MKE Ankaragücü’nde futbolcular lige umutla bakıyor

MKE Ankaragücü’nde kaleci Bahadır Han Güngördü ile Senegalli futbolcu Lamine Diack, Demirören Haber Ajansı’na (DHA) açıklamalarda bulundu. Ligin ikinci yarısına umutla bakan futbolcular, Ankaragücü’nün daha iyi yerlerde olacağını ifade ettiler.

BAHADIR HAN GÜNGÖRDÜ: LİG BAŞLADIĞI ZAMAN ÇOK KALİTELİ TOP OYNAYAN ANKARAGÜCÜ İZLETECEĞİZ

MKE Ankaragücü’nün 26 yaşındaki kalecisi Bahadır Han Güngördü, “Kamp çalışmalarımıza belirli bir müddet Ankara’da başladık. Biraz daha fiziksel ve kondisyon olarak kendimizi geliştirdik. Antalya’da Ömer hocamız taktik, teknik ve takım oyunu üzerine çalışmalar yapıyoruz. Birkaç tane hazırlık maçı oynadık. Daha da iyi olacağımızı düşünüyorum her şey güzel gidiyor. Lig başladığı zaman çok kaliteli top oynayan Ankaragücü izleteceğimizi düşünüyorum” dedi.

“ÖMER HOCAMIZ TAKIMA GERÇEKTEN GÜZEL BİR HAVA KATTI”

Teknik direktör Ömer Erdoğan hakkında konuşan Güngördü, “Ömer hocamız çok enerjik bir insan. O’nu çok seviyoruz, sağ olsun takıma gerçekten güzel bir hava kattı, çok profesyonel. Biz de kendisinin istediklerini yapmaya çalışıyoruz. Herkes elinden gelini yapmaya çalışıyor. Ömer hocanın gelişi bize ayrı bir profesyonellik ayrı bir çalışma ortamı yarattı. Bu da bizim için çok güzel bir şey” ifadelerini kullandı. 

“ANKARAGÜCÜ’NÜ EN İYİ YERLERE GETİRMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

Ligde istedikleri seviyede olmadıklarını dile getiren Bahadır Han Güngördü, “Gönül isterdi tabii ki daha iyi yerlerde olmayı ama yeni kurulan bir takımız. Geç birlikte olduk, geç kaynaştık. Ligin 2’nci serisi başlıyor. Çok zorlu bir süre geçecek. 22 maç oynayacağız arada kupa maçlarımız da var. Kupada da sonuna kadar gitmek istiyoruz. Hedefimiz kesinlikle şampiyonluk. Çok zorluk süreç geçecek. 22 maç hem fiziksel hem de mental olarak yorulacağız. Ben çok umutluyum takımımız bunun ışığını veriyor. Bütün arkadaşlarla konuşuyoruz, Ankaragücü’nü en iyi yerlere getirmek için elimizden geleni yapacağız. Hedefimiz ilk 10 içinde olmak. Daha iyilerinin olmasını ister miyiz? Tabii ki çok isterdik. İlk hedefimiz ligi iyi yerde bitirip Ankaragücü’nü yükseklerde tutmak” diye konuştu.

“TARAFTARLARIMIZI İKİNCİ YARI MUTLU EDECEĞİZ”

Ankaragücü taraftarına teşekkür eden Bahadır Han Güngördü, “Hem Ankara’da olsun hem de deplasmanlarda hiç yalnız bırakmadılar. Ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. İnşallah onları ikinci yarı daha mutlu edeceğiz, evlerine mutlu göndereceğiz. Sağ olsunlar, her zaman arkamızda olsunlar” dedi.

LAMİNE DIACK: HİÇ BEKLEMEDİĞİMİZ BİR ANDA HOCA DEĞİŞİKLİĞİ OLDU

MKE Ankaragücü’nde Senegalli ön libero Lamine Diack, futbol sektöründe hoca değişikliğinin çok sık olduğunu ifade ederek, “Hiç beklemediğimiz bir anda hoca değişikliği oldu. Biz sadece önümüze bakarak işimizi nasıl daha iyi yapabiliriz buna odaklanmalıyız” diye konuştu.

“ÖMER ERDOĞAN DENEYİMLERİNİ AKTARARAK  YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIYOR”

Ömer Erdoğan’ın iyi bir insan, iyi bir hoca olduğunu dile getiren Diack, “Bize deneyimlerini aktararak  yardımcı olmaya çalışıyor.  Süper Lig’de benim ilk yılım. Çok zorlu bir lig, her şey istediğimiz gibi gitmedi. Bir maç kazanıyorsunuz yükseliyorsunuz, bir maç kaybediyorsunuz birden kendinizi aşağılarda bulabiliyorsunuz. Bizim amacımız üst sıraları zorlamak ve her gün kendimizi daha da geliştirebilmek” şeklinde konuştu.

“SÜPER LİG YABANCI FUTBOLCULAR İÇİN ŞANS”

Diack, yabancı futbolcuların Türkiye’de oynamaktan mutluluk duyduğunu kaydederek, “Ayrıca Süper Lig yabancı futbolcular için şans. Kendilerini geliştirmek ve kariyerleri için iyi bir ortam. O açıdan yabancı futbolcuların Türkiye’de oynaması hem kendileri için hem de Süper Lig için artı değer katıyor” dedi. 

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Türkiye, badmintonda tek sporcu ile olimpiyatta yer alacak

2024 Paris Olimpiyat Oyunları'nda badminton branşında Türkiye'yi bir sporcu temsil edecek.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]