İşte Didier Deschamps’ın Dünya Kupası favorileri

Son Dünya Kupası’nın şampiyonu Fransa, 2022’ye de benzer bir beklentiyle gidecek. Fransa kaptanı olarak 1998’de, milli takım teknik direktörü olarak 2018’de Dünya Kupası’nı havaya kaldıran Didier Deschamps, Katar öncesi açıklamalarda bulundu.

İşte Didier Deschamps’ın sözleri:

“Biz son Dünya Kupası şampiyonuyuz. En tepedeyken, daha iyisini yapmak zordur. Diğer milli takımlar da çok çalışıyor ve adımlar atıyor. Bir takımın biraz daha az başarılı maçlar çıkarması tamamen normaldir, ancak Fransa gerçekten rekabetçi bir güç olmaya devam ediyor ve Avrupa ve dünyanın en iyi takımları arasında yer alıyor. Dünya Kupası gibi büyük bir yarışmadan önce, kupayı kaldırma şansı olan her zaman yedi veya sekiz takım olacaktır.”

DESCHAMPS’IN FAVORİLERİ

“Kimseyi gücendirmek istemeden, her zaman olağan şüphelileriniz vardır: Güney Amerika’dan Brezilya ve Arjantin ve ardından İngiltere, İspanya, Belçika, Almanya ve Hırvatistan gibi beş veya altı Avrupa takımı. Bu takımlar kaliteye, deneyime sahip ve son turnuvalarda gerçekten rekabetçi olduklarını kanıtlamış takımlar.”

“KATAR’DA GRUBUMUZ KOLAY DEĞİL”

“Katar’da grup aşamasında Danimarka’nın sert bir rakip olacağını biliyoruz. Çok güçlü bir takımlar ve çoğu zaman küçümsenirler. İnsanların onları yeteri kadar övmez ama bireysel kaliteye sahipler ve güçlü bir kadroları var. En son EURO2020’deki performansları ve Dünya Sıralamasındaki pozisyonları size bilmeniz gereken her şeyi anlatıyor. Kağıt üzerinde kesinlikle en büyük rakibimiz onlar olacak.

Danimarka ile birlikte, elemelerde Peru’yu devirmeyi başaran Avustralya’yı küçümsemek istemiyorum. Tunus hakkında biraz daha çok şey biliyoruz çünkü oyuncularının çoğu kulüp futbolunu burada Fransa’da oynuyor. Maçların hiçbirinin kolay olmayacağının farkındayız. Bu dünyadaki en üst düzey rekabet seviyesi ve tüm rakiplerimizden daha iyi performans gösterdiğimizden emin olmamız gerekecek.”

“MBAPPE SIRADIŞI BİR OYUNCU”

“Kylian Mbappe, sıradışı oyunculardan biri. Onu kadroda görmek bir zevk ve Fransız olduğu için şanslıyız. Rusya’daki şampiyonluğumuzda çok etkili oldu. Kylian’ı ve ne kadar rekabetçi olduğunu bilerek, Katar’daki Dünya Kupası’nda kesinlikle ön palana çıkmaya hevesli olacak. İstatistikleri açısından, çok küçük yaşlardan itibaren olağanüstü şeyler yapabiliyor. Herkesin bildiği yeteneklerinin yanı sıra, insan düzeyinde çok kaliteli ve mantıklı bir karakterdir. Daha bu güzel oyunda önünde çok güzel yıllar var”

“FUTBOLDA FELSEFE OLMAZ”

“Futbol felsefem mi? Futbolda kullanılan ‘felsefe’ kelimesinden pek hoşlanmıyorum. Bunun spordan ziyade yaşamın diğer alanlarına uygun bir terim olduğuna inanıyorum. Her zaman aynı şeyi başarmaya çalışırım: ekibimin rakiplerine mümkün olduğunca çok sorun çıkarması için. Her taktik, her sistem tamamen bunun için kurgulanır. Açıkça tanımlanmış bir sistemim yok. Her şey elimdeki oyunculara ve takımı nasıl kurduğumuza bağlı, ki bu en önemli unsur. Rakibe bağlı olarak her maçta sistemi değiştirecek biri değilim. Sistem ne olursa olsun, amacım oyuncularımın her birini en iyi pozisyonlarında oynatmak. Her zaman yüzde 100 bunu sağlayamıyorum, ancak mümkün olduğunca dengeli olmamızı sağlamak için durumun böyle olduğundan emin olmaya çalışıyorum.”

“BU GÖREV BANA GURUR VERİYOR”

“Fransa Milli Takım teknik direktörü olmaktan gerçekten zevk alıyorum ve bana tatmin duygusu veriyor. Fransa teknik direktörünün, 10 yıl boyunca aynı kişi olması çok nadir bir şeydir. Her günü bir onur olarak görüyorum ve Fransa teknik direktörü olmaktan gurur duyuyorum. Bu görevle gerçekten güçlü bir bağım var. Profesyonel düzeyde, başıma gelen en iyi şey bu. Bir oyuncu olarak önceki hayatımda 10 yılı aşkın bir süre milli takımı temsil ediyordum ve şimdi 10 yıldır teknik direktörlük yapıyorum. Bu görevine Fransa halkına ve genç nesillere neyi temsil ettiği konusunda büyük gurur ve görev duygusu hissediyorum. İlgi odağıyız ve gerçekten yüksek düzeyde halk desteğinden zevk alıyoruz. Bu benim için hayati önem taşıyor.”

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Fenerbahçe tur şansını İstanbul’a bıraktı

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Konferans Ligi çeyrek final ilk maçında Yunanistan'ın Olympiakos takımına deplasmanda 3-2 mağlup oldu.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]