Kayserispor’da gündem genel kurul

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Kayserispor Asbaşkanı Ali Çamlı, hafta sonu yapılacak olağanüstü genel kurulda Kayserispor’u daha iyi yerlere getirmek için başkan olmak isteyen birisi çıkarsa ona her türlü desteği vereceğini söyledi.

Çamlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, son 6 aydır Başkan Berna Gözbaşı ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte sarı-kırmızılı kulüp için var gücüyle çalıştıklarını söyledi. Bundan sonra da Kayserispor’un geleceği için elini taşın altına koymaktan çekinmeyeceğini vurgulayan Çamlı, “Cumartesi günü yapılacak genel kurulda Kayserispor’u ve Kayserispor camiasını temsil etmek isteyen ve bu camiayı çok daha iyi yerlere taşıyacak biri çıkarsa onun yanında durmaya da devam ederiz. Kayserispor başkanı Ali Çamlı olmuş veya bir başka işim olmuş çok da önemi yok. Bunun üzerinde durmuyorum.” dedi,

Çamlı, Kayserispor’un şehrin en değerli markası olduğunu ve başkanlığa seçilecek kişinin de bu markayı iyi şekilde temsil edip, kulübü layık olduğu yerde tutması gerektiğini kaydetti.

Kayserispor’un hiçbir zaman başkansız kalmayacağının altını çizen Çamlı, şöyle devam etti:

“Mutlaka bir yönetici, bir başkan olacak, biri çıkacak. Olur da genel kurulda şehrimizi temsil edenler, şehri yönetenler ‘burayı siz yöneteceksiniz’ derlerse bu görevden kaçmayız ama aday olmak gibi veya ‘Kayserispor’un başkanı ben olacağım’ gibi bir düşüncem asla olmadı. İnşallah Kayserispor için, Kayseri camiası için, şehrimiz için en doğru olan neyse o olur. Bu kulübe hizmet etmek için illa başkan ya da yönetim kurulanda olmak gerekmiyor. Hiçbir şey olmadan da bu şehir için çok şeyler yapılabilir. Hiçbir yerde olmadan da bu şehre bir sürü katkı sağlayan, hizmet eden, emek veren insanlar var. Öyle bir nefer olmak da benim için şeref zaten. Ben öyle de böyle de bu kulübe hizmet ederim.”

“Kayserispor’da bir kaos veya kriz yok”

Kayserispor’un mali durumunun çok kötü olmadığını belirten Çamlı, “Spor kulüplerinin hepsinde mutlak suretle ekonomik sıkıntılar var. Benzeri sıkıntılar bizde de olacak. Bugün oldu, yarın da olacak. Çünkü burası küçük ekonomilerle dönem kulüpler değil, kocaman kocaman paralarla dönüyor buralar. Biz şu anda belki de en iyi durumda olan kulüplerden biriyiz. Öyle söylendiği gibi Kayserispor’da bir kaos veya bir kriz yok.” dedi.

Lige verilen arada gerçekleştirilen kampla ilgili de konuşan Çamlı, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Şu anda sporcuların hepsi çok mutlu, huzurlu. Hazırlık kampını çok iyi geçirdiler. Üç hazırlık maçı oynadı, üçünü de kazandı. Teknik heyet gece gündüz çok ciddi, çok fedakarca çalışıyor. Sporcularımız da sağ olsunlar geciken ödemelerden dolayı anlayış gösteriyorlar, sabır gösteriyorlar. Biz de onların bu anlayış ve sabırlarını boşa çıkartmamak için çaba sarf ediyoruz. Kısmi ödemeleri zaten yapıldı. Yapılmaya da devam ediyor. Kayserispor’da kimsenin parası kalmadı, kalmaz. Sadece kısmi gecikmeler olabilir. Bunu da sporcularımız zaten bize problem etmiyor.”

24 Kasım’da olağanüstü kongre kararı alınmıştı

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Spor Toto Süper Lig’in 14. haftasında Arabam.com Konyaspor’a 2-1 mağlup oldukları maçın ardından yatığı açıklamada, “Bu kulüp yaşasın diye elimden gelen bütün imkanları sundum ama artık gelinen bu noktada benim kulüp için yapabileceğim çok bir şey kalmadı.” sözlerini kullanmıştı.

Sarı-kırmızılı kulübün yönetimi, 24 Kasım’da toplanarak, olağanüstü genel kurul kararı almıştı.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Barcelona, teknik direktör Xavi ile yollarını ayırma kararı aldı

İspanya 1. Futbol Ligi (LaLiga) kulübü Barcelona, teknik direktör Xavi Hernandez'in takımdan ayrılacağını açıkladı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]