İşte Abdullah Avcı’nın Kızılyıldız’ı yıkma planı!

UEFA Avrupa Ligi’nde kritik viraja girildi… Trabzonspor , gruptaki 5. maçında yarın gece Kızılyıldız ile deplasmanda kozlarını paylaşacak. BordoMavililer kazanması durumunda üst turun kapısını aralayacak.

Teknik direktör Abdullah Avcı tüm planlarını galibiyet üzerine kurarken, ekibiyle birlikte Kızılyıldız’ı en ince ayrıntısına kadar analiz etti. Tecrübeli çalıştırıcı, stratejisini belirledi. Kızılyıldız’da Kangwa, Sanogo ve Nikolic gibi orta saha oyuncularının sakat olduğunu gözönünde bulunduran Avcı, merkezde maçın hakimi olmak istiyor.

Orta sahada üstünlük kurup, rakibi kenarlara yönlendirmeyi hedefleyen Fırtına’nın hocası, Sırp ekibinin savunma zaaflarından yararlanmayı planlıyor.

Kilit adam Trezeguet

Kızılyıldız’ın geçişlerde arkada bıraktığı boşlukları hızlı oyuncularıyla cezalandırmak isteyen Avcı, Trezeguet’yi kilit adam olarak belirledi. Mısırlı yıldız, Akyazı’da oynanan ilk maçta da 1 gol, 1 asistlik performansıyla yıldızlaşmıştı. 90 dakika boyunca öğrencilerinden tam konsantrasyon isteyen Abdullah hoca, kesinlikle oyun disiplininden kopmamaları gerektiğini söyledi.

Abdülkadir Ömür’den güzel haber

Pazar günü yapılan antrenmanda sağ kolundan sakatlanan Abdülkadir Ömür, dünkü çalışmada yer aldı. Yapılan kontrollerde ciddi bir sıkıntıya rastlanmazken, genç yıldız Kızılyıldız kafilesinde olacak. Beşiktaş deplasmanında sol el serçe parmağı kırılan ve özel bandajla idmanlara katılan Abdülkadir’in, Sırbistan’da yedek kulübesinde mücadeleye başlaması bekleniyor. Öte yandan deplasmandaki Monaco maçında kırmızı kart gören Maxi Gomez, cezası nedeniyle yarın oynamayacak.

İlk 11’i net değil

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Kızılyıldız karşısında sahaya süreceği 11’i henüz tam olarak netleştirmedi. Orta sahada Hamsik, Gbamin, Bakasetas üçlüsünün görev alması kesin gibi gözüküyor. Geri dörtlüde Bartra, Eren ve Larsen’in yeri garanti. Sol stoperde Vitor Hugo’nun mu yoksa Denswil’in mi oynayacağı belli değil. Hücum hattında ise Umut Bozok ve Trezeguet 11’de başlayacak. Maxi Gomez kırmızı kart cezalısı. Kanattaki son formaya 3 aday var; Djaniny, Bardhi ve Yusuf Yazıcı. Bu üçlü arasında Djaniny bir adım önde.

Maça Portekizli hakem

Karadeniz ekibinin yarın TSİ 22.00’de Kızılyıldız’la oynayacağı UEFA Avrupa Ligi maçına Joao Pinheiro atandı. Portekizli hakemin yardımcılıklarını Bruno Jesus ve Luciano Maia yapacak. BordoMavililer, Akyazı’daki Monaco galibiyetinin ardından deplasmanda Kızılyıldız’ı devirip, H Grubu’nda puanını 9’a yükseltmek istiyor. Gecenin diğer maçında 9 puanlı lider Ferencvaros ile 6 puanlı Monaco kozlarını paylaşacak. 

 

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

PFDK’den Ali Koç’a 90 gün hak mahrumiyeti cezası

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'a 90 gün hak mahrumiyeti cezası verdi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]