Hande Baladın: “Türkiye ligi dünyanın en iyilerinden”

Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı’nın milli oyuncusu Hande Baladın, bu sezon mücadele edecekleri tüm kulvarlarda şampiyonluk hedeflediklerini söyledi.

AA muhabirine açıklamada bulunan Hande Baladın, yeni sezonda CEV Şampiyonlar Ligi, FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası, Misli.com Sultanlar Ligi ve AXA Sigorta Kupa Voley’de mücadele vereceklerini dile getirdi.

Ankara’da oynadıkları Kupa Voley maçlarıyla sezonu açtıklarını anlatan milli voleybolcu, “Önümüzde 4 kupa var. Bu 4 kupada da şampiyonluk hedefiyle yola çıkıyoruz. Şampiyon olmak, kulübümüze kupa kazandırmak istiyoruz. Sahaya çıktığımız her maçta iyi voleybol oynayıp, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız.” diye konuştu.

Hande Baladın, takımlarına yeni katılan oyuncular olduğunu vurgulayarak, “Onlara buranın kültürünü, vizyon ve misyonunu en iyi şekilde açıklamaya çalışacağız. Zaten nasıl bir takıma katıldıklarını biliyorlar. Onlar da çok sıcak kanlı insanlar. Birbirimize çabuk alışacağımızı düşünüyorum. Biraz zamana ihtiyacımız var ama ligde Fenerbahçe ile yapacağımız ilk maça en iyi performansımızla çıkmak istiyoruz.” şeklinde görüş belirtti. 

– “Eczacıbaşı’nın hak ettiği yer Şampiyonlar Ligi” 

Red Bull sporcusu Hande Baladın, bu sezon mücadele edecekleri CEV Şampiyonlar Ligi’ne büyük önem verdiklerini dile getirerek, “Geçen sene CEV Kupası’nda şampiyon olduk. Eczacıbaşı’nın hak ettiği yer Şampiyonlar Ligi. Tekrar orada mücadele edeceğimiz için çok mutluyuz. Orada da elimizden gelenin en iyisini yapmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Eczacıbaşı Spor Kulübünün altyapısında yetiştiğini hatırlatan milli oyuncu, sözlerini şöyle sürdürdü:

Kulübün, benim üzerimdeki emekleri çok büyük. Buralara gelmemin en büyük sebeplerinden biri Eczacıbaşı’ndan yetişmiş olmak. Diğer altyapılarla kıyaslandığında daha farklı bir konumda hissettim. Bu da Eczacıbaşı’nın misyon ve vizyonuyla alakalı. Kendi aile kültürlerini, altyapıda küçük oyunculara aşılamaya çalışıyorlar. Bunu en iyi şekilde tecrübe ettik.” 

– “Türkiye ligi dünyanın en iyi liglerinden biri” 

Hande Baladın, Misli.com Sultanlar Ligi’nde çok üst düzey oyuncuların forma giydiğini anlatarak, “Böyle üst düzey oyuncuların Türkiye’ye gelmesiyle ligin kalitesi de artıyor. Şimdi Egonu, Boskovic gibi oyuncular burada. Türkiye ligi dünyanın en iyi liglerinden biri. Onlar buraya geldikçe, Türkiye’de voleybol daha iyi bir noktaya çıkıyor.” şeklinde konuştu.

Milli voleybolcu, her geçen sezon kendisini geliştirdiğini dile getirerek, “Kariyerime orta oyuncu olarak başladım, daha sonra smaçör olabilmek için bir pasör çaprazı bölümünden geçtim. Her geçen sene daha olgunlaşıyor ve daha profesyonel düşünmeye başlıyoruz. Bulunduğum konumdan mutluyum ama önümde çok uzun yıllar ve ulaşmak istediğim daha üst noktalar var. Bunun için de elimden geleni yapıyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

VakıfBank deplasmanda set vermedi

Voleybolda Vodafone Sultanlar Ligi karşılaşmasında VakıfBank, konuk olduğu PTT'yi 3-0 mağlup etti.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]