Halkbank’ın hedefi halen liderlik

Halkbank Erkek Voleybol Takımı Başantrenörü Taner Atik, CEV Şampiyonlar Ligi B Grubu’nda lider olma iddialarını sürdürdüklerini belirtti.

Atik, Voleybol Erkekler CEV Şampiyonlar Ligi B Grubu üçüncü maçında deplasmanda Bulgaristan temsilcisi Hebar’ı 3-2 yenmelerine ilişkin AA muhabirinin sorularını yanıtladı.

Hebar karşılaşmasında ilk iki sette iyi oynadıklarını belirten Atik, daha sonra rakibin servisteki etkili oyunuyla durumu 2-2’ye getirdiğini anımsattı.

Oyunun genelinde atakta ve blokta iyi bir oyun sergilediklerini ifade eden Atik, deplasmanda Hebar gibi güçlü bir takıma karşı galip geldikleri için mutlu olduklarını dile getirdi.

Atik, mücadele ettikleri B Grubu’ndaki takımların seviyesinin birbirine yakın olduğunu vurgulayarak, şöyle devam etti:

“Grubumuzdaki takımlar birbirini yenebilecek güçte. Bir takımı diğer takıma karşı favori göstermek oldukça zor. Bunun bilincinde olduğumuz için her maça ayrı ayrı hazırlanıyoruz. Her maçı taktiksel ve teknik anlamda ayrı değerlendirmeye çalışıyoruz. Hebar maçına da iyi hazırlanmıştık. Bizim için deplasmanda galip gelmek önemliydi. Maçı kazandık ve grupta lider olma iddiamızı sürdürüyoruz. Grupta dengeler değişiyor. Şu anda aynı puana sahip iki takım var. Dolayısıyla lider bitirmemek için hiçbir neden yok. Bizim için kilit müsabaka Berlin’de oynayacağımız Recycling Volleys maçı olacak. Lider olursak diğer gruplardaki ikinci olan veya en iyi üçüncü takımla kurada eşleşme şansımız olacak. Asıl önemli olan Şampiyon Ligi’nde gruplardan çıkabilmek. Sezonun başından itibaren koyduğumuz ilk hedef gruptan çıkabilmekti. Diğer takımlar kadar gruptan çıkabilme şansımız var.”

“Şimdi Fenerbahçe HDI Sigorta maçına odaklanma zamanı”

Yoğun bir programda voleybol oynadıklarına dikkati çeken Atik, üç günde bir maç oynadıklarını aktardı.

Taner Atik, AXA Sigorta Efeler Ligi’nin 11. haftasında 3 Aralık Cumartesi günü deplasmanda Fenerbahçe HDI Sigorta ile karşılaşacaklarını hatırlatarak, şunları kaydetti:

“Çok uzun deplasmanlara çıkmak zorunda kalıyoruz. Üç gün önce Bulgaristan’a geldik. Maçımızı oynadık. Bugün İstanbul’a geçeceğiz. Hafta sonuna kadar İstanbul’da olacağız ve Fenerbahçe HDI Sigorta ile oynayacağız. Bu yoğun temponun içerisinde bir taraftan CEV Şampiyonlar Ligi bir taraftan AXA Sigorta Efeler Ligi maçlarına en iyi şekilde hazırlanmaya çalışıyoruz. Kolay olmuyor ve istediğimiz düzeyde antrenman yapamıyoruz. Olabildiğince oyuncularımızı toparlamaya yönelik antrenmanlar planlamaya çalışıyoruz. Ancak bu bizim için bahane değil. Fenerbahçe HDI Sigorta bu ligin önemli takımlarından birisi. Belki sezona istedikleri gibi başlamadılar ancak bu böyle devam edecekleri anlamına gelmiyor. Bunun ciddiyetindeyiz. Deplasmanda, Fenerbahçe taraftarının önünde oynayacağımızı biliyoruz. Hebar maçının galibiyet sevincini yaşadık ama geride kaldı. Şimdi Fenerbahçe HDI Sigorta maçına odaklanma zamanı.”

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

VakıfBank deplasmanda set vermedi

Voleybolda Vodafone Sultanlar Ligi karşılaşmasında VakıfBank, konuk olduğu PTT'yi 3-0 mağlup etti.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]