Fenerbahçe ve Galatasaray’ın kaptanlarından derbi çağrısı!

Fenerbahçe ve Galatasaray kadın futbol takımlarının kaptanları, futbolseverleri, cumartesi günü oynayacakları derbi maça davet ettiler.

Fanatik gazetesinin ev sahipliği yaptığı Fanatik Sports&Business Summit 2022 etkinliğinde bir araya gelen kadın futbolcular, Türkiye’de kadın futboluyla ilgili deneyimlerini izleyenlerle paylaştı.

Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı’nın kalecisi ve kaptanı Ezgi Çağlar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, taraftarlarına cumartesi günü oynayacakları derbiyi izleme çağrısı yaptı. Ezgi, “Beylerbeyi 75. yıl Stadyumu’na, cumartesi günü saat 15.00’te bütün taraftarlarımızı, kadın futbolunu izlemeye davet ediyorum.” diye konuştu.

Kadın futbolunun ”altın çağı”nı yaşadığını ifade eden Ezgi, özellikle futbolcu olmak isteyen kızların kendilerine gösterdiği ilginin arttığını kaydederek, şunları söyledi:

“Fenerbahçe Spor Kulübü’nde, Fenerbahçe çevresinde, Fenerbahçe’yi çok sevenlerin, futbolu çok sevenlerin gerçekten büyük bir ilgisiyle karşılaşıyoruz. Bizim zaten amacımız genç kızlarımıza, onların örnek alabileceği bir rol model olmak. Bunu biz gerçekleştirebildiysek ne mutlu bize. Ben bunu gerçek anlamda hem çalışmalarımla hem de profesyonelliğimle gerçekleştirdiğimi düşünüyorum. Sosyal medya üzerinden ne soru sorarlarsa, ne ihtiyaçları varsa her zaman onlara destek çıkarız.”

İsmigül Yalçıner: “Ne olursa olsun doğru örnek teşkil etmemiz gerekiyor”

Galatasaray Petrol Ofisi Takımı’nın 2. kaptanı İsmigül Yalçıner ise cumartesi günü oynanacak derbinin önemine dikkati çekti.

İsmigül, futbolseverlere çağrıda bulunarak, “Ben de bütün taraftarlarımızı, bizleri izlemeleri için maça davet ediyorum. Umarım kaliteli bir futbolun sergilendiği, güzel bir maç olacak.” ifadelerini kullandı.

Şu an için en büyük amaçlarının hemcinsi gençlerin kariyerlerine, hayatlarına olumlu yönde dokunabilmek olduğunu ifade eden ve kendilerine gösterilen ilginin artığına dikkati çeken başarılı futbolcu, şunları söyledi:

“Çok fazla sayıda kız çocuğu bize, sosyal medya üzerinden takip ediyor. Yolda görüp, çevirenler oluyor. ‘Nasıl futbola başlayabiliriz’ diye soranlar oluyor. Bu bizim için çok gurur verici, aynı zamanda da büyük bir sorumluluk yüklüyor. Ne olursa olsun doğru örnek teşkil etmemiz, saha içinde ve dışında, başarılı bir şekilde takımlarımızı ve kadın futbolunu temsil etmemiz gerekiyor. Elimizden gelen her şeyi, her noktada, kadın futbolu için yapmaya hazırız.”

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi’nde son 16 turu için sahaya çıkıyor

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi play-off turu rövanş maçında yarın deplasmanda Çekya'nın Sparta Prag ekibiyle karşı karşıya gelecek.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]