Muhammet Demir: “Elenmek işimize geldi”

Konyaspor’un tecrübeli golcüsü Muhammet Demir, “Avrupa’dan elenmek bence lig açısından takımı pozitif etkiledi. Lige daha çok sarıldık, daha çok motive olduk. Bir an herkes düştü çünkü bunu kimse beklemiyordu. Biz de beklemiyorduk. Ancak böyle bir düşüşten sonra, çıkış illaki lazım. O çıkışı da sağladık” dedi.

Dünya Kupası nedeniyle liglere verilen arada Antalya’nın Belek turizm bölgesinde kamp çalışmaları yapan Konyaspor’da takımın golcü ismi Muhammet Demir, Demirören Haber Ajansı’na (DHA) özel açıklamalarda bulundu. 

Kampın yoğun ancak güzel geçtiğini belirten Muhammet Demir, “Yoğun, güzel ve sert geçti. Benim de kısa bir sakatlık dönemim vardı. Maçlar bitmeden önce bir sakatlanmıştım. Ben de takıma kampta dahil oldum. Benim için de yorucu ama güzel ve keyifli geçti. Kamp ortamımız da keyifliydi” diye konuştu.

“HÜCUM ANLAMINDA BİRAZ GERİDE KALDIK”

Tek forvet ya da çift forvet oynamanın kendisi için çok önemli olmadığını, takımın performansının daha değerli olduğunu dile getiren tecrübeli golcü, “Yeni bir takıma gelip, adapte olmak kolay değil. Sezon başında da takıma biraz geç katıldım. Ancak adaptasyon sürecini çabuk atlattığımı düşünüyorum. Takıma çabuk adapte oldum. Çift forvet ya da tek forvet oynamak benim çok önem verdiğim konular değil. Takımın ne oynadığı benim için daha değerli. Burada da bir şeyler oynamaya, bir şeyler ortaya koymaya çalışıyoruz. Burada santrfor olarak oynamak zor. Çünkü kolay değil. Birçok şeyi iyi yapıyoruz. Ancak hücum anlamında biraz geride kaldık. Bunun önüne geçmek için elimizden geleni yapıyoruz. Tabii kolay değil. Biraz da zamana ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

“AVRUPA’DAN ELENMEK, LİGE ODAKLANMA ANLAMINDA TAKIMI POZİTİF ETKİLEDİ”

Konyaspor’un Avrupa’dan elenmesinin kendilerinin lige odaklanması anlamında olumlu etkilediğini ifade eden Muhammet Demir şöyle konuştu:

İllaki alışma süreci oluyor. Giden, gelen oyuncular, adaptasyon süreci, bazen form düşüklükleri hücum anlamında bizi sıkıntıya sokuyor. Daha çok defansif anlamda öne çıkıyoruz. Ancak bu da kötü bir şey değil. Çok kötü gitmediğimiz için öyle gözüküyor. Ligin 4’üncü sırasındayız. Avrupa’dan elenmek bence takımı pozitif etkiledi. Lige daha çok sarıldık, daha çok motive olduk. Bir an düştü herkes çünkü bunu kimse beklemiyordu. Biz de beklemiyorduk. Ancak böyle bir düşüşten sonra, çıkış illaki lazım. O çıkışı da sağladık. Kolay değildi o çıkışı sağlamamızda. Avrupa’dan elenmemiz bence pozitif anlamda katkı sağladı” şeklinde konuştu.”

“İLHAN HOCA İSTEDİĞİ HEDEFLERE VARACAK”

Teknik direktör İlhan Palut ile ilgili düşüncelerini de aktaran 30 yaşındaki futbolcu, “İlhan Hoca, Allah nasip ederse istediği hedeflere varacak diye düşünüyorum. İnşallah önce buradaki misyonunu tamamlar. Ama daha sonrasında herkes gibi, futbolcular gibi teknik ekipler de başarılı olmayı, daha yukarıda olmayı arzular. O da bence arzuladığı, istediği seviyeleri yakalayacak. İnşallah oralarda da buradaki gibi muvaffak olur” diye konuştu.

“MİLLİ TAKIM HAKKINDA HİÇBİR ŞEY SÖYLEMEK İSTEMİYORUM”

Milli takım hakkındaki düşünceleri sorulan tecrübeli golcü, “Hiçbir şey söylemek istemiyorum” dedi.

“TARAFTARIMIZI STADYUMDA DAHA ÇOK GÖRMEK İSTİYORUM”

Konyaspor taraftarını stadyumda daha çok görmek istediklerini dile getiren Muhammet Demir, “Ben taraftarımızı daha çok görmek istemiyorum. Buraya deplasmanda geldiğimde taraftarları stadı daha çok doldurmuş görüyordum. Açıkçası bu sene biraz daha eksik gibi hissediyorum. Daha çok gelmelerini, daha çok destek vermelerini istiyorum. İçerde taraftarla beraber, dolu bir statta oynamak gerçekten itici bir güç. Rakip olarak da geldim burada oynadım ve o baskıyı hissettim. Böyle baskılar benim hoşuma gider. Dediğim gibi sayı olarak beklentimin altında kaldı. Çünkü çok daha dolu statlarda oynadık. Herkesi bekliyoruz bu anlamda. Başkanımız, hocamız, oyuncular bu konuda benimle hemfikirdir. Herkesi daha çok maçımıza bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

“BÜYÜK TAKIMLARDA OYNAYAYIM GİBİ İSTEKLERİM HİÇ OLMADI”

Bireysel hedeflerinin her zaman olduğunu ancak kendisine genel olarak kısa vadeli hedefler koyduğunu ifade eden Muhammet Demir, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Futbolu Konya’da bırakmak, neden olmasın. Hedeflerim her zaman var ama bunları kimseyle paylaşmam, kendi içimde tutarım. Genellikle de kısa vadeli hedefler koyarım. Örneğin şu an Konyaspor’dayım ve bu sezonu en iyi şekilde hem gol sayısı olarak, hem de takım olarak yukarıda bitirme hedefim var. Hayatımın hiçbir döneminde, gençken de buna dahil, gidip büyük takımlarda oynayayım, oralarda kalayım, oralarda kalmak için her şeyi yapayım gibi isteklerim, arzularım hiç olmadı. Olduğum yerde başarılı olmak isterim. Fırsat gelirse tabii neden olmasın, istemişimdir ki geçmişte de fırsatım da oldu. Bazen başarılı olduk, bazen başarısızlıklar, herkeste olduğu gibi bizde de var. Ama dediğim gibi öyle bir tutkum hiçbir zaman olmadı. Tek tutkum futbol oynamak, başarılı olmak.”

 

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan’dan taraftarlara teşekkür mesajı

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan, Beşiktaş ile karşılaşacakları Ziraat Türkiye Kupası final maçı için satışa sunulan biletlere kısa sürede büyük ilgi gösteren taraftarlara teşekkür etti.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]