Hansi Flick: “Almanya, kendini yeniden ispatlamak zorunda”

Almanya Milli Takım Teknik Direktörü Hansi Flick, 2022 FIFA Dünya Kupası öncesi açıklamalarda bulundu.

2006’dan 2014’e kadar Almanya’da Joachim Löw’ün yardımcılığını yapan Flick, 2014 Dünya Kupası’nda şampiyonluk başarısını yakaladı. Flick bu kez başrolde…

İşte Hansi Flick’in açıklamaları:

“Löw ile birlikte her zaman takımın nasıl antrene edildiğine ve geliştiğine odaklandık. Antrenmana kalite getirmek, geri çekilmek ve bir sonraki hazırlık maçını beklemek yerine antrenmanda en iyi performansları göstermek önemlidir. Şimdi takımdan yoğunluk bekliyoruz. Bayern Münih’te geçirdiğim süre boyunca da böyleydi.”

“BU GÖREV BENİM İÇİN EVE DÖNMEK”

“Almanya Milli Takımı için çalışmak, eve dönmek gibi geliyor. Ben buradayken inşa edilen yapıya geri dönmek. Geri dönüp tekrar bu göreve gelmek gerçekten çok güzel. Münih’te geçirdiğim zamanın, milli takım teknik direktörü olarak çalışmam üzerinde büyük etkisi oldu. Orada en üst düzeyde çalıştım ve yoğun ama iyi, başarılı bir zamandı. Tabii ki milli takım teknik direktörü olmak için bir adım atmam gerekip gerekmediğini uzun süre düşündüm ve başka adaylar da vardı. Hayatım boyunca milli takım teknik direktör olma şansım asla olmadı. Çok mutluyum ve bir yandan gurur duyuyorum ama diğer yandan çok fazla baskı var. Birçok insan başarılı olmamı ve dünya şampiyonu olmamızı istiyor. Ancak hepimiz biliyoruz ki diğer ülkelerin de harika oyuncuları var ve tüm teknik direktörler meydan okuma konusunda heyecanlı. Elimizden gelenin en iyisini yapmak, iyi hazırlanmak ve turnuva sonunda ne olacağını görmek istiyoruz.”

“İSPANYA ÇOK GÜÇLÜ, JAPONYA ZOR”

“Dünya Kupası grumuzda İspanya en güçlü rakibimiz çünkü elit oyuncuları var. Çok değişken futbol oynuyorlar ve her maç için yeni bir oyun planları var. Bazı şeyleri nasıl yaptıklarını görmek güzel olacak.

Japon oyuncular çok atletik, hızlı ve paslaşmaya güveniyorlar. Oyuna girmelerini engellemek için güçlü bir savunmaya sahip olmak bizim için çok önemli olacak. İlk rakibimiz olacaklar, bu yüzden bir tür test maçı olacak.

Kosta Rika da iyi futbol oynayabilen bir takım. Biraz bilinmeyen bir rakip ama hayatı bizim için olabildiğince zorlaştıracak bir takım.”

“KENDİMİZİ İSPAT ETMEK ZORUNDAYIZ”

“Son şampiyon olsanız bile bir sonraki Dünya Kupası’nda kendinizi ispat etmeniz gerekiyor. Her zaman takip ediliyoruz ve Almanya’dan beklentiler son derece yüksek. Ancak iyi hazırlanıyoruz ve başarıyı garanti edemesek de rakiplerimizle yüzleşmek için mümkün olan en iyi durumda olduğumuzdan emin olabiliriz. Ve umarım sonunda performansımız 2018’dekinden farklı olur.”

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Barcelona, teknik direktör Xavi ile yollarını ayırma kararı aldı

İspanya 1. Futbol Ligi (LaLiga) kulübü Barcelona, teknik direktör Xavi Hernandez'in takımdan ayrılacağını açıkladı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]