Fenerbahçe dur durak bilmiyor; Yenilmez armada

Fenerbahçe, ligde üst üste 5 galibiyet alan tek takım. Serisi devam ediyor. Fenerbahçe 12 haftada 35 gol attı. En yakın takipçisi Beşiktaş’ın 13 haftada 26 golü bulunuyor. Sarı-lacivertliler yüzde 57 ile ligin en fazla hava topu kazanan takımı. Fenerbahçe, 1.95 oranla şampiyonluk yarışında en çok şans tanınan ekip. Galatasaray’a 4.50, Beşiktaş’a 5.50, Trabzonspor’a 6.00’lık oran belirlendi. Altay Bayındır 7 maçta kalesini gole kapattı. Bu alanda Süper Lig’de ondan iyisi yok.

AVRUPA LİGİ HESABI ÖVDÜ

Fenerbahçeusta teknik direktörü Jorge Jesus yönetiminde hem Süper Lig’de hem Avrupa Ligi’nde yoluna dolu dizgin devam ediyor. Portekizli çalıştırıcı ile Kanarya bu sezon 24 resmi maç oynadı. Sadece Dinamo Kiev ile Konyaspor’a kaybetti. 16 galibiyet aldı. 6 karşılaşma da beraberlikle sonuçlandı. Sarı-lacivertliler, Süper Lig’de 10 kişi kaldığı karşılaşmada Konyaspor’a yenildikten sonra 14 mücadeleye çıktı. Bunların hiçbirinde sahayı boynu bükük terk etmedi. Avrupa Ligi hesabı da sarı-lacivertlilerin bu büyük başarısını överek “14 maçtır yenilmiyor” yazdı, alkış emojisi koydu. Beğeni rekorları kırıldı.

HER KULVARDA LİDER

Kanaryabu büyük başarıyı elde ederken birçok önemli zorlukla da boğuşuyor. Konyaspor yenilgisi sonrası lig ve Avrupa Kupası’nda çıktığı maçlarda yenik duruma düştü, pes etmedi, geri döndü. Uzatma anlarına beraberlikle girdi, golünü atıp 3 puanı aldı. 10 kişi kaldı, yılmadı kazandı. Hem içeride hem dışarıda rakiplerinin heveslerini kursaklarında bırakan sarı-lacivertlilerin ana hedefi Süper Lig şampiyonluğu ve Türkiye Kupası’nı müzeye götürmek. Ancak sarı-lacivertlilerin hocası Jorge Jesus camiaya öyle bir güven aşılamış durumda ki her Fenerbahçeli “Avrupa Ligi kupası neden olmasın” diye düşünmeye başladı.

İSTATİSTİKLERİ YİNE PARÇALADI

Fenerbahçe, Sivasspor karşısında 10 kişi kaldı ama yine de bir değişiklik olmadı. Tüm istatistiklerde Sivasspor’a üstünlük sağladı.

CENGAVER CRESPO

Eskiden canını dişine takıp, takımı için terinin son damlasına kadar mücadele eden oyunculara ‘Cengaver’ lakabı takılırdı. Sarı-lacivertli taraftarlar Miguel Crespo için de aynısını düşünüyor. Portekizli futbolcu, bir pozisyonda yerdeyken top kendisine doğru geldi. Sivassporlu oyuncunun ayakla hamlesine rağmen korkmadı, yerdeki topu kafa pasıyla takım arkadaşına kazandırdı.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Fenerbahçe tur şansını İstanbul’a bıraktı

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Konferans Ligi çeyrek final ilk maçında Yunanistan'ın Olympiakos takımına deplasmanda 3-2 mağlup oldu.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]