Fatih Tekke: “Son yılların en iyi Fenerbahçe’si”

İstanbulspor teknik direktörü Fatih Tekke, Fenerbahçe’ye kaybettikleri Ziraat Türkiye Kupası maçı sonrası konuştu.

Tekke maçla ilgili değerlendirmesinde, “Oynadığımız takımın belli bir ritmi, oyun şablonu, ön alan baskısı var. Kolay top kaptırmıyorlar ve direkt hücumlar yapıyorlar. Kaliteli oyuncuları var. Biz kendi seviyemizi, kalitemizi biliyoruz. Denediğimiz, yapmak istediğimiz şeyler iyiydi ama skor iyi değildi. İki gol yedik ve Fenerbahçe’ye karşı gol bulmak kolay değil. Topa sahip olmak istedik ama kolay değildi, ciddi baskı yapıyorlar. Kaliteli işler çıkarmak gerekiyor.” sözlerini kullandı.

“FİZİKSEL PERFORMANSIMIZDAN MEMNUN DEĞİLİM” 

Takımının fiziksel performansından memnun olmadığını belirten Tekke, “Biz iyi çalıştık. Rakibimiz Fenerbahçe değil. Kupada ilerlemek istiyorduk. Bir şansımız olabilirdi. Oyuncularımın fiziksel performansından memnun değilim. Bu kadar kolay top kaptırır isek şansımız çok fazla kalmaz kaliteli oyunculara karşı. Kaybettiğimiz için üzgünüz. Ligdeki rakiplerimizle oynayacağımız maçlara odaklanacağız. Eksiklerimiz malum. Deneyeceğiz.” diye konuştu.

“SON YILLARIN EN GÜÇLÜ FENERBAHÇE’Sİ”

Fenerbahçe’nin son yılların en güçlü dönemi olduğunu belirten Tekke, savunma zaaflarından bahsederek Süper Lig’in kalan maçlarının tamamına kazanmak için çıkacaklarını belirterek, “Aradan sonra başlangıç; son yılların en iyi Fenerbahçe’si, araya girmeden önce en coşkulu takım olan Galatasaray. İkisi de deplasman. Kolay maç yok. Bizim daha sert olmamız gerekiyor savunmada özellikle… Top bizdeyken bir şablonumuz var. Buna bazen müsaade edilmiyor, bazen kalitemiz yetmiyor. Rakiplerimiz bizi cezalandırır dikkatli olmazsak. Çok kadro alternatifimiz yok. Kolay gol yemememiz gerekiyor. Benim ümidim hiç bitmez. Her maça kazanmak için çıkıyoruz. Umarım Allah nasip eder.” sözleriyle açıklamalarını tamamladı.

BASIN TOPLANTISI

Tekke basın toplantısında ise daha sert bir takım olmaları gerektiğinin altını çizerek, “Skor çok daha fazla olabilirdi. Ön alan baskımız, kazandığımız toplar ama maçın hikayesi, top bizdeyken topu çok kolay rakibe vermemiz, baskılardan çıkamayışımız. Bizim açımızdan çok üretken olduğumuzu söyleyemem. Maç başında bireysel hataların da oluşu maçın seyrini değiştiriyor. Daha sert olmamız lazım.” dedi.

“RAKİBİMİZ FENERBAHÇE DEĞİL”

Hücumda yapabileceklerinin şekil olarak belli olduğunu, çalıştıklarını ve tekrar ettiklerini aktaran Tekke, şöyle devam etti:

Ama oyun sadece hücumla oynanmıyor. Daha sert daha doğru savunma yapmamız lazım. Benim için özeti şu; Fenerbahçe 50 milyon dolarlık ya da avroluk, kaç bilmiyorum tam, bu takım bu kadar hızlı geriye koşuyorsa bizimki de koşmalı. Buna çalışıyoruz. Neticede kaybettiğimiz bir maç. Rakibimiz olmayan kaliteli bir takımla oynadık. Lige başlayacağız. Eşit rakipler bizim için daha önemli. Bu tür maçlardan ne moral ne alabilirdik, attığımız gol haricinde? Çok fazla bir şey aldığımızı düşünmüyorum.

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Barcelona, teknik direktör Xavi ile yollarını ayırma kararı aldı

İspanya 1. Futbol Ligi (LaLiga) kulübü Barcelona, teknik direktör Xavi Hernandez'in takımdan ayrılacağını açıkladı.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]