Fenerbahçe’de herkes Jorge Jesus’u konuşuyor

Süper Lig ve UEFA Avrupa Ligi’nde yoluna emin adımlarla ilerleyen Fenerbahçe’de teknik direktör Jorge Jesus başarısıyla en fazla konuşulan isim oldu.

FENERBAHÇE’Yİ UMUTLANDIRDI

Özellikle taraftarların gözünde bir kahramana dönüşen Jesus, 2014 yılından beri şampiyonluğu bekleyen sarı-lacivertli camiada umutları artırıyor.

Aslında burada ilginç bir detay dikkat çekiyor. Tam 1 sezon önce yola bir başka Portekizli teknik direktör Vitor Pereira ile çıkan Fenerbahçe, umduğunu bulamamıştı. Vitor Pereira da 3’lü savunma başta olmak üzere rotasyon uygulamasına gitmiş, sezona seri galibiyetlerle başlamıştı. Hatta o dönemde Başkan Ali Koç bir röportajında, “Vitor Pereira’ya şapka çıkarmak istiyorum. Hocamız çok kısa zamanda çok büyük değişiklikler yaptı. Vitor Pereira, üstümüzden ölü toprağını kaldırdı” demişti. Ancak işler istendiği gibi gitmemiş, Pereira’nın sürekli rotasyon yapması, 3’lü sistemi, Mesut Özil’le anlaşamadığı iddiaları ve alınan kötü sonuçlar yolların ayrılmasına sebebiyet vermişti.

Bu sezon ise yola başka bir Portekizli hoca Jorge Jesus ile başlandı. Ancak hem kariyer hem de tecrübe olarak farklı bir konumda Jorge Jesus, kısa sürede sarı-lacivertli camiada farklı bir hava yarattı. Jesus da rotasyonlu bir düzen kurdu ancak ciddi şekilde verim aldı. Tecrübeli çalıştırıcı 3’lü ve 4’lü olmak üzere iki farklı ana plan yarattı, her ikisine de takım uyum sağladı.

İLETİŞİMİ FARK YARATIOR!

Jesus’un esas fark yaratan başarısı ise futbolcularıyla kurduğu iletişim oldu. Taraftarlardan tepki alan Altay’ı sürekli koruması, basın toplantısında İrfan Can Kahveci ile sıcak diyaloğu ve futbolcuların hocaya karşı duyduğu büyük saygı herkesin takdirini topladı. Pereira döneminde oyundan çıkarken küsen İrfan Can şimdi tam tersi şekilde daha hırslı gözüküyor. Vitor Pereira döneminde rotasyonda zorluk çekilirken şimdi her futbolcu her an hazır oluyor.

OBRADOVIC BENZERLİĞİ!

Taraftarlar arasında Jorge Jesus’un yakaladığı başarı ve kenardaki güçlü duruşu sık sık basketboldaki unutulmaz antrenör Zeljko Obradovic’e benzetildi.

Fenerbahçe’yi basketbolda Avrupa şampiyonu yapan Obradovic gibi takım üzerinde ciddi bir hakimiyeti olan Jesus, hırsı, oyuncularına karşı babacan tavrı, taraftarlar kurduğu bağ ve saygınlıkla birlikte efsane coachla şimdide özdeşleşti.

IOTUDIS: “TANIŞMAK İSTERİM”

Bu sezon Euroleague ve Basketbol Süper Ligi’nde çıktığı 9 maçın 9’unu da kazanan Fenerbahçe Beko’da antrenör Dimitris Itoudis, futbol takımı antrenörü Jorge Jesus’la tanışmak istediğini söyledi. Euroleague’de önceki akşam deplasmanda Anadolu Efes’e karşı alınan 88-79’luk galibiyet sonrası konuşan Itoudis, “Henüz tanışma fırsatı bulamadık. Bizim bir maçımıza geldiğini biliyoruz. Eğer vakit bulabilirsek bir araya gelmek isterim. Bir hatıra fotoğrafı çektiririz. Jorge Jesus’u vakti olursa bir maçımıza daha bekliyoruz” dedi.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

PFDK’den Ali Koç’a 90 gün hak mahrumiyeti cezası

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç'a 90 gün hak mahrumiyeti cezası verdi.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]