Gaziantep, Avrupa’da son 16’ya galibiyetle başlamak istiyor

Basketbol FIBA Erkekler Avrupa Kupası’nda mücadele eden Gaziantep Basketbol, çarşamba günü konuk edeceği Estonya’nın Kalev Cramo takımını yenip ikinci tura galibiyetle başlamak istiyor.

Organizasyonun ilk turunda B grubunda mücadele eden ve grup ikincisi olarak son 16’ya kalmaya hak kazanan Gaziantep temsilcisi, bu turda K grubunda mücadele edecek.

Kırmızı-siyahlılar, grubunda bulunan Kalev Cramo (Estonya), HAKRO Merlins Crailsheim (Almanya) ve Heroes Den Bosch (Hollanda) ile kozlarını paylaşacak.

Gaziantep Basketbol yarın konuk edeceği Kalev Cramo ekibini taraftar desteğiyle yenip ikinci tura galibiyetle başlamanın hesaplarını yapıyor.

Estonya temsilcisiyle yapılacak mücadele, çarşamba günü saat 20.00’da Şahinbey Karataş Spor Salonu’nda oynanacak.

Açık: “Bu turda da hedefimiz gruptan çıkmak”

Takımın başantrenörü Tutku Açık, AA muhabirine, rakibin tecrübeli ve genç oyunculardan harmanlanan bir takım olduğunu ifade etti.

Hedeflerinin bu gruptan da çıkmak olduğunu belirten Açık, şöyle konuştu:

“Bu turda da hedefimiz gruptan çıkmak. İlk maçlar her zaman önemlidir ve zor olur. Çok kaliteli bir takım. Genç oyuncuları ve tecrübeli oyuncuları var, karma. Gerçekten iyi basketbol oynuyorlar. Bizim için çok zor bir maç olacak. Kazanarak başlamak ve sıralama açısından çok önemli. İnşallah doğru basketbol oynayıp bu maçı kazanacağız.”

“Bizim için bir çıkış maçı olacak”

Açık, ligde işlerin yolunda gitmediğini ve üst üste yenilgiler aldıklarını hatırlatarak, şöyle devam etti:

“Şu an ligde 3 galibiyetimiz var. Çünkü her hafta farklı bir takımla sahaya çıkıyoruz. Her hafta birinde bir problem çıkıyor. Bu açıkçası belimizi büktü. Umarım bir an önce sağlıklı oluruz. Bu benim için çok önemli. Bir an önce sağlıklı olup basketbolumuzu geliştirmemiz lazım. Kaybediyoruz ve moralimiz bozuluyor. Bu bizim için bir çıkış maçı olacak. Önümüzde zorlu deplasman maçlarımız var. Önce sağlık sonra kazanarak gitmek istiyoruz. Morale ve seyirciye çok ihtiyacımız var.”

Kaptan Batuk: “Farklı bir galibiyet kazanmak istiyoruz”

Takım kaptanı Birkan Batuk ise ikinci tura yükseldikleri için mutlu ve gururlu olduklarını ifade etti.

Turnuvada final oynamak istediklerini belirten Batuk, maçla ilgili şu değerlendirmede bulundu:

“Hedefimiz olan finale doğru yavaş yavaş yaklaşıyoruz. Çok maçımız var ama evimizde oynayacağız maçlar bizim için çok önemli. Burada ilk olarak maçı kazanmak sonra bu maç içinde yakalayabildiğimiz en büyük farkı yakalamak istiyoruz. Çünkü ilk grupta gördük. Deplasmanda kaybetsek bile aradaki fark çok önemli oluyor. O yüzden hedefimiz ilk olarak kazanmak ardından iyi bir basketbol oynayıp farkı açmak olacak. Farklı bir galibiyet kazanmak istiyoruz. Ligde işler istediğimiz gibi gitmiyor. Ama umarım Avrupa’da oynadığımız maçlar lige de yansır. Umarım bir galibiyet serisi yakalarız.”

 

 

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

CANLI | Fenerbahçe – Beşiktaş

ING Türkiye Kupası yarı final karşılaşmasında Fenerbahçe Beko ile Beşiktaş Emlakjet karşılaşıyor.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]