Gençlerbirliği Teknik Direktörü Taşkın Aksoy: Bu kadro ligde kalmayı gerçekleştirebilir

Spor Toto 1’inci Lig’de mücadele eden başkent ekibi Gençlerbirliği, 8 Ekim Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Yılport Samsunspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Ligde 7’nci haftayı bay geçen ve deplasmanda Yılport Samsunspor ile karşılaşacak olan kırmızı-siyahlılarda teknik direktör Taşkın Aksoy, Gençlerbirliği İlhan Cavcav Tesisleri’nde devam eden hazırlıklarla ilgili açıklamalarda bulundu. Maç haftası içerisinde olduklarını ve son 7 günde 8 antrenman gerçekleştirdiklerini vurgulayan Aksoy, çalışmaların güzel bir havada devam ettiğini söyledi. Takımın istekli, arzulu ve iştahlı olduğunu belirten Aksoy, “Takım söylediklerimin hemen hemen hepsini sahada uygulamaya çalışıyor. Benim oyun anlayışımı az çok benimsediler. Bu bir süreç, hemen ilk maçta, ikinci maçta gözükmez. Devamlı çalışacağız. Dinamik ve genç bir takımız ve takımdan çok memnunum. Samsunspor büyük hedeflerle sezona başladı, büyük transferler yaptı. Pek istedikleri gibi sezona başlayamadılar, hoca değişikliğine gittiler. Bu nedenle analiz yapmak zorlaşıyor çünkü yeni hoca ve yeni bir oyun anlayışı var. Biz eğer korkmadan mücadele edersek, oradan puan ya da puanlar alarak buraya dönebiliriz” diye konuştu.

“UYUM SÜRECİ YAŞAMADIM”

Kulübe imza attığı günden bu yana kendini evinde gibi hissettiğini aktaran Aksoy, “Hem tesisi hem de takımı tanıyorum. Hiçbir uyum süreci yaşamadım. Gayet karakterli oyuncularım var. Kolej takımı havası var, içerisinde hiçbir gruplaşma yok, arkadaşlık son derece iyi. Şu an çok memnunum, inşallah skorlarla da bunu gösterebiliriz” ifadelerini kullandı. Aksoy, kendi çalışma sistemini iyi bilen bir teknik kadroyla çalışmaktan da çok memnun olduğunu sözlerine ekledi.

“EN GEÇ 2’NCİ YARI DAHA FAZLA PUAN TOPLARIZ”

Transfer yasağı devam eden kulüpte sezon hedeflerinin mümkün olduğu kadar fazla puan toplamak olduğunu söyleyen Aksoy, “Almanya’da ben 7 yıl boyunca U23 düzeyinde takımlarla çalıştım. Genelde mücadele düzeyi yüksek olsa da tecrübesizlik puan kaybettirebiliyor. Süreç içerisinde gelişim kaydedebilirsek en geç 2’nci yarı daha fazla puan toplarız. Transfer açılırsa güzel ama açılmazsa da ben karamsar değilim. Bu kadro eğer fazla sakatlık ve cezalı duruma düşen oyuncu olmazsa, öyle ya da böyle ligde kalmayı gerçekleştirebilir” şeklinde konuştu.

KAHYA: SAMSUNSPOR’U İYİ ANALİZ ETTİK, HAZIRIZ

Denizlispor maçında şans bulduğunu ve bu şansı iyi değerlendirdiğini ifade eden Seyit Ali Kahya, “Takım arkadaşlarım da bana çok destek oldu. Hocam bana şans verdi. Samsunspor deplasmanından da umutluyum. Yeni hocamızla gayet güzel bir çalışma ortamı oluştu. Verimli bir şekilde eksiklerimizi giderdiğimizi düşünüyoruz. Samsunspor maçına da gayet iyi hazırlandık, iyi analiz ettik, hazırız” dedi.

MERT: HOCAMIZIN FARKLI BİR TAKTİK ANLAYIŞI VAR

Tuzlaspor maçında şanssız bir kart gördüğü için Denizlispor maçında cezalı durumda olduğunu belirten Metehan Mert, “Takımımı dualarıma destekledim. Oradan 1 puanla ile döndük. Son dakikalarda yakaladığımız pozisyonları atsaydık 3 puanla dönebilirdik ama nasip değilmiş diyebilirim. Milli arayı ve maç oynamadan geçtiğimiz haftayı iyi değerlendirdik, yeni hocamıza alışma sürecimiz oldu. Hocamızın da farklı bir taktik anlayışı var, takıma onu aşılamak istiyor. Samsunspor maçında bunu en iyi şekilde göstermek istiyoruz. Samsunspor ligin tecrübeli takımlardan biri ama biz dersimizi iyi çalıştık. İnşallah Samsunspor deplasmanından puan ya da puanlarla dönebiliriz” diye konuştu.

Ercan ATA-Alper ŞAŞMAZ / ANKARA, (DHA)

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Galatasaray ve Fenerbahçe’nin YouTube kanalları, Avrupa’da ilk 10’u zorluyor

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin YouTube kanalları, abone sayılarıyla, Avrupa'da ilk 10'a girme mücadelesi veriyor.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]