Lewandowski: “2018, kariyerimin en büyük hayal kırıklığı”

Polonya tarihinin gelmiş geçmiş en büyük yıldızlarından biri olan Robert Lewandowski, 2022 FIFA Dünya Kupası’nda mücadele edecek ve bu büyük sahnede belki de son kez yer alacak.

34 yaşındaki süper golcü, unutmak istedikleri 2018 performansları sonrası bu kez en azından gruptan çıkmak ve Polonya halkını mutlu edecek sonuçlar almayı hedefliyor.

İşte Robert Lewandowski’nin açıklamaları:

“Dünya Kupası elemelerinde çıktığı 19 maçta 25 gol attığım için kesinlikle mutluyum, ama özellikle de Dünya Kupası’na girdiğimiz anlamına geldiği için. Gollerimin her birinin takımımın zafere ulaşmasına yardımcı olabileceğini biliyorum, bu yüzden bu kadar etkileyici rakamlara ulaştığım için gerçekten mutlu ve gururluyum.”

“TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ ŞEFFAF BİRİ”

“Czeslaw Michniewicz, Dünya Kupası play-off’undan kısa bir süre önce teknik direktörlük görevini üstlendi. Onun için kolay bir an değildi. Son maçtan hemen önce takımın başına geçti ve bizimle fazla antrenman yapma şansı olmadı. Ancak, bize bir insan olarak kim olduğunu gösterdi. Kişiliği ilk günden itibaren şeffaftı. Bize ulaşma yeteneğine sahip biri. Yaklaşımıyla oyuncular arasında ilişkiler kurulmasına yardımcı oluyor ve bu kesinlikle bu Dünya Kupası’na ulaşmamıza yardımcı oldu.”

“GOL ATAMADIĞIMDA BAŞARISIZIM”

“Her başarılı olduğumda ve attığım her golle beklentilerin büyüdüğünün farkındayım. Kimle oynarsak oynayalım ve sahada karşılaştığımız zorluklar ne olursa olsun, herkes gol atmamı bekliyor. Maalesef bu her zaman mümkün değil. Her zaman hedefler için bu açlığa sahip olmam gerektiğini biliyorum. Birçok kişi istatistiklerime bakar ve eğer gol atarsam iyi oynadığımı ve atmazsam kötü oynadığımı varsayar, ancak bunun her zaman böyle olmadığının farkındayım. Bu durum beni endişelendirmiyor.”

“BEKLENTİLERİN FARKINDAYIM”

“Polonya milli takımı için oynamak kesinlikle büyük sorumluluk taşıyor. Taraftarlarımızın ve ülkenin beklentileriyle gelen baskı çok büyük ve bunun farkındayım. Onlara futbol sahasında neler yapabileceğimi göstermek için motive olmak zorundayım ve olmak istiyorum. Bu her zaman kolay olmasa da şikayet etmek istemiyorum. Her zaman bir çözüm bulmalı ve elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışmalıyım.”

“EN BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞIM, 2018”

“2018 Dünya Kupası, kariyerimin en büyük hayal kırıklıklarından biriydi, sadece grup aşamasında Dünya Kupası’ndan elendiğimiz için değil, çoğunlukla herhangi bir fırsat yaratmadığımız için. Hiç şansım yoktu, tek bir gol atamadım ve bu durum hala canımı acıtıyor. Takım ne zaman daha iyi oynasa hepimiz için hayat kolaylaşıyor ama bu hem benim açımdan hem de tüm takım için bir başarısızlıktı. Büyük bir hayal kırıklığıydı.”

“MESSI’YE KARŞI OYNAMAK HEYECAN VERİCİ”

“Arjantin söz konusu olduğunda söylenecek fazla bir şey yok. Onlar büyük bir takım ve bence kupayı kazanm adına favorilerden biri. Leo Messi gibi büyük bir efsane kaptanlık yapıyor. Arjantin’in en zorlu maçımız olacağından şüphe yok. Bu kadar yetenekli oyuncularla bu kadar iyi bir maç yapacak olmak harika….

Meksika, son düdüğe kadar mücadele eden ve asla pes etmeyen zorlu bir takım. Gençlerin ve deneyimin bir birleşimi var ve Meksikalıların büyük turnuvalarda nasıl oynanacağını bildiklerinin farkındayız. Bu bizim için büyük bir meydan okuma olacak.

Suudi Arabistan sürpriz bir takım. Sağlam bir savunmaları ve taktiksel farkındalıkları olduğunu biliyoruz. Çok çevikler ve iyi bir futbol oynayabilirler. Bu yüzden o maça nasıl yaklaşacağımıza karar vermek bize bağlı olacaktır. Gruba olumlu bir tavırla gireceğimizi düşünüyorum. Çok zor olacağını bilsek bile her maçı yüzümüzde gülümsemelerle oynayacağız.”

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Barcelona, teknik direktör Xavi ile yollarını ayırma kararı aldı

İspanya 1. Futbol Ligi (LaLiga) kulübü Barcelona, teknik direktör Xavi Hernandez'in takımdan ayrılacağını açıkladı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]