Hatayspor taraftarı: “Transfer yoksa bu takım düşer”

Son 5 maçında sadece 1 galibiyet alabilen Atakaş Hatayspor’un Galatasaray maçında kadro yetersizliğinin iyice ayyuka çıktığını belirten taraftarlar, “Transfer yoksa bu takım düşer” dediler.

Süper ligin ilk yarısını topladığı 17 puanla düşme hattında tamamlayan Atakaş Hatayspor, ikinci yarının hazırlıklarına başladı. Haftayı BAY geçirecek olan Bordo-Beyazlılar 28 Ocak Cumartesi günü oynayacağı karşılaşmada Trabzonspor’u konuk edecek.

Atakaş Hatayspor Süper Ligin ikinci yarısının hazırlıklarına başladı. Galatasaray maçının ardından futbolcularına 3 gün izin veren Teknik Direktör Volkan Demirel’in verdiği izin dün sona erdi. Dün kendi tesislerinde toplanarak öğleden sonra ikinci yarının ilk hazırlık çalışmasını yapan Bordo-Beyazlılar ilk haftayı bay geçirecek.

TRANSFER İÇİN ZAMAN VAR

Haftayı bay geçirecek olan Bordo-Beyazlıların transfer için 28 Ocak’ta oynayacağı Trabzonspor maçına kadar önünde 10 gün bulunuyor. Bu süre içerisinde en az iki futbolcuyu renklerine bağlamayı planlayan yönetim kurulu, Volkan Demirel’in istediği futbolcularla görüşmelerini sürdürüyor. Bordo-Beyazlı yönetimin transfer için önündeki tek engel ise kulübün içinde bulunduğu maddi durum.

“ANLAŞMAK ÜZEREYİZ” DEDİ AMA…

Transfer çalışmalarını sürdüren Bordo-Beyazlılarda işler ağır yürüyor. Kadrosuna mutlak takviye yapması beklenen Atakaş Hatayspor, transferde ağırdan alırken, bu durum hem teknik kadroyu hemde taraftarları huzursuz ediyor. Buna örnek olarak da Atakaş Hatayspor’un Teknik direktörü Demirel’in yaptığı açıklama gösteriliyor. Demirel Galatasaray maçı öncesi yaptığı açıklamada, “Bir futbolcu ile anlaşmak üzereyiz, diğeri zaman alabilir” demişti. Volkan Demirel’in bu açıklamasının üstünden 5 gün geçmesine rağmen herhangi bir transfer hareketliliğinin görülmemesi tepkilere neden oldu.

TARAFTAR BEKLEMEDE

Sezon başından bu yana Süper Lig için yeterli kadroya sahip olmadığı konusunda yorumlar yapılmasına rağmen, yönetimin transfer konusunda ağır davranması tepkilere neden olmaya devam ediyor. Galatasaray maçında artık iyice ayyuka çıkan kadro yetersizliğini yapacağı transferle kapatması beklenen yönetimin transfer konusunda bildik açıklamalar yapmaları da taraftarları çileden çıkartıyor. Transfer beklentisi olan taraftarların sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarda transfere dikkat çekerek, “Transfer yapılmaz ise bu takım düşer” yorumları artarak devam ediyor. 

(Hatay Söz/Yaser Çaparoğlu)

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Galatasaray-Trencin karşılaşması D-Smart ve D-Smart GO’da canlı yayınlanacak

- Galatasaray, 18 Temmuz 20.30'da Slovakya takımlarından Trencin ile karşılaşacak

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]