Manisa BBSK, Beşiktaş’ı ağırlamaya hazırlanıyor

Basketbol Süper Liginde geçtiğimiz hafta Pınar Karşıyaka deplasmanına çıkan Manisa BBSK Basketbol takımı, 79-76’lık skorla sahadan mağlup olarak ayrılsa da başarılı bir performans sergileyerek adından söz ettirdi. Ligin iddialı takımları arasında yer almak isteyen Manisa BBSK, 7 Ekim Cuma günü sahasında Beşiktaş ’ı konuk edecek. Muradiye Spor Kompleksinde oynanacak karşılaşma öncesi hazırlıklarını sürdüren takım, seyir zevki yüksek bir oyun sergileme hedefinde.

Pınar Karşıyaka maçında ortaya koydukları performansın kendilerini mutlu ettiğini söyleyen Manisa BBSK Basketbol Takımı Genel Sekreteri Bora Çaylan, “Pınar Karşıyaka maçı sonuç olarak bizi üzen bir maç oldu ama ortaya koyduğumuz oyun bizi sezonun tamamı için ümitlendirdi. Teknik heyetimizin kafasında planladığı her şeyi oyuncularımız sahaya yansıttı. Sadece maçın kritik anlarında tecrübe eksikliği dediğimiz bir iki bireysel hatayla maçın sonucu belli oldu. Oynanan oyun sezonun tamamı için bizi ümitlendirdi. Planladığımız gibi hedeflerimize ulaşacağımız bir sezon yaşayacağız” dedi.

Takıma yeni katılan yabancı oyuncuların uyum süreçlerinin tamamlandığını söyleyen Çaylan, “Yabancı sınırı da geçen yıl arttı. 5 tane yabancı oyuncumuz vardı. Bu 5 yabancı oyuncunu 3 tanesini Türkiye liglerinde mücadele etmiş takımlardan transfer ederek uyum sürecinin hızlanmasını hedefledik. Bunun yanında da aldığımız oyuncuların 3 tanesi de milli takımlarda görev yapıyordu. Avrupa Şampiyonası ve Güney Amerika kupasından dolayı bu oyuncularımız biraz kadroya geç katıldılar. Uyum sürecini atlattılar ancak tamamlanması gereken yerler var. Burada uyumumuzun daha da artacağını tahmin ediyorum. Bu süreç tamamlandığında takımımız istediğimiz seviyeye gelecektir” diye konuştu.

“İyi bir oyunla da Beşiktaş’ı mağlup ederek göndermeyi düşünüyoruz”

7 Ekim Cuma günü saat 19.00’da oynanacak Beşiktaş karşılaşmasına hazır olduklarını söyleyen Çaylan, “Beşiktaş ligin önemli bir gücünün yanında Beşiktaş Türkiye’nin en önemli camialarından biri. Tüm Türkiye’de taraftar grupları olan, sevenleri olan bir camia. Bu camiayı Manisa’dan ağırlamaktan gurur duyacağız. Onları en iyi şekilde ağırlamak için uğraşıyoruz. Burada da her ne kadar basketbol federasyonunun seyirci yasağı olsa da Beşiktaşlı basketbol severlerin mutlaka maça geleceğini düşünüyorum. Centilmenlik içerisinde beraber yan yana maç seyrederek basketbolun güzelliklerini paylaşmayı düşünüyoruz. İyi bir oyunla da Beşiktaş’ı mağlup ederek göndermeyi düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

“Bizim maçlarımıza girmek için Passolig kartına ihtiyaç yok”

Biletlerin 4 Ekim günü internet üzerinden satışa sunulacağını söyleyen Çaylan, “Beşiktaş maçı cuma günü saat 19.00’da. Maç bilet satışları 4 Ekim günü Passo üzerinden satışa çıkacak. Bizim maçlarımıza girmek için Passolig kartına ihtiyaç yok. İnternet sitesi üzerinden bilet alımlarıyla maçlara girebilirler. Maç günü de kapıdan bilet satışları olacak. Ama benim seyircilere tavsiyem internet üzerinden biletlerin alınması. Maç günü burada sıkışıklık yaşamadan rahat bir şekilde maçlarına girmeleri. Onların gelmeleri yönünde de gerekli kolaylıkları sağlayacağız. Manisa Büyükşehir Belediyemiz bize yardımcı olacak. Şehrin belirli noktalarından servis kaldırmayı düşünüyoruz. Salonun ön tarafında düzenlemeler de yaptık. Otopark için alanı arttırdık” dedi.

“Biraz acemice hatalar yaptık”

Pınar Karşıyaka karşılaşmasında istedikleri oyunu sergilediklerini vurgulayan Baş Antrenör Ceyhun Cabadak, “İstediğimiz işlerin çoğunu sahada görebildik. Maçın ilk devresinde yumuşak başladık. İlk çeyrekte 26 sayı yedik ki bizim normalde takım karakterimize uygun olmayan bir görüntüydü. İkinci çeyrekten itibaren ve maçın ikinci yarısında kontrolü biz elimize aldık. Skora da baktığımızda 4 sayı önde bitirdik. Maçı kazanmamıza ne yazık ki yetmedi. Biraz acemice hatalar yaptık. Özellikle maçın sonunda yaptığımız birkaç tane tercih, top kaybı bunların hepsi kendi potamıza hücum olarak geri döndü. Rakibimiz de çok güzel mücadele etti. İki önemli bireysel performansla maçı kazandılar diyebilirim. Önümüze bakmak zorundayız. Lig uzun ve 29 maçımız daha var” ifadelerini kullandı.

“İlk maçımıza kazanarak başlamak istiyoruz”

Kendi sahalarında oynayacakları ilk maçı kazanmak istediklerini söyleyen Cabadak, “Bu hafta Cuma günü kendi sahamızda ilk kez Süper Lig içerisinde Beşiktaş’a karşı oynayacağız. Manisalıları da bu maça davet ediyoruz. Onların itici gücüne ihtiyacımız var. Burada ilk maçımıza kazanarak başlamak istiyoruz. Sezondan beklentimiz açıkçası bizim gibi yeni takımların kalıcı olmaya bakması lazım. Bizim de ilk amacımız ligde kalıcı olmak. Zaman içerisinde gelişebilen bir takım olmak istiyoruz. İlk hedefimiz ligde kalmak” dedi.

“Şimdiden çok iyi bir uyum yakalayabildiğimizi söyleyebiliriz”

Takımda yerli ve yabancı oyuncular arasında çok iyi bir uyum yakaladıklarını söyleyen Oderah “O.D.” Anosike, “Öncelikle bizim için zorlu bir maç olduğunu söylemek gerekiyor. Beşiktaş önemli genç yetenekleri olan çok iyi bir takım. Türkiye’nin tarihi kulüplerinden bir tanesi ve biz gerçekten çok saygı duyuyoruz. Ligde kendi evimizdeki ilk maçımızdan galibiyetle çıkmak istiyoruz. Harika oyuncularımız var. Onun dışında takımda harika karakterler ve insanlar var. Dolayısıyla şimdiden çok iyi bir uyum yakalayabildiğimizi söyleyebiliriz. Takımda iyi bir kimya yakalayabildiğimizi söyleyebiliriz” dedi.

“Teknik heyetimizle yönetimimizle güzel bir ekip var”

Hazırlık süreçlerini iyi geçirdiklerini ve uyumlu bir takım kurduklarını söyleyen Takım Kaptanı Mustafa Baki Görür, “Sezon başı iyi bir hazırlık süreci geçirdik. Yabancı oyuncularımız biraz geç geldi ama hazırlanma sürecini iyi geçirdik. Bursa’da kendimizi test etme anlamında iyi maçlar oynadık. İyi sinyaller veriyorduk. Bu hafta da kazanma noktasına kadar getirdik. Kazanabilirdik. 3 sayı gerideydik ama kazanma noktasında belli hatalar yaptık. Bize açıkçası pahalıya mal oldu. Ama neler yapabileceğimizi gösterdik. Kendi sahamızda ilk maçımıza çıkıyoruz. Salonun dolacağını tahmin ediyoruz. Önemli bir maça çıkıyoruz. Manisa Büyükşehir Belediyespor’un kendi evindeki ilk maçı. Dolu tribünlerde ben kazanacağımızı umuyorum. Güzel bir kadromuz var. Teknik heyetimizle yönetimimizle güzel bir ekip var. Bunu daha da yansıtacağımızı düşünüyorum. Maç Cuma günü güzel de bir saatte. Salon da yenilendi. Taraftarımız için hazırız. Geçen yıl bizi hiç yalnız bırakmadılar. Salona sığmadık. Yine öyle bir atmosferi bekliyoruz” diye konuştu.

İHA

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

CANLI | Fenerbahçe – Beşiktaş

ING Türkiye Kupası yarı final karşılaşmasında Fenerbahçe Beko ile Beşiktaş Emlakjet karşılaşıyor.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]