Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı Natasha Howard’ı transfer etti

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı, yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirmek adına değerli bir hamleye imza attı. Sarı-Lacivertliler, tecrübeli oyuncu Natasha Howard ile anlaşma sağladı.

Sarı lacivertliler, resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile Amerikalı basketbolcu Natasha Howard ile sadece 2 aylığına sözleşme imzaladı. Sözleşme süresinin kısa olması dikkatlerden kaçmadı. 31 yaşındaki oyuncu, Pazar günü İstanbul’a gelerek kulüple son görüşmeleri yaptı ve resmi sözleşmeye imza attı. Tecrübeli basketbolcu sağlık kontrollerinden geçti.

Fenerbahçe’den yapılan açıklamada “Fenerbahçe Alagöz Holding Kadın Basketbol Takımımız, kariyerinde WNBA şampiyonluğu da bulunan Amerikalı Milli oyuncu Natasha Howard (1.88-1991) ile Kasım ayının sonuna kadar sözleşme imzalamıştır. Howard, tüm kulvarlarda şampiyonluk hedefleyen Kadın Basketbol Takımımızın başarısı için mücadele edecek. Natasha Howard’a ‘Fenerbahçe Ailesi’ne hoş geldin’ diyor, çubuklu forma altında başarılar diliyoruz.” denildi.

Natasha Howard kimdir?

2 Eylül 1991’de Toledo, Ohio’da dünyaya geldi. 2010’da Ohio spor basını tarafından ‘Bayan Basketbol’ olarak gösterildi. Florida State University’i okul tarihinin en fazla ribaund alan oyuncusu olarak bitirdi. (1.047 ribaund) Okuldaki son yılında maç başına 20.5 sayı, 9.3 ribaund, 2.3 blok and 2.1 top çalma ortalamalarını yakaladı. 2014 yılı WNBA draftlarında 1. Tur 5. Sıradan Indiana Fever tarafından seçildi. Indiana Fever ile WNBA’deki ilk sezonunda 34 maçın 15’ine ilk beşte başladı. İlk sezonunun ardından 237 sayı, 104 ribaund, 26 top çalma, 23 blok, 21 asist istatistiklerini üretti.

2016 yılında Minnesota Lynx forması ile parkeye çıktı. 2017 yılında kariyerinin ilk WNBA şampiyonluğunu Minnesota Lynx ile yaşadı. 2018 yılında Seattle Storm’a transfer olan Howard, kariyerinin en parlak sezonlarından birini yine şampiyonluk kürsüsünde tamamladı. Final serisinde Washington Mystics’i deviren Seattle Storm kadrosunda olan Howard kariyerinin ikinci WNBA şampiyonluğunu yaşarken WNBA’de yılın en çok gelişme gösteren oyuncusu ve WNBA yılın en iyi savunma beşi ödüllerinin de sahibi oldu.

2019 yılında da tüm ışıkları üzerinde toplayan Howard All Star seçildiği sezonun sonunda WNBA’de yılın en iyi savunma oyuncusu da seçildi. 2020 yılında Seattle Storm ile kariyerinin üçüncü WNBA şampiyonluğunu yaşadı.

Başarılar ve Ödüller

3x WNBA Şampiyonluğu (2017, 2018, 2020)

1x WNBA Yılın En Çok Gelişme Gösteren Oyuncusu (2018)

2x WNBA Yılın En İyi Savunma Beşi (2018, 2019)

1x WNBA Yılın En İyi Savunma Oyuncusu (2019)

1x WNBA Yılın En İyi Beşi (2019)

2x WNBA All-Star (2019, 2022)

1x WNBA Batı Konferansı Ayın Oyuncusu (2019)

Oynadığı Takımlar

2014-2015 Indiana Fever (WNBA)

2014-2015 Elitzur Ramla

2015-2016 Yakın Doğu Üniversitesi

2016-2017 Minnesota Lynx (WNBA)

2016-2017 Samsung Life Blue Minx

2016-2017 Famila Schio

2018-2020 Seattle Storm (WNBA)

2018-2019 Xinjiang Magic Deer

2020-2021 Reyer Venezia

2021-2022 Dynamo Kursk

2021- Günümüz New York Liberty (WNBA)

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

CANLI | Fenerbahçe – Beşiktaş

ING Türkiye Kupası yarı final karşılaşmasında Fenerbahçe Beko ile Beşiktaş Emlakjet karşılaşıyor.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]