Erden Timur’dan flaş açıklamalar

Galatasaray Başkanvekili Erden Timur, basın toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

ERDEN TİMUR’UN SÖZLERİ!

Galatasaray Başkanvekili Erden Timur, basın toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu. İşte Timur’un sözleri…

“ANA GÜNDEMİMİZ ADALET”

“Bu toplantının ana gündemi başından sonuna adalet olacak. Ve adalet dendiğinde, herkes için adalet demek. Bu kimsenin kendi için eğip bükebileceği bir mekanizma değil. Ayrıcalık değil, adalet istiyoruz.

“G.SARAY İÇİN VAR YOK”

Fenerbahçe’nin 4 defa lehine, 1 defa aleyhine karar verilmiş. Galatasaray için VAR söz konusu değil. Biz VAR odası diye bir odanın varlığını Kayserispor maçında öğrendik. İlk 10 haftadaki maçlarımızda hiç VAR’a gidilmedi!”

“MAÇLARIMIZIN ÇOĞUNA İKİ VAR HAKEMİ VERİLMİŞ”

“Maçlarımızın büyük kısmı iki VAR hakemine verilmiş. Bu iki isim görevlerini o kadar iyi yapmışlar ki, sürekli bizim maçlarımıza atanmışlar. Maçlarımızın yüzde 75’i iki hakeme verilmiş. Alper Ulusoy ve Hakan Ceylan. Alper Ulusoy’u zaten tüm Türkiye bizim maçımızdaki 6 saniye ile tanıyor.”

“KURGU VAR, BAŞINA YIKARIZ”

“Bu bir kurgu, bu kurguyu yapanın başına yıkarız. Bu düzen yüzünden Türk futbolu her yıl geriye gidiyor. Kendimize avantaj sağlandığında da biz çıkıp konuşacağız. Bu atamalar bariz bir sebepler yapılıyor, bu da net bir şekilde ortada. “VAR yokmuş gibi maç yönetilsin, VAR yokmuş gibi maç izlensin” deniyor ama zaten bizim maçlarımızda VAR yok!”

“BİZİM MAÇLARDA VAR YOK”

“Bu atamalar bariz bir sebepler yapılıyor, bu da net bir şekilde ortada. “VAR yokmuş gibi maç yönetilsin, VAR yokmuş gibi maç izlensin” deniyor ama zaten bizim maçlarımızda VAR yok!”

“PSİKOLOGLARLA KONUŞTUK, OLMAZ”

“Rizespor – Galatasaray maçında hakemliği bitme noktasına gelen Ali Palabıyık tekrardan maçımıza atanıyor. Bunun psikolojik etkisini hepimiz biliyoruz. Bunu psikologlarla bile konuştuk. İster istemez etkilenilir. Kayserispor maçında VAR hakemi Erkan Engin. İlk defa bir 4 büyük takım maçını yönetiyor. Geçen sezon Konya – Rize maçının MHK’nın istifasıyla sonuçlanan maçın VAR hakemi! Ondan sonra böyle bir maça veriliyor. “Erkan dediğimizi yap, seni yükselteceğiz” demek mi bu.”

“HERKES HER TAKIMI TUTABİLİR”

Herkes, her takımı tutabilir. Ancak hakimin oyunu, önceden belli etmesi… Hakim, dava ile ilgili bir kişiyle görüşse bile o hakim reddedilir. Bir hakem, rakip takım formasını giyip, nasıl Galatasaray’a karşı olduğunu gösterebilir? Sayın Mete Kalkavan ile ilgili herhangi bir şey yapılmadı. Nasıl soruşturma açılmaz?”

“YUMRUĞU YEMİŞ GİBİ OLUYORUZ”

Bağırarak konuşmayacağız. Çünkü haklı olanın bağırmasına gerek yok. Kimi zaman öfkeleneceğiz ama haklılığımızı ortaya koyacağız. Verilmeyen, kamuoyunun hem fikir olduğu, 10 pozisyon var. Antalyaspor maçındaki penaltı, Sergio Oliveira’nun aşiline basılması… Giresunspor maçında Emre Akbaba pozisyonu, gösterilmedi bile! Kameralar çekememiş, nasıl bir tesadüfse! Yine aynı maçta Torreira konusu. Seferovic’in Trabzonspor maçındaki pozisyonu, ele çarpma, VAR’a gidilmemesi. Fenerbahçe’nin benzer pozisyonda penaltı alması… Gaziantep maçında Abdülkerim’in ikinci sarı ve kırmızısı. Benzer pozisyon Fenerbahçe maçında yaşandı, kart yok. Bizim Kastamonuspor maçımızda olan pozisyon, sarı-kart olabilecek şekilde değerlendiriliyor. VAR’la ilgili konularda uluslararası bir derste bilinen bir metafor varmış. Hakem VAR’a çağırıldığında pozisyonu izleyince, karnına yumruk yemiş gibi olmalıymış. Bizler de taraftar olarak ekran karşısında sürekli yumruğu yemiş gibi hissediyoruz.

“G.SARAY BOYUN EĞMEZ”

Bu yol sabır gerektiriyor. Hemen her şeyin değişmesini bekliyorsak, nasıl bir yol olduğunu bilmiyoruz demektir. Bunun için kararlılık gerekiyor, sabır gerekiyor ve yılmamak gerekiyor. Gerekenleri yapıyoruz, bundan sonra da çok farklı bir boyutta yapacağız. Hiç kimse böyle bir haksızlığa Galatasaray’ın boyun eğmesini beklemesin.

ICARDI’NİN PENALTI BEKLEDİĞİ POZİSYON

“Icardi’nin pozisyonu oluyor, 20 saniyede korner kullanılıyor. 20 saniyede incelenip, karar veriliyor. Ancak tekrarı 5. dakikada gösteriliyor. En doğru açı ise 9. dakikada gösteriliyor. Bu kadar geç verilmesinin sebebi, en masum açıyı bulmak ve kamuoyunu hazırlamak”

“TFF’NİN İNCELEDİĞİNDE DE YOK”

TFF, iki gün önce VAR odasında Icardi pozisyonunu inceledi. Orada bile kale arkasından gelen görüntü yok. Belçika’dan gelen yetkili penaltı diyor ve ondan sonra kale arkası işin içine giriyor. Bunu kim, nasıl açıklayabilir. Burada her yanlış kararı, oradaki yapı, TFF Yönetimi’ne farklı şekilde lanse ediyor. Bu olay yaşandı. Her şeyin farkındayız, çünkü her yerdeyiz.

“HER ŞEY AÇIK VE ORTADA”

Yönetmenlerin seçtiği görüntülerin, kulüpler tarafından yönetmenlere aktarıldığı çok açık ve ortada. Yayıncı kuruluş gol atan bir futbolcunun ailesinin tribünde nerede olduğunu nereden biliyor? Demek bir iletişim var. Yayıncı kuruluş ve VAR aynı görüntüleri inceliyor. Sizin iletişiminiz varsa, başka şeyler olabilir. Tartışmalı pozisyon için, araçtaki yönetmen aranıp, ilgili pozisyonun farklı açıları isteniyor mu? Kim istiyor? Hangi maçlar, kimin lehine, aleyhine istendi? Maç içerisinde pozisyonların tekrarları da özetlerde yer alması da hangi açıyla hatayı masumlaştırarak yayınlanıyor. Bunların hepsi kamuoyu oluşturmak için yapılıyor.”

“HERKESİN İPLİĞİ PAZARA ÇIKACAK”

“Türk futbolunu bezdirdiniz, yeter! Bundan sonra herkesin ipliği pazara çıkacak.”

“MÜCADELEMİZ ONLARA KARŞI BAŞLIYOR”

“Bu ortamı bir savaş edasıyla, bir savaşmış gibi yönetenler var. Bunun ne anlamı var? Bu bir savaşsa, bu savaşı kendi menfaati için verenler değil, ülke futbolcu için verenler kazanacak. Vicdanıyla hareket edenlerle mücadele edemeyeceksiniz. Bundan sonra anladığınız dilden konuşacağız. Kararları birilerine hizmet etmek için alanlara karşı mücadelemiz başlıyor”

“SABOTAJ’IN TİLLAHI YAPILIYOR”

Bir uçak kazası olduğu zaman ilk önce sabotaj soruşturması yapılır. Sabotajın tillahi burada yapılıyor. Yazık, günah.

“İSTATİSTİKLERDE LİDER, PENALTISI YOK”

“Rakip cezasında topla buluşmada lider bir Galatasaray’ın nasıl hiç penaltısı olmaz? VAR da devreye girmiyor. Hücumda bir çok istatistikte lideriz. İstatistikleri bu kadar yüksek takımı penaltı pozisyonu nasıl yok. Biri bize anlatsın. VAR da asla devreye girmiyor. Bu saçmalığı kimse anlatmakla uğraşmasın.”

“FUTBOL İÇİN ADALET’ PROGRAMI YAYINLANACAK”

“Her hafta tüm takımlara yapılan haksızlıklar, GS TV’de yayınlanacak. ‘Futbol için adalet’ olacak programın konusu. Tüm haksızlığa uğrayan takımlara burası açık olacak. Haksızlığa uğrayan her kulüp için birlikte mücadele etmeye varız.”

“HERKES KATILABİLECEK”

“Gelip herkes, istediğini orada konuşacak. Kasıtlı yanlışlar, gün yüzüne çıkarılacak. Konuşmakta zorluk çekenlerin konularını aktıracağız. Sadece GS TV’de değil, tüm dijital mecralarda yayınlayacağız. Abdülkerim’in pozisyonunu söylerken, Ross’un pozisyonunu da söyledik. Buna devam edeceğiz.”

“KORKUN! İSTEDİĞİNİZ GİBİ OLMAYACAK”

“Abdülkerim’in pozisyonunu söylerken, Ross’un pozisyonunu da söyledik. Buna devam edeceğiz. Hep birlikte olursak, kararlılıkla sonuç alacağız. Bu iş ancak böyle çözülür. Herkes için adalet, herkes için eşitlik. Türk futbolunun gelişmesi için başka yol yok. Biz yola çıktık, ne gerekiyorsa… Boyunsa, boyun… Ne gerekiyorsa vereceğiz. Bu bir savaş değil. Ancak öyle görenlere sesleniyoruz, korkun! Çünkü bu savaş istediğiniz gibi sonuçlanmayacak!”

“YABANCI HAKEM OLABİLİR”

İngiltere ve Almanya’nın çok güzel işleyen VAR sistemi var. O ülkelerle iş birliği yapılıp, yabancı hakemlerden de destek alınabilir.

 “BİR PİYON İÇİN MASAYA VURMAYIZ”

“Murat Ilgaz, VAR atamalarını yapan kişi. Galatasaray büyük camia, satranç tahtasındaki bir piyon için Galatasaray masaya vurmaz, vezir için şah için vurur vurursa…”

Sağlık İçin Kızılötesi Karbon Isı Boyası
Canlıların, özellikle de insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaçları vardır. Ancak bir aylık bir sürede yoğun bir şekilde alınan güneş ışınlarının depolanması mümkün değildir. On iki ay boyunca alınacak terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ise sayısız fayda sağlar.

 • Hücre sisteminin yenilenme gücünü artırır,
 • Kan dolaşımını hızlandırır,
 • Kronik yorgunluğu azaltır,
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir,
 • Astım, alerjik rinit gibi solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalar için en sağlıklı ısıtma sistemidir,
 • Kas ağrıları, sırt ağrıları ve eklem rahatsızlıklarını azaltır,
 • Bazı kanser türlerinin gelişimini engelleme özelliğine sahiptir,
 • Şeker hastalıklarının yan etkilerini azaltır,
 • Fizyoterapi tıp merkezlerinde doğrudan kullanılır.

Tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir. Uzun dalga boyunda, terapi kalitesindeki kızılötesi ışınlar ile ısıtma sistemi olarak geliştirilmiş olan SRN  Kızılötesi Isı Boyası, güneşin altında ısınma hissini on iki ay sağlamaktadır. SRN Kızılötesi Isı Boyası, uygulandığı ortamı sadece ısıtmakla kalmaz; aynı zamanda bir fizyoterapi merkezine çevirerek, içinde yaşayanların sağlığına katkıda bulunur.
Uzun dalga kızılötesi, radyan ısıdır; yüzünüzde güneşin veya odun ateşinin sıcaklığını hissetmekle aynı histir. Hatta kendi vücudumuzun da yaydığı ısı türüdür. İnsanlığın bildiği en temel ısınma şeklidir. Önce objeleri ısıttığı, ısınan objelerin de ısı yayarak çevreyi sıcak tuttuğu için binlerce yıldır tercih edilmiştir.
Bugün, yüksek enerji verimliliğine sahip SRN Kızılötesi Isıtma Teknolojisi, estetik ve konforlu bir şekilde radyan ısıyı çevre dostu olarak kolayca tekrar kullanabilmemizi sağlamaktadır.
Geçtiğimiz yüzyılda insanoğlunun konforlu olması sebebiyle tercih ettiği konvansiyonel ısıtma sistemlerinin (petek, klima vb.); yakın gelecekte yerini tekrardan kızılötesi ısıtma sistemlerine bırakması kaçınılmazdır.
SRN KIZILÖTESİ KARBON ISI BOYASI HAKKINDA BAZI BİLGİLER

 • SRN Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.
 • 24 V Elektrik ile çalışan Kızılötesi Isı Boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi)
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı,sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası’nın boyandığı ortamda nem ve küf olmaz.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar.
 • SRN Kızılötesi Isı Boyası sağlıklıdır, nefes hastaları (bronşit vb) için en uygun ısıtma teknolojisidir.
 • Su bazlı karbon kaplamalar ek veya ana ısıtma da mükemmel olarak kullanılabilir.
 • Pars alüminyum tozu,pars bakır tozu,Pars Çinko Tozu,Pars Grafit Tozu,Pars Kurşun Tozu,Pars demir tozu,pars kurşun oksit,pars kurşun oksit sülyen,pars kurşun oksit mürdesenk,pars fire assay flux,pars nitrik asit,pars hidroklorik asit,pars sülfürik asit,pars hidrazin hidrat,pars kaolin,pars sepiyolit,sunsep,sundiyo,sunmag,pars zeolit,pars 67 mangan dioksit,pars85 mangan dioksit,hadjin yılan kovucu,parsvet yara tozu,pars lime sülfür,nanotozlar,yemkat.com,sunshield kaolin,sunshield sıvı kaolin,pars silisyum karbür,silisyum karbür,dmr74 mangan dioksit,pars magnezyum sülfat,pars magnezyum sülfat anhidrat,pars magnezyum sülfat monohidrat,pars magnezyum oksit,pars bakır sülfat,pars demir sülfat monohidrat,pars kalay sökücü,pars nikel sökücü,süren vollastonit tozu,pars volfram  tozu,pars molibden tozu,pars antimon oksit,pars potasyum hidroksit,pars potasyum silikat,kimyadeposu.com,claypacks.com,demsil silikajel,demsil kil paketi,demsil nem alıcı,nemal nem alıcı,pars sodyum metabisülfit,pars sodyum bisülfat,pars magnezyum nitrat,pars sodyum persülfat,pars kalsiyum sülfat,pars kalsiyum sülfat dihitrat,pars hayvan altlığı,pars sodyum lignosülfonat,pars maden tozları,pars metal tozları,pars yem katkıları,pars nanotozlar,pars çinko oksit,sunshield sıvı kaolen,süren titanyum tozu,pars bakır oksit,demsil silikajel,süren otocam çizik giderici,pars seryum oksit,süren ferro vanadyum tozu,pars spekülarit,süren bit-pire kovucu,süren bakır tozu,süren teknoloji,bakır tozu,
 • DMRSÜREN KİMYA LTD.ŞTİ
 • 05523307100-05325466184
 • www.kimyadeposu.com,www.claypacks.com,www.nanotozlar.com,www.netyerim.net
 • www.potasyumsilikat.net,www.kursunoksit.com,www.parsman.com.tr,www.parsgrafit.com.tr
 • www.parox.com.tr,www.sepiyolit.net,

Check Also

Türkiye, badmintonda tek sporcu ile olimpiyatta yer alacak

2024 Paris Olimpiyat Oyunları'nda badminton branşında Türkiye'yi bir sporcu temsil edecek.

[ajax_load_more loading_style="infinite fading-circles" container_type="div" post_type="post" images_loaded="true" placeholder="true" button_loading_label="Haber Yükleniyor..." scroll_distance="500px"]