Milli boksör Tuğrulhan Erdemir, Paris 2024’te madalya için “çabukluğuna” güveniyor

ANKARA (AA) – Milli boksör Tuğrulhan Erdemir, 26 Temmuz-11 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek Paris 2024 öncesi Ankara’daki Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nde (TOHM) kamp yapıyor.

Günde çift antrenmanla olimpiyatlara hazırlanan 24 yaşındaki milli boksör Tuğrulhan’ın kariyerinde Avrupa ve Akdeniz Oyunları şampiyonluğu ile yıldızlar ve gençler kategorisinde dünya şampiyonluğu bulunuyor.

Türkiye’yi 71 kiloda temsil edecek Tuğrulhan Erdemir, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 16 yıl önce başladığı boksta adım adım ilerleyerek başarılı sonuçlar elde ettiğini dile getirdi.

Olimpiyatlara kısa bir süre kaldığını belirten Tuğrulhan, “Yaklaşık bir yıl önce Polonya’da düzenlenen Avrupa Oyunları’nda kota almayı başardım. O günden bu yana yoğun bir şekilde kamplar oluyor ve antrenmanlarımızı yapıyoruz. Olimpiyatlarda en iyi şekilde ülkemizi temsil etmek istiyoruz.” diye konuştu

Tuğrulhan, olimpiyatlarda madalya kazanmak istediklerine dikkati çekerek, şunları söyledi:

“Erkeklerde olimpiyat madalyası hasretimizi sonlandırmak istiyoruz. Ailemizden ve sevdiklerimizden fedakarlık ederek bu doğrultuda iyi çalışıyoruz. Her şey yolunda. Paris’te inşallah gerekeni yapacağız. Her sporcunun hayali olimpiyatlarda yer almaktır. 16 yıldır bu sporun içindeyim. Sporun zirvesi olimpiyatlardır. Olimpiyatların hayaliyle yanıp tutuşuyorum. İlk kez yer alacağım olimpiyatlar öncesi gözümü her kapattığımda kürsüyü görüyorum. İnşallah güzel sonuçlar alırız. Diğer sporcularımızdan hırsım, azmim, dayanıklılığım ve çabukluğum iyi. Çabukluğum sayesinde madalya kazanacağımı düşünüyorum.”

Antrenör Demirkol: “Şu ana kadar alınabilecek tüm madalyaları aldı”

Milli takım antrenörlerinden Vedat Demirkol, Tuğrulhan’la 7 yaşında tanıştığını vurgulayarak, şu ifadeleri kullandı:

“Tuğrulhan’ın tüm kariyer planını güzel bir şekilde yaptık. Minikler kategorisinde Tuğrulhan’a ‘Böyle antrenman yapmaya devam edersen seni kimse yenemez. Sen dünya ve Avrupa şampiyonu olabilirsin.’ diyordum. Dediğim gibi de bu madalyaları kazandı. Tuğrulhan, şu ana kadar alınabilecek tüm madalyaları aldı. Bir olimpiyat madalyası kaldı. İnşallah onu da Paris’te kazanmak istiyoruz. Çalışmalarımız hep olimpiyatlara yönelik. Çalışmalarımızı artırdık. Son kampımızı Ankara’da yapıyoruz. Paris’te ülkemizin beklediği altın madalyayı almak istiyoruz. Tuğrulhan’ın madalya kazanma kapasitesi var.”

Vedat Demirkol, kendilerine her zaman destek veren Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak başta olmak üzere Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç ve boks camiasına teşekkür etti.

Muhabir: Muhammed Boztepe

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Beşiktaş’ın arzusu Ciro Immobile’yi siyah-beyazlı yaptı

Beşiktaş'ın yeni transferi Ciro Immobile, siyah-beyazlı kulübün kendisini çok istediğini ve bu durumun aldığı kararda önemli bir etkisi olduğunu söyledi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]