Faruk Koca: “Oyuna gelmeyeceğiz”

MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Faruk Koca, Spor Toto Süper Lig’in 13. haftasında 4 Kasım Cuma günü Kasımpaşa karşısında 3 puan almak istediklerini söyledi.

Faruk Koca, Eryaman Stadı’nda basın mensuplarına yaptığı açıklamada, lige istedikleri gibi başlayamadıklarını ve uyum sorununun beklediklerinden uzun sürdüğünü belirtti.

Bekledikleri puanın altında olduklarını aktaran Koca, “Şu anda almamız gerekenden 10 puan daha gerideyiz. Dünya Kupası arasında eksiklerimizi de tamamlayıp daha iyi yerlere geleceğiz. Kasımpaşa deplasmanından da puanla döneceğimize inanıyorum. İlk önceliğimiz tabii ki 3 puan. Umutla Kasımpaşa maçındaki sonucu bekliyoruz.” diye konuştu.

Ziraat Türkiye Kupası 4. eleme turunda Amed Sportif Faaliyetler’le 8 Kasım Salı günü oynayacakları maça değinen Faruk Koca, şunları kaydetti:

“Amed Sportif Faaliyetler, Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Cumhuriyeti kurallarına göre kurulmuş bir takımdır. Bu anlamda biz, diğer takımlarla hangi ortamda rekabetteysek burada da aynı rekabetteyiz. Tabii Amed Sportif Faaliyetler’le ilgili bir hassasiyet söz konusu. Camiamıza, taraftarımıza bu maçla ilgili ciddi bir özen göstermelerini rica ediyorum. Bazı siyasi konuların, sportif mecraya taşımanın doğru olmadığını düşünüyorum. Cumhurbaşkanımızla dün sergi açılışındaydık. Cumhurbaşkanımızın bütün kulüp başkanlarına sporun barış, kardeşlik ve rekabet dışında hiçbir mecraya çekilmemesiyle ilgili sözleri oldu. Biz de Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanı ve Devlet Başkanının hassasiyetine sonuna kadar sahip çıkacağız. Çıkıp maçımızı oynayacağız, yenilirsek tebrik ederiz, yenersek de onların bizi tebrik edeceğine inanıyoruz.”

Faruk Koca, bu maçta provokasyon çıkarmak isteyenlerin MKE Ankaragücü camiası tarafından dikkate alınmaması uyarısında bulunarak, “Burada oluşacak her türlü olumsuzluğun örgüte yarayacağını bilmelerini isterim. Bizim, kardeşliği, barışı, iyi olanı büyütmemiz lazım. Ankaragücü’ne de bu yakışır. Bu anlayışa gölge düşürecek her hareket karşı çıktığımız kesimlere yarayacaktır. Taraftarımızın çok dikkatli olmasını rica ediyorum, provoke etmek isteyen çok ciddi kesimler olabilir. Biz bu oyuna gelmeyeceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Fenerbahçe tur şansını İstanbul’a bıraktı

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Konferans Ligi çeyrek final ilk maçında Yunanistan'ın Olympiakos takımına deplasmanda 3-2 mağlup oldu.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]