Itoudis: “Duruşumuz test edildi”

Fenerbahçe Beko Başantrenörü Dimitris Itoudis, Valencia Basket karşısında alınan 79-77’lik galibiyetin ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Maçı değerlendiren Itoudis, “Öncelikle takımı galibiyetten ötürü tebrik ederim. Üçüncü çeyrekte aslında nasıl oynamamız gerektiğini görmüş olduk. Valencia’nın yaratıcığına son verdik. Farklı savunma şemalarıyla geldik. Savunmadan sayı üretmeyi başardık. İlk yarı çok sayı kaçırdık. Daha sonra üst üste atışlarla öz güven ve rahatlama geldi, öne geçtik. Üçüncü çeyrek açısından çok iyiydik. Sonuna kadar da böyle gidebilirdi. 34 sayı çok fazla şey söylüyor ama üst üste bazı hatalarımız oldu. Maçın sonuna doğru yine de mola almadım. Savunma ve oyunumuz çok iyiydi. Valencia’yı da tebrik ediyorum ama 12 asiste onları bırakmayı başardık. Bugünün de en önemli faktörü buydu. Hem takıma hem de taraftarlara teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Üçüncü çeyrek sonrası takımda neler değiştiğiyle ilgili Yunan başantrenör, “Bu maçta aslında duruşumuz test edildi. Biz de dik durduk. Kazanmayı başardık. Bizim açımızdan da iyi bir deneyim oldu. Soyunma odasında konuştuklarımızı tam olarak burada söylemem ama bazı klipler izledik. Valencia’nın rahat olduğu anda ve Anadolu Efes’e karşı yaptıklarına baktık ve bizim nasıl oynamamız gerektiğini konuştuk. Savunma açısından farklı şeyler yapmamız gerektiğini konuştuk. Oyuncuları tebrik ediyorum. Büyük efor sarf ettiler. Sayı buldukça, savunma arttıkça, özgüven geldi.” dedi.

“Nigel Hayes ve Johnathan Motley ikinci yarının tamamında oynadı. Bu akışta verdiğiniz bir karar mıydı?” Dimitris Itoudis, “Kesinlikle öyle. Neler olduğunu izleyip o anda karar veriyoruz. Uzunlar devredeydi. Metecan Birsen’den de faydalandık. Wilbekin’i dinlendirdik. Hiçbir şey kazara olmuyor. Kapalı kapılar arkasında çok şey çalışıyoruz. Kamera önüne geçince de en iyimizi göstermeye çalışıyoruz.” yanıtını verdi.

Nigel Hayes-Davis performansı içinse Itoudis, “Bu aslında neden onu seçtiğimizin bir göstergesi. Çok pozisyonda oynayabilen bir oyuncu. İşini çok severek yapıyor. Bugünde çok fazla alanda ve pozisyonda oynadı. Çok zorlandığı anlar oldu ama aynı zamanda çok fazla şey de yaptı. Aynı şekilde Metecan’da da bu potansiyel var. Sevmek ve ekstra efor koymak çok önemli. Mesala Nigel, Asvel maçı sonrası tekrar şut atmaya başladı. Kazanmak kamera önünde oluyor ama asıl ödül kamera arkasında oluyor.” diyerek sözlerini noktaladı.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

CANLI | Fenerbahçe – Beşiktaş

ING Türkiye Kupası yarı final karşılaşmasında Fenerbahçe Beko ile Beşiktaş Emlakjet karşılaşıyor.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]