Jorge Jesus’tan İstanbul’da Flamengo günleri

Fenerbahçe’de Jorge Jesus fırtınası esmeye devam ediyor. Süper Lig’de liderlik koltuğunu kapması ve Avrupa Ligi’nde de grubunu lider bitirip takımı son 16’ya direkt taşıması Jesus’a olan güveni ve sevgiyi daha da artırdı.

Portekizli çalıştırıcı da kısa sürede İstanbul’a ve Fenerbahçe’ye uyum sağladı. Az zamanda çok önemli işler başaran tecrübeli teknik direktör akıllara Flamengo günlerini getirdi. Jesus, 2019-2020 arasında Brezilya’da Flamengo’da yakaladığı başarılı ortamı, uyumlu takımı ve taraftarla sevgi bağını Fenerbahçe’de de buldu.

Bu durum da başarıya giden yolu kolaylaştırdı. Jorge Jesus, ülkesi Portekiz’de Benfica ve Sporting gibi iki büyük kulüple de başarılı olmuştu. Ancak Flamengo’da farklı ve özel bir bağ oluşturan Jesus, Fenerbahçe’de de benzer bir süreç yakaladı. Sarı-lacivertli takımın başında 4 ay gibi kısa bir sürede hem kırdığı rekorlar hem de tarihe geçecek adımlarla adından fazlasıyla söz ettirdi.

Flamengo’da da 1 sene kalmasına rağmen başta Copa Libertadores olmak üzere tam 5 kupa kazanan Jorge Jesus, kulüp efsaneleri arasına girmişti.

Şu anda 2014’ten beri şampiyonluk bekleyen ve kupalara hasret olan Fenerbahçe’de tüm camia ciddi anlamda havaya girdi. Yakın geçmişteki eski teknik direktörlerde tam anlamıyla aradığını bulamayan sarı-lacivertlilerde bu kez herkes Jorge Jesus ismi etrafında birleşti.

Öte yandan Flamengo’da Portekizce rahatlığını yaşayan Jorge Jesus, Fenerbahçe’de de dil sorunu çekmiyor. Kadroda Brezilya ve Portekizli futbolcuların fazlalığı kadar Portekizce bilen oyuncuların olması, teknik ekibinin tamamen Portekizce konuşması ve takımının uyumu da Jesus’u rahatlattı.

1 yılda 5 kupa

Jorge Jesus’un teknik direktörlük kariyerindeki şüphesiz en özel kulübü Flamengo oldu. Brezilya ekibinde 2019-2020 arası sadece 1 yıl çalışmasına rağmen tam 5 kupa birden kazanan Jesus, tarihe geçti. Portekizli çalıştırıcı, Flamengo ile Brezilya Serie A şampiyonluğu, Libertadores Kupası, Sudamericana şampiyonluğu, Brezilya Süper Kupası ve Brezilya Kupası kazandı. Jesus ayrıca Flamengo ile FIFA Kulüpler Dünya Kupası finali de oynadı.

Güven kazandı

Kısa sürede Fenerbahçe’ye damgasını vuran ve fark yaratan Jorge Jesus tüm camianın güvenini kazandı. Elde ettiği saha sonuçlarıyla bir nevi ezberleri yıkan Jesus’un kararları büyük güven uyandırıyor. Tüm kulüp Portekizli çalıştırıcıya destek oluyor. Ayrıca futbol kamuoyunda da Jorge Jesus herkes tarafından saygı kazanmış durumda.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Fenerbahçe tur şansını İstanbul’a bıraktı

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Konferans Ligi çeyrek final ilk maçında Yunanistan'ın Olympiakos takımına deplasmanda 3-2 mağlup oldu.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]