler kadar hızlı bir giriş yapamadı.

Kuzey Makedonyalı futbolcu bu sezon 9’u lig, 4’ü Avrupa olmak üzere 13 maçta görev alsa da, bu karşılaşmaların yalnızca 2’sinde ilk 11’de forma giydi.

INSTAGRAM PAYLAŞIMINA TEPKİLERİ

Transfermarkt verilerine göre tahmini bonservis değeri 24 milyon euro olarak gösterilen 23 yaşındaki orta saha oyuncusu, bu durumdan duyduğu hoşnutsuzluğu sosyal medya paylaşımıyla ortaya koydu.

Çizme’den Virgilio’nun haberinde, Eljif Elmas’ın Instagram hesabından gerçekleştirdiği paylaşım ve taraftarların bu paylaşıma olan reaksiyonlarına dikkat çekildi.

‘İLK AŞKIM YEDEK KULÜBESİ’

Instagram Story’de saha kenarındaki fotoğrafı eşliğinde ‘Benim ilk aşkım (yedek kulübesi)’ diye yazan oyuncunun, ironik bir şekilde yedek kalmasına tepki gösterdiği vurgulandı.

Futbolcunun bu paylaşımına bazı Napoli taraftarlarının gösterdikleri tepkiler ise şöyle yansıtıldı: “Mertens, Insigne gibi simge isimlere elveda demişiz, Eljif Elmas’ın takımdan ayrılması bir sorun teşkil etmez”,

GEÇEN SEZONUN EN GÖZDE İSMİYDİ

Napoli kariyeri boyunca gök-mavililerin formasını 139 maçta giyen Eljif Elmas, 12 gol atarken 8 de asiste imza attı. Napoli’de geçen sezon 37’si lig olmak üzere toplam 46 karşılaşmada forma giyen Makedon futbolcu, Spalletti’nin en çok görev verdiği futbolcular arasındaydı. (Skorer)

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Milli para halterci Besra Duman, Dünya Kupası’nda bronz madalya kazandı

Milli takım, Dünya Kupası'nın Dubai ayağını 5 madalyayla tamamladı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]