Karşıyaka’ya 19.12 müjdesi

Karşıyaka taraftarlarının yıllardır kulübün kuruluş yılı olan 1912’ye ithafen Dünya Karşıyakalılar Günü olarak kutladığı 19 Aralık’ta yeşil-kırmızılılara yeni tesislerle ilgili müjde geldi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı’yla birlikte 19.12’de kulübün sosyal medya hesaplarında katıldığı canlı yayında Mavişehir’deki Millet Bahçesi olarak planlanan alanı Karşıyaka Spor Kulübü’ne kazandıracaklarını söyledi. Spor alanı imarlı 99 bin 520 metrekarelik paha biçilmez araziye 11 yıl önce ilk olarak stat projesi geliştiren, 2.5 yıl önce de İzmir Spor Kulüpleri Birliği Vakfı’yla (İZVAK) birlikte bu alana altyapı tesisi projesi hazırlayan Karşıyaka, alanın tahsisini alacak. 

Mavişehir’de Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na ait olan ve daha önce Millet Bahçesi olarak planlanan alanın, Karşıyaka Spor Kulübü’ne verildiğini belirten Hamza Dağ, “Burası Çevre Şehircilik Bakanlığı’nın uhdesinde. Kulüp başkanımızla birlikte Bakanımız Murat Kurum’la görüştük. Millet Bahçesi ile tesisleri bir arada yapabilir miyiz noktasında bakanlığımız çalıştı ve tesis olarak yapılan bölümün bir kenarında mahallelinin vakit geçireceği park noktasında mutabık kaldık. Bu hafta Çevre Şehircilik Bakanlığı Mekansal Planlama Genel Müdürlüğü ile görüşüp süreci ilerleteceğiz. Burayı Karşıyaka Spor Kulübü’ne kazandıracağız. Dünya Karşıyakalılar Günü’nde Karşıyakalı hemşerilerime müjdem olsun” açıklamasını yaptı.

DAĞ’DAN STAT AÇIKLAMASI

Hamza Dağ, yıllardır yapımı beklenen Karşıyaka Stadı ile ilgili ise “Karşıyaka bizi takip ediyor, bilmelerini istiyorum ki biz İzmir’e 3 stat parolasıyla çıktık. İlk stadımız Karşıyaka’ydı, yapımı noktasında işe başladık ama Göztepe Gürsel Aksel Stadı ve Alsancak Mustafa Denizli Stadı’nı daha önce bitirmek nasip oldu. Biz Karşıyaka Stadı’nın bitmesi noktasında ciddi efor sarf ettik” dedi.

BÜYÜKKARCI’DAN TEŞEKKÜR

Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı ise “Hamza Dağ başkanımıza büyük teşekkür borçluyum. Projenin ilk günüden beri, proje olmaza gittiğinde de bize büyük destek verdi. Birlikte gezdik bu alanı, Millet Bahçesi projesi vardı. Hamza Dağ şehri iyi bilen biri olarak burada Millet Bahçesi olmayacağını, kulübe verilmesi gerektiğini bakanlığa anlattı. Stat da çok önemli ama bu tesis projesi kulübün geleceğini kurtaracak bir projedir. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Sağ olun Hamza Dağ başkanım” diye konuştu. 

4 SAHA, KORTLAR VE SALONLAR OLACAK

Karşıyaka’nın Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri’ne çok yakın olan Mavişehir’deki tesis projesinde 2’si nizami olmak üzere 4 çim saha, tenis kortları, basketbol ve voleybol salonları yer alacak. Stat hayaline yıllardır kavuşamayan Karşıyaka, tesis arazi tahsis edildikten sonra projenin onayları ve inşaatı için destek turlarına çıkacak.

 

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan’dan taraftarlara teşekkür mesajı

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan, Beşiktaş ile karşılaşacakları Ziraat Türkiye Kupası final maçı için satışa sunulan biletlere kısa sürede büyük ilgi gösteren taraftarlara teşekkür etti.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]