Fenerbahçe’de ayaklar yere sağlam basıyor!

Fenerbahçe bu sezon futboluyla büyük övgü topluyor. Jorge Jesus yönetimindeki sarı-lacivertliler ligde topladığı puanlar ve Avrupa Ligi’ndeki liderlik mücadelesinin yanısıra iki kulvarda da etkili oynuyor.

FENERBAHÇE ARTIK BU KONUDA TECRÜBELİ

Her maç kapalı gişe sahaya çıkan takımın futbolunu izlemek isteyen taraftarlar deplasman maçları için de biletlere yoğun ilgi gösteriyor. Bu kadar kısa sürede oyun karakterinin değişmesi ve sonuçların gelmesi sıradışı bir durum olarak kabul ediliyor. Önceki dönemlerde birçok teknik adam; değişim, dönüşüm için en az iki, üç ay talep ederken Jesus bunu bir ay içinde gerçekleştirdi. Bunun da etkisi ile sarı lacivertliler şampiyonluk yarışındaki en güçlü takım olarak ön plana çıktı. Ancak sarı-lacivertliler bu konuda tecrübeli. Özellikle yönetim… Daha önce iki defa benzer şekilde erken şampiyon ilan edildikleri için bu kez sezona maç maç bakılıyor.

PEREIRA VE YANAL DÖNEMİNDEKİ HATALAR YAPILMAYACAK

Örneğin; Ersun Yanal ile başlayan sezonda sarı-lacivertliler benzer şekilde büyük beğeni topluyordu. Ardından Pereira döneminde ilk haftalarda da oldukça başarılıydı. Takımın şampiyonluk hasreti de eklenince gösterilen bu performanslar sonrası biraz erken havaya girdi, sokuldu. Yöneticiler bu iki tecrübeyi hatırlatarak kesin olarak bu tip yaklaşımları kabul etmiyor. Takımın etkili futbol oynaması ve sonuç almasına rağmen şampiyonluk yarışının çetin geçeceği fikri hakim. Bu nedenle ayaklar oldukça sağlam yere basıyor.

HER HAFTA TAM KONSANTRASYON

Samandıra’da da benzer bir hava var. Takımın başında tecrübeli ve ciddi bir teknik adam olması da bu temkinli havada etken. Futbolda her an herşeyin olabileceğini bilen ve bunu birçok kez yaşayan teknik direktör Jesus takımını her haftaya tam konsantrasyon ile hazırlıyor.

MAÇ GİBİ ANTRENMAN

Sarı-lacivertli ekibin bu sezonki sırrı herkes tarafından merak ediliyor. Jesus’un oynattığı oyun, birçok oyuncudan faydalanması ve fizik gücü beğeni topluyor.

Bununla ilgili birçok önemli unsur ön plana çıksa da antrenmanlar en belirleyici faktör oluyor.Sarı-lacivertli ekibin bu sezonki sırrı herkes tarafından merak ediliyor. Jesus’un oynattığı oyun, birçok oyuncudan faydalanması ve fizik gücü beğeni topluyor. Bununla ilgili birçok önemli unsur ön plana çıksa da antrenmanlar en belirleyici faktör oluyor.

Yoğun maç temposuna rağmen çalışmalar çok ciddi ve yüksek seviyede geçiyor. Oyuncularından antrenmanları çok ciddiye almasını isteyen Portekizli çalıştırıcı bunun da meyvelerini topluyor. Taktiksel idmanlar adeta resmi maç seviyesinde geçiyor.Bu da antrenmanda yapılan çalışmaların daha kolay sahaya yansımasını sağlıyor.

Antrenman öncesi oyunculara teknik heyet o günkü program ile ilgili bilgi veriyor. Tüm futbolcular çalışmada bir sürprizle karşılaşmıyor. Salon çalışmasının ardından saha çalışmalarına geçiliyor. Özellikle saha çalışmalarında futbolcuların büyük keyif aldığı ifade edildi. 

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

DS Automobiles pilotu Vergne, Formula E’nin Misano ayağından 14 puanla ayrıldı

- DS Performance Direktörü Eugenio Franzetti: - "Sıralamalardaki mükemmel performansımız, önümüzdeki yarışlarda üzerine ekleme yapabileceğimiz sağlam bir temel oluşturuyor"

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]