Fenerbahçe’de Jorge Jesus kendisiyle yarışıyor!

Fenerbahçe’ye oynattığı ofansif futbol ile taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Jorge Jesus, sarı-lacivertli takımın başında 20 maçta 2.20 puan ortalamasına ulaştı… Hem Süper Lig’de hem de UEFA Avrupa Ligi’nde takımını liderlik koltuğuna taşıyan Portekizli hoca, Türkiye’de yarıştığı meslektaşlarına bu konuda da fark attı.

Jesus’a en yakın tenik adam Medipol Başakşehir’i çalıştıran Emre Belözoğlu… Belözoğlu, 51 maçta 2.02 puan ortalamasına sahip. Abdullah Avcı’nın Trabzonspor’un başında 98 karşılaşmada ortalaması 1.99 puan.

ŞAMPİYONLUĞUN HABERCİSİ

Valerien İsmael, Beşiktaş’ta 17 maçta 1.82 ortalama yakalarken, Galatasaray’da sezon başında göreve gelen Okan Buruk ise 11 maçta 1.91 puanda…

Jesus’un çıtası ise daha yüksekte. Portekiz dışında çalıştırdığı iki takımdan Flamengo’da (2.43) ve Al Hilal’de (2.45) ortalamalara ulaşan Portekizli, F.Bahçe’de de bu rakamlara yaklaşması halinde özlenen şampiyonluğun gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Jesus, Flamengo’da Libertadores ve şampiyonluk dahil 4 kupa kaldırırken, Al Hilal’den ise başkan değişikliği üzerine 7 ayda ayrılmıştı.

BENFICA’DA ORTALAMASI 2.27

Jesus, Portekiz’de çalıştırdığı takımlarda en iyi puan ortalamasını 2009-2015 arası görev yaptığı Benfica’da elde etti. 321 karşılaşmada 2.27 puan ortalaması yakaladı.

GÖZ ALICI İSTATİSTİKLER

Kanarya, hücumda neredeyse tüm grafiklerde ilk sırada yer alıyor. 29 golle en golcü takım olan Fenerbahçe, en fazla gol beklentisi oluşturan (19.5 xG), en çok net gol pozisyonuna giren (45) takım konumunda. Kadıköy’de oynadığı son 8 maçı kazanan sarı- lacivertliler, ligdeki son 6 maçın 5’inde kalesini kapattı.

HEDEF LİDER KALIP ARAYI AÇMAK

Başakşehir galibiyeti, Adana Demirspor’un da Konya’ya takılmasıyla ligde liderlik koltuğuna oturan Fenerbahçe, G.Saray’ın Alanyaspor karşısında puan kaybı yaşamasıyla hafta çifte karla kapatıldı. Yeni hedef koltuğu koruyup, arayı açmak. Jesus, Dünya Kupası arasına dek oynanacak İstanbul, Sivas, Giresun maçlarını da kazanıp şampiyonluk için avantaj sağlamayı planlıyor. 

 

 

 

 

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Macaristan, İskoçya’yı mağlup etti

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) A Grubu üçüncü maçında Macaristan, İskoçya'yı 1-0 yendi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]