Futbolda Emre Belözoğlu kasırgası

Geçen sezon düşme hattında aldığı takımı Avrupa’ya götüren Emre Belözoğlu, kariyerine yaptığı muhteşem başlangıcı sürdürüyor. Fenerbahçe ’de görev aldığı süreçte tek maçla şampiyonluğu kaçırdıktan sonra Medipol Başakşehir’in başına geçen ve istikrarlı oyununu her geçen gün geliştiren genç teknik adam Süper Lig ’e damga vurmaya devam ediyor. Bu sezon çıktığı resmi maçlarda henüz yenilgi yüzü görmeyen Turuncu-Lacivertliler, 2-1 kazandığı Ankaragücü maçında kalesinde ilk golünü gördü.

En az gol yiyen takım

5 büyük lig ile kıyaslandığında en az gol yiyen takım olarak dikkat çeken Başakşehir, topladığı 17 puanla da Süper Lig’in zirvesine adını yazdırdı. Savunması kadar hücum aksiyonlarında da son derece etkili bir grafik çizen İstanbul ekibinde Emre Belözoğlu’nun performansı büyük alkış topluyor. Başakşehir ayrıca 5 büyük ligle kıyaslandığında hem ligde hem Avrupa’da yoluna kayıpsız devam eden tek takım konumunda.

Hedefi Avrupa

Fiorentina karşısında basın toplantısında İtalyanca konuşan, flaş röportajda İngilizce soruları yanıtlayan 41 yaşındaki çalıştırıcının hedefi olan Avrupa’da çalışma isteğine çok uzun sürmeden kavuşacak gibi duruyor. Konferans Ligi’ne de etkili bir başlangıç yapan Başakşehir, Perşembe günü RGS’yi yenmesi halinde mükemmel gidişatına bir yenisini daha ekleyecek.

Tarihe geçti

Ankaragücü deplasmanından da istediği sonucu alarak dönen Emre Belözoğlu, Başakşehir tarihine de şimdiden adını altın harflerle yazdırdı. Abdullah Avcı’nın daha önceden 21 maçlık yenilmezlik serisi vardı. Emre Belözoğlu yönetiminde bu rakam 23’e çıktı.

Ömer Necati Albayrak mini yorumu:

Fenerbahçe’den ayrıldığında konuştuğum oyuncular onun için, “Çok büyük hoca olacak. Futbol zekası inanılmaz” demişlerdi. Fenerbahçe Yönetimi, “Tecrübesiz” diye yollarını ayırırken Başakşehir’de yaptıklarıyla şimdiden birçok tecrübeli teknik adamı solladı. En önemli özelliği futbolcuları kendisine, oynatmak istediği oyuna inandırıyor. Kararlarını sorgulatmıyor, çünkü takıma karşı son derece adil davranıyor. Bütün mesaisi tesiste. En çok o çalışıyor. Futbolcuları da peşinden gitmek zorunda kalıyor. Emre Belözoğlu, Türk futbolunu Avrupa’da büyük başarılarla temsil etmeye en yakın aday.

FANATİK ÖZEL / Ömer Necati Albayrak

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Türkiye, badmintonda tek sporcu ile olimpiyatta yer alacak

2024 Paris Olimpiyat Oyunları'nda badminton branşında Türkiye'yi bir sporcu temsil edecek.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]