Milli voleybolcu Lagumdzija, İtalya’daki kariyerinden memnun!

Kariyerine İtalyan ekibi Valsa Group takımıyla devam eden milli voleybolcu Adis Lagumdzija, İtalya temsilcisinde sürdürdüğü kariyerinden memnun olduğunu söyledi.

Türk vatandaşlığına 2014’te geçen 23 yaşındaki Adis Lagumdzija, Türkiye’de Galatasaray ve Arkas Spor’da forma giydikten sonra 2020-2021 sezonunda İtalya kariyerine başladı. Milli voleybolcu, İtalya’da Volley Milano, You Energy Volley’den sonra Valsa Group’a transfer oldu.

CEV Kupası son 16 turunda Arkas Spor’la eşleşen İtalyan temsilcisiyle eski takımına ve kardeşi Mirza’ya rakip olan Adis Lagumdzija’nın formasını giydiği Valsa Group, ilk maçta İzmir’den galibiyetle döndü.

Adis Lagumdzija, AA muhabirine yaptığı açıklamada, üçüncü sezonunu geçirdiği İtalya’daki kariyerinden çok memnun olduğunu dile getirdi.

İtalyanca da öğrendiğini aktaran milli voleybolcu, “Artık normal konuşuyorum. Yemeklerine de yaşantısına da alıştım. Bir sürü arkadaşım da oldu, hayatım çok güzel gidiyor.” dedi.

Adis Lagumdzija, CEV Kupası’nda eşleştikleri eski takımı Arkas Spor’u yenerek rövanş maçı için avantaj elde ettiklerini belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Epey duygusal bir maç oldu benim için. Sonuçta Arkas Spor’da 3 sene oynadım. İzmir’de tekrar oynamak müthişti. Kazanmak ayrı bir his. Kardeşime ve eski takım arkadaşlarıma karşı, İzmirli voleybolseverler önünde oynamak inanılmazdı. Şimdi sıra rövanşta. Orada da bizi destekleyen büyük bir taraftar grubu var. İzmir’de tur için avantajlı bir skor elde ettik.”

Milli voleybolcu, Arkas Spor’da forma giyen kardeşi Mirza’nın her geçen sene daha iyi oynadığını belirterek, “Benden 2 yaş küçük, daha yolu var ama her gün gelişiyor. Sonuçta hepimiz gelişiyoruz. Mirza da iyi gidiyor, böyle devam edip, üzerine koyacağına inanıyorum.” diye konuştu.

A Milli Takım

Adis Lagumdzija, A Milli Takım olarak Dünya Şampiyonası’nda çok iyi bir adım attıklarını söyledi.

“ABD’yi yenseydik inanılmaz bir adım olacaktı.” diyen milli voleybolcu, “Çünkü bir tur daha atlayacaktık ama yani bence erkek voleybolunun gelişmesi yönünde inanılmaz bir adım attık. Böyle devam etmemiz lazım. Yani üzerine koymamız gerekiyor. Milli takımda çok fazla genç oyuncumuz var, gelişimimizi sürdürüyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

VakıfBank deplasmanda set vermedi

Voleybolda Vodafone Sultanlar Ligi karşılaşmasında VakıfBank, konuk olduğu PTT'yi 3-0 mağlup etti.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]