MKE Ankaragücü Başkanı Koca: Beşiktaş camiası, yöneticileri ve futbolcuları rahat olsun, gelsin oyunlarını oynasın

ANKARA (AA) – Koca, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Katar’da düzenlenen Dünya Kupası’nın ardından Ziraat Türkiye Kupası’nda tur atladıklarını, Süper Lig’de ise ikişer galibiyet ve yenilgi aldıklarını hatırlattı. Her zaman “iyi bir takım ve teknik direktöre sahip olduklarını” söylediğini ifade eden Koca, camialarının da desteğiyle MKE Ankaragücü’nün iyi bir noktaya geleceğini dile getirdi.

Sarı-lacivertli kulübün başkanı, Spor Toto Süper Lig’de yarın deplasmanda Adana Demirspor, 18 Ocak’ta Ziraat Türkiye Kupası’nda sahalarında Beşiktaş ile karşılaşacaklarını anımsatarak, “Bu iki maçı da hasarsız atlatacağımıza inanıyorum. Takımımıza ve teknik heyetimize güveniyorum. Taraftar bir bütünlük içinde ve büyük bir coşkuyla takımımızı destekliyor. Bu maçlarda da taraftarımızdan aynı desteği bekliyorum. Ankaragücü’nün geleceği iyi olacak. Bunu herkes bilsin. Bize, hocaya ve oyuncularımıza güvensinler.” diye konuştu.

“Beşiktaş’la oynanan lig maçında tatsız olaylar yaşadık”

MKE Ankaragücü’nün daha önceleri “kupa beyi” olarak anıldığına dikkati çeken Koca, şu ifadeleri kullandı:

“Önümüzdeki Beşiktaş maçını bu bilinçle iyi oynayarak, hak ederek kazanmak istiyoruz. Beşiktaş’ı elemek istiyoruz. Tartışmalardan uzak, hakem hatalarından uzak maçların yönetilmesini istiyorum. Bu tartışmaların geride bırakmamız lazım. Bu tartışmalar kulüpleri ve futbolu yıpratıyor. ‘Hak eden ve iyi oynayan kazansın’ diyoruz ama biz kazanalım. Beşiktaş’la oynanan lig maçında tatsız olaylar yaşadık. Bizim evimizde olduğu için özür diledik. Yine ev sahibi biziz. Olayları dikkati alarak, gerçekten Ankaragücü’ne yakışır, Türkiye ve dünya futboluna yakışır bir ev sahipliği ve centilmenliğiyle oynamamız lazım. Taraftarımızın bu bilinçte olduğuna inanıyorum. Gerçekten farklı bir centilmenlik olacak. Özellikle rica ediyorum, örnek olacak bir davranış sergilemelerini camiamızdan bekliyorum. Beşiktaş camiası, yöneticileri ve futbolcuları rahat olsun, gelsin oyunlarını oynasın. Biz gerekli bütün önlemleri alacağız. Centilmence ve nezaketli bir şekilde ağırlayacağız.”

Jese Rodriguez’in durumuyla ilgili

Faruk Koca, transfer sezonunun açılmasıyla ilgili düşüncelerini şu şekilde aktardı:

“Bazı oyuncular beklentileri karşılamadığı için belki yollarımızı ayırabiliriz. Tam net değil, görüşmeler devam ediyor. Boşalan mevkilere transfer yapacağız. Jese Rodriguez’in beklentisi biraz yüksek. Jese, net söyleyeyim kaliteli ve kariyerli bir oyuncu. Beklentiler yüksek olduğu için bu anlamda kafasında soru işaretleri vardır. Arkadaşlar görüşüyor, onunla ilgili durum netleşince bilgi vereceğiz.”

Muhabir: Muhammed Boztepe,Erkan Tiryaki

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Anadolu Efes, Fransız pivot Poirier’i kadrosuna kattı

Anadolu Efes Basketbol Takımı, Fransız pivot Vincent Poirier'i transfer etti.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]