Jorge Jesus: Her maça farklı kadroyla çıkmak bizim için bir avantaj

Jorge Jesus, iki takım için de önemli bir maç olacağını belirterek, “Larnaca grupta Dinamo Kiev’i yendi. Yarışta kendisinin de olduğunu gösterdi. Evimizde oynamanın avantajını lehimize çevirmek ve galibiyetle ayrılmak istiyoruz. Rakibimizin uluslararası kaliteli oyuncuları var. Zorluklar çıkacaktır karşımıza ama biz bu zorlukları lehimize çevirmek için çalışıyoruz” dedi.

“HER MAÇA FARKLI KADROYLA ÇIKMAK BİZİM İÇİN BİR AVANTAJ”

Her maçta farklı bir kadroyla sahaya çıkmalarının kendileri için bir avantaj olduğunu düşündüğünü kaydeden Jesus, “Rakiplerimiz bize karşı net bir strateji belirlemekte zorlanıyorlar. Her maçta farklı oyuncular oynatmamızla bize karşı zorlanıyorlar. Bunun bize bir avantaj sağladığını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

“YARIN KAZANIRSAK GRUPTAN ÇIKMA YÖNÜNDE BÜYÜK BİR ADIM ATMIŞ OLACAĞIZ”

AEK Larnaca’nın iyi bir takım olduğunun altını çizen deneyimli çalıştırıcı, “Riskli bir maç olabilir ama biz bunun bilincindeyiz. Böyle olmalı ki sürprizle karşılaşmayalım. Kaliteli oyuncuları var, yarın siz de göreceksiniz. Yarınki maçı kazanırsak gruptan çıkma yönünde büyük bir adım atmış olacağız” diye konuştu.

“HER MAÇTA AYNI OYUNU SERGİLEMEK İSTİYORUZ”

Fenerbahçe ‘nin oyun anlayışıyla ilgili konuşan Jesus, “Lig maçı olsun, Avrupa maçı olsun biz her zaman aynı fiziksel mücadeleyi sahada gösteriyoruz. Fenerbahçe her maçını bu şekilde oynar. 90 dakika boyunca rakibine baskı yapan bir takım istiyoruz sahada. Hem fiziksel hem taktiksel anlamda çok iyi olmalıyız. Yarın da aynı oyunu sergilemeye çalışacağız. Her maçta aynı oyunu sergilemek istiyoruz, rakibimizi şaşırtabilmek için” değerlendirmesinde bulundu.

“HERKES DEPLASMANDA GOL ATMAKTA ZORLANABİLİR”

Her takımın deplasmanda oynadığında gol atmakta zorlanabileceğini dile getiren Jorge Jesus, “Sadece Fenerbahçe için geçerli değil bu. Manchester City de olsa, Real Madrid de olsa deplasmanda gol atmak zor olabiliyor. Ligde en çok gol atan takımız. Bu da ofansif kalitemizi gösteriyor. Deplasmanda daha çok gol atabilirsek tabii ki daha güzel olur” şeklinde konuştu.

“İSMAİL YARIN DA İLK 11’DE OLACAK”

Avrupa Ligi’ndeki maçlarda İsmail Yüksek’i değerlendirmesinin sorulması üzerine Jesus, “Avrupa Ligi’ne özel bir durum değil bu. Yapmış olduğumuz rotasyondan kaynaklı. Kendisine daha çok Avrupa Ligi maçları denk geldi. Arao ile değişerek oynuyorlar. Yarın da bu şekilde olacak, kendisi ilk 11’de oynayacak” yanıtını vererek sözlerini noktaladı.

İSMAİL YÜKSEK: İYİ BİR GÖRÜNTÜ SERGİLEYİP GALİBİYET ALMAK İSTİYORUZ

Milli futbolcu İsmail Yüksek ise “Yarın çok önemli bir maça çıkacağız. Avrupa arenasında ülkemizi temsil etmek çok önemli. Kiev ve Rennes’de iyi bir görüntü sergiledik. Yarın da iyi bir görüntü sergileyip galibiyet almak istiyoruz ve bir nebze daha ülke puanına katkı sağlamak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

“ÇOK ÇALIŞIYORUM”

Bu sezon süresinin artmasına değinen İsmail, “Bu seneki performansım tek başıma sorumlu olduğum bir süreç değil. Çok çalışıyorum. Jesus hocam ve ekibi ile de mental bir çalışma da yapıyoruz. İyi bir hazırlık dönemi geçirdiğimizi düşünüyorum. Gelişime açık olduğumu düşünüyorum. Bu konulara mesai harcıyorum. Futbolda her zaman çok güçlü olmalısınız. Her şey bizim için iyi gidiyor. Umarım sezon finalini de hep birlikte iyi yaparız” dedi.

“TAKIMDA İNANILMAZ BİR REKABET VAR”

“Avrupa maçı, lig maçı fark etmiyor” diyen İsmail Yüksek, “Takımda inanılmaz bir rekabet var. Bu da hocamızın başarısı. İyi bir uyum yakaladık. Hangi yola doğru gittiğimizi biliyorum. İyi bir arkadaşlık ortamımız var. Bu da sonuçlara yansıyor” şeklinde konuştu.

“JESUS’UN DOKUNUŞLARI ÇOK FAZLA”

Teknik direktör Jorge Jesus ve ekibinin çok tecrübeli olduğunun altını çizen milli oyuncu, “Onlarla çalıştığımız için çok şanslıyız. Bana dokunuşu fazla oldu. İlk defa bu mevkide oynuyorum. Onun dokunuşları çok fazla, inanılmaz derecede katkı sağlıyor. Kendisinin tecrübesini ve çıkarttığı oyuncuları biliyoruz. Ben de onun verdiği görevleri yaparak kendimi geliştirmek istiyorum” açıklamasını yaptı.

“ÖNEMLİ OLAN TAKIMA KATKI SAĞLAMAK”

Son olarak oynamadığı dönemlerle ile ilgili gelen soruya İsmail Yüksek, “Açıkçası oynayamadığım dönemler benim için zor oldu. Hiçbir zaman pes etmeyen bir futbolcuyum. Ant içtim bu konuda. Önemli olan takıma katkı sağlamak. Takımda inanılmaz bir rekabet var, bu da hocamızın başarısı. Çok iyi bir uyum sağladık. Çok iyi bir yoldayız, çok iyi gidiyor” yanıtını vererek sözlerini noktaladı.

Ata SELÇUK – Kaan ÜLKER / İSTANBUL, (DHA)

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan’dan taraftarlara teşekkür mesajı

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ertuğrul Doğan, Beşiktaş ile karşılaşacakları Ziraat Türkiye Kupası final maçı için satışa sunulan biletlere kısa sürede büyük ilgi gösteren taraftarlara teşekkür etti.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]